Gizlilik Koşullarımız

Site üzerinde yer alan tüm metin, görsel ve içeriklerin hakları ucakbileti.com’a aittir. Hiç bir şekilde elektronik veya yazılı basılı yayın ortamlarında izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

 

Ucakbileti.com, kullanıcılarının bilgi gizliliği ve güvenliğine saygı göstermektedir. Bu nedenle gerekli önlemleri almak için büyük bir çaba göstermektedi.r

 

İş bu Gizlilik ve Güvenlik Şartları, ucakbileti.com ile yaptığınız alışverişlerde tarafımıza vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliğine ilişkin politikaları ve uygulamaları içermektedir.

 

Kullanıcı Hak ve Yükümlülükleri

Ucakbileti.com’u kullanarak, gizliliğe ilişkin yükümlülüklere ve uygulamalar asadık kalacağınızı peşinen beyan ve taahhüt etmektesiniz. Ayrıca, Ucakbileti.com’un sunduğunuz kişisel bilgilerinizin İşbu Gizlilik ve Güvenlik Şartları’nda belirtilen şekilde Ucakbileti.com, tedarikçiler ve/veya aracı kurumlarca toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş bulunmaktasınız. Gizlilik şartları, Ucakbileti.com’un tüm kısımlarında geçerlidir.

Aşağıdaki amaçlar için, hakkınızdaki bilgilere, hesabınızın ve/veya iletişim bilgilerinizin içeriği hakkındaki bilgilere erişebilir veya bunları açıklayabiliriz:

Kanunlara veya Ucakbileti.com’a tebliğ edilen yasal işlemlere uymak.

Kanunlara aykırı faaliyetlere katılmak veya yardım etmek amacı ile bu hizmeti kullanmak da dahil kullanıcı koşulları ile nihai satış sözleşmesinin olası ihlallerini araştırmak veya teyit etmek.

Ucakbileti.com’u, çalışanlarını, müşterilerini veya kamunun haklarını, mülkünü veya güvenliğini korumak.

 

Bilgilerin Korunumu

Aşağıdaki maddelere yönelik amaçlar için tarafımızca toplanmış olan tüm kayıtlı bilgiler güvenli bir ortamda saklanmaktadır:

Satışınızın işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi.

İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devam etmesini sağlamak için bağlantı listelerinin oluşturulması.

Ucakbileti.com’un kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması.

Ucakbileti.com’u kullanarak site aracılığıyla elde edinilebilen kişisel bilgilerinizi Ucakbileti.com ve ona vağlı şirketlerin ortak ve acentaların sağlamış olduğu diğer ürünler veya hizmetler hakkında sizi bilgilendirmek ya da şuan ki ürünlerimizin satışı ve kampanya duyurularımızı iletmek amacıyla kullanabiliriz.

 

Güvenlik

Alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, Ucakbileti.com’dan bağımsız olarak en güvenli kredi kartı ödeme sistemi olarak bilinen ve kabul edilen 3D Secure ile şifrelenip bankalara ulaşır. Bu bilgiler direkt olarak bankaların kendi sunucularından geçtiği için bankalar dışında ne Ucakbileti.com ne de üçüncü şahıslar tarafından hiçbir şekilde ve sebeple görüntülenemez, saklanamaz ve depolanamaz.

 

Kişisel Bilgiler ve Erişim

Ucakbileti.com’un size kaliteli ve etkin bir hizmet sunabilmesi için, ad soyad, kimlik belge numarası, adres gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan, talep edilen ürün ya da hizmete göre değişebilen birtakım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

Bu bilgiler; kimlik doğrulama ve kayıt oluşturma, satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve bazı istatistiklerin yapılması amacı ile kullanılacaktır ve iletim esnasında şifrelenerek SSL teknolojisi ile korunacaktır.

SSL’den faydalanabilmek için, kullanmış olduğunuz web tarayıcınızın SSL’i destekliyor olması ve SSL seçeneğinizin aktif hale getirilmiş olması gerekmektedir. Veri, elimize ulaştıktan sonra da Ucakbileti.com olarak esas aldığımız gizlilik ve güvenlik standartlarında korunmaktadır. Girmiş olduğunuz verileriniz ve işlemleriniz hukuki gereklilik süresince tarafımızca saklanmaktadır.

 

Değişiklik Hakları

Ucakbileti.com, Gizlilik ve Güvenlik şartlarını güncellemek suretiyle her an değiştirebileceğinden; kullanıcıların işlem yapmadan önce güncel şartları kontrol etmek için bu sayfayı belirli aralıklarla ziyaret etmesi gerekmektedir.

 

İşbu Gizlilik Şartları, Kullanım Şartları ile birlikte bir bütündür ve birlikte yorumlanmalıdır.

 

Ucakbileti.com’u kullanarak gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkürlerimizi sunarız.

 

Ucakbileti.com

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder