Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Korean Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Korean Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Korean Air Hakkında Genel Bilgiler

1962 yılında uluslar arası havayolu firması olarak sektördeki yerini alan Korean Air, 1962 yılında özelleşerek büyümeye gitmiş ve günümüzdeki popülaritesine de bu adım ile birlikte sahip olmuştur. Sky Team üyesi olan firma, Business Traveler dergisi tarafından düzenlenen ankette Asya’nın en iyi hava yolu firması seçilmiştir. Konforlu uçakları ve kaliteli uçak içi servis hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başaran firma, uygun bilet fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Korean Air, yaptığı yatırım ve imzaladığı anlaşmalar ile birlikte dünya genelinde de önemli bir yere sahip olmayı başarıyor ve bu başarısını da uzun yıllardır sürdürüyor.

 

Check-in

İki farklı şekilde yapabileceğiniz check-in işlemlerinde koltuk seçimlerinizi de sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Online check-in ayrıcalığının sizlere sunduğu birçok avantaj var ve koltuk seçimi ile birlikte bagaj hakkı taleplerinizi de bu esnada iletebiliyorsunuz. Uçaklarınızın hareket saatinden 1 gün önce sisteme giriş yaparak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Check-in işlemlerinizi online olarak yapmak istemiyorsanız havalimanındaki kontuarları da tercih edebilirsiniz. Kontuar personeli de işlem için sizlere yardımcı olacak ve bunun yanı sıra bilgi verecektir. Havalimanında check-in yapacak olan yolcuların hareket saatinden 2 saat kadar önce havalimanında yer almaları tavsiye ediliyor. Zaman kaybetmemek adına erken saatlerde limanda olmanız da yine sizlerin lehine olacaktır.

 

Bagaj Hakkı

Ücret ödemeden 1 adet kayıtlı bagaj ve kabin barajı taşıma hakkına sahip olduğunuzu belirtmek gerekiyor. Üç farklı rezervasyon sınıfı mevcut ve her sınıfa göre taşıma hakkı da değişiklik gösterebiliyor. Prestige ve First sınıfında uçuyorsanız eğer kabin bagaj hakkınız 2 parça ve maksimum 18 kg olmak zorundadır. Ekonomi sınıfı yolcusu iseniz eğer 1 adet ve maksimum 12 kg gibi bir hakkınız olacaktır. Baya çantası ve laptop gibi ürünler için ekstra ödeme yapmak durumunda değilsiniz. Uluslar arası ekonomi sınıfı yolcusu iseniz iç hatlardaki bagaj hakkınız da 20 kg ile sınırlandırılmaktadır. Bagaj hakkı ile ilgili detaylı ve daha doğru bilgi almak adına Korean Air firmasına ait olan kurumsal web sitesine göz atabilir ve sorularınıza da yanıt alabilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Standart koltuklara ile birlikte daha rahat bir yolculuk yapmak isteyenler için özel koltuklar da tahsis ediliyor. Korean Air firmasının belirlediği bu konforlu koltuklar için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor ve koltuk seçimlerinizi de online olarak yapabiliyorsunuz. Havalimanında ne yazık ki böyle bir lüksünüz kalmıyor ve koltukların büyük bir kısmı rezerve edildiği için standart koltuklardan bir tanesine atanıyorsunuz.

Özel koltuk seçim taleplerinizi Korean Air çağrı merkezi ekibine de iletebilir ve tercihlerinizi bu şekilde de yapabilirsiniz. Online check-in işlemleri esnasında karşınıza çıkacak olan koltuk seçim ekranı da tek bir tık ile bu işlemi kolayca yapmanıza yardımcı olacaktır.

 

İkram

Dünya lezzetlerini bir araya getiren harika bir mutfağa sahipler ve bu mutfağa detaylı bir şekilde göz atmak isterseniz web sitelerini ziyaret ederek menü incelemelerinizi de yapabilirsiniz. Korean Air uçak içi servis hizmeti, güzergaha bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor ve yine kurumsal web sitelerinde konu ile ilgili yeterli bilgiler mevcuttur. Her sınıfa özel menü seçeneği ile sizlere konforlu bir yolculuğun yanı sıra lezzetli de bir yolculuk vaad ediyor.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder