Hızlı Erişim

En Ucuz Köstence Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Köstence Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Köstence Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Köstence Hakkında Genel Bilgiler

M.Ö 600’lü yıllara dayanan geçmişi ile hem Romanya hem de dünya coğrafyası için büyük bir öneme sahip olan Köstence, tarihi dokusunu korumaya devam ediyor. Şehir, aynı zamanda Karadeniz’in en büyük limanına sahip olma özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Mimari yapısı ve bulunduğu coğrafyanın yanı sıra tarihi dokusu ve ülke için taşıdığı önem de Köstence’yi daha değerli hale getirmiş durumda. Vakit kaybetmeden Köstence uçak bileti aramalarınızı ucakbileti.com üzerinden yapabilir ve sorgulamalara başlayabilirsiniz.

Turizm konusunda yapılan yatırımlar da şehri bir adım öne taşıdı ve hali hazırda en çok turist alan şehirlerden bir tanesi olmaya da devam ediyor. 13 km’yi aşan uzun plajı ile yaz aylarında da harika bir görüntü oluşturuyor.

Mayıs ve Eylül arası dönemde Ucuz Köstence uçak bileti bulma şansınız azalıyor. Sezonun en hareketli dönemi olduğu için fiyatlar da artış gösteriyor. Bu şehre sefer düzenleyen çok sayıda hava yolu firması olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Köstence, liman kenti olmasının avantajlarını kusursuz bir şekilde kullanıyor. Turizm alanında aldığı yatırımlar ile birlikte kendini geliştirmiş durumda. Turistler için çok sayıda konaklama alternatifi sunan şehirde otel ve pansiyonların sayısı da bir hayli fazladır. Bütçenize uygun konaklama için en doğru adreslerden bir tanesidir.

Balkan, yunan ve Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sizinle buluşturan Köstence için Uygun Köstence uçak bileti aramalarınızı bir an önce yapabilir ve seyahat için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Zengin mutfağının yanı sıra misafirperver tavırları ile de keşfedilmesi gereken şehirler arasında yer alıyor.

Sosyal hayattaki hareketlilik gece hayatına da yansımış durumda ve farklı kültürlere hitap eden bir eğlence karşınıza çıkacaktır. Çok sayıda bar ve gece kulübü ile donatılmış olan şehir merkezi bu konudaki taleplerinize de yanıt verecektir.

Şehir, festivaller konusunda da bir hayli hareketli ve festival döneminde ziyaretçi sayısı da normale oranla artış gösteriyor.

Köstence havalimanına adım attıktan sonra aşağıdaki metinde yer alan ulaşım alternatiflerini kullanarak şehir merkezine kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Köstence Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

30 dakikalık bir yolculuk süresi sizleri bekliyor. Otobüsler oldukça hızlı ve bunun yanında güvenli olduklarını da belirtmek gerekiyor. Güncel olmamakla beraber 4 lira ile 10 liralık bir bilet parası sizleri bekliyor.

 

Minibüs

Minibüsler grup olarak da kiralanabildiği için çok fazla tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Eğer kalabalık bir arkadaş grubu ile seyahat ediyorsanız çok daha uygun fiyata hizmet alabilirsiniz. Minibüsler de en az otobüsler kadar hızlı ve konforlu araçlardan bir tanesidir.

 

Taksi

Havalimanında gün boyu hizmet veren tek alternatif olarak taksiler karşımıza çıkıyor. Burada en önemli detay taksiye binmeden önce pazarlık yapmanız gerektiğidir. Bazı taksiciler yüksek rakam verebiliyor ve bagaj için de ekstra ödeme talep edebiliyorlar.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Yerli ve yabancı araç kiralama firmalarının sayısı oldukça fazla ve gece geç saatlere kadar açık olduklarını da belirtmek gerekiyor. Firmaları tespit edip web siteleri üzerinden rezervasyon yaptırma ayrıcalığına da sahipsiniz. 

Köstence Haritası

Alternatif Şehirler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder