Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi KLM Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı KLM Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

KLM Hakkında Genel Bilgiler

Hollanda Kraliyet Havayolları KLM, Hollanda menşeli hava yolu firmalarından bir tanesidir. 1919 yılında kurulan firma, yapılan araştırmalara göre dünyanın en eski hava limanı olarak da resmi belgelerde yerini alıyor. O günden bugüne kadar firma isminde herhangi bir değişiklik olmamış ve bu anlamda köklü firmalardan bir tanesi olmayı da başarmıştır. 90 ayrı noktaya düzenlediği seferler ile birlikte bu ağı da her geçen gün genişletmeyi hedefleyen bir firma karşımıza çıkıyor. Amsterdam Schiphol, firmanın merkezinin bulunduğu yerdir. Skyteam hava yolları ağına da üye olan firma, her geçen gün gelişen ve büyüyen araç filosu ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Check-in

Havalimanında bulunan kioksları kullanarak check-in işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz ve bunun yanı sıra mobil bilet uygulaması da sizlere bu fırsatı en iyi şekilde sunuyor. Ek olarak en çok tercih edilen alternatiflerden bir tanesinden de bahsetmek gerekiyor ve bu alternatif de online check-n avantajıdır. KLM’ye ait olan kurumsal web sitesini kullanarak check-in işlemlerinizi gerçekleştirmeniz de mümkündür. Online check-in işlemlerinin sizlere sunduğu bir ayrıcalık var ve bu ayrıcalık da koltuk seçimi şeklinde karşınıza çıkıyor. Check-in kapanış ya da aktif olduğu saatler hakkında net bilgi almak isterseniz eğer firmaya ait kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarını kullanarak yetkili personelden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

Cityhopper ve Boeing 737 ile uçuş yapmanız durumunda el bagajınız ile ilgili sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Ne yazık ki bu uçakların depolama alanları diğer uçak modellerine göre çok daha dar ve daha kısıtlı. El çantalarınızı kargo kısmına koymanız da bu yüzden zaman zaman talep edilebiliyor. El bagajlarınızı ise bagaj depolama kısmına koyabilir ya da hemen önünüzde yer alan koltukların altına yerleştirebilirsiniz. Ekonomi sınıfını tercih ederseniz eğer 1 el bagajı ve 12 kilo gibi bir sınırlama karşınıza çıkıyor. Business için ise 18 kilo gibi bir sınırlama söz konusudur. Yön ve bilet türüne göre bagaj konusundaki detaylar değişiklik gösterebiliyor bu yüzden firma yetkili isimleri ile görüşmeniz ya da firmanın kurumsal web sitesini ziyaret ederek bilgi almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Koltuk Tercihi

Check-in işlemlerinizi gerçekleştirirken koltuk seçimlerinizi de yapabiliyorsunuz ve bunun için ekstra ücret ödeyeceğinizi de belirtmek isteriz. Oturma planına bağlı olarak koltuk ücretlerinde değişiklik ya da oynamalar meydana gelebiliyor ve bunu da anlık olarak firmanın kurumsal web sitesinden takip edebilirsiniz. Havalimanından alacağınız ve firma tarafından otomatik olarak atanmış olan koltuklar için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

Yiyecek İçecek Servisi

Seyahatlerinizde ücretsiz olarak yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa ya da dininiz gereği tüketmemeniz gereken gıdalar söz konusu ise bunu firmaya öncesinde iletmeniz tavsiye ediliyor ve buna göre bir menü hazırlanıyor. Ek ücret talebinde bulunmadıklarını da eklemekte fayda var. 48 saat öncesine kadar menü tercihinizi de yapabiliyorsunuz ve bilgi vermeniz dahilinde seyahatlerinizde zaman kaybetmeden yiyeceklerinize ulaşabiliyorsunuz. Yiyecek ve içecek servisinin yanı sıra teknolojik ürün desteği de mevcut ve bu sayede seyahat boyunca daha keyifli vakit geçirmeniz ön görülüyor.

 

 

.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder