Pegasus Airlines'dan Yurt içi 4 Yeni Hat!

Bu kampanya sona ermiştir. Belirtilen uçuşlar olmayabilir.
pegasus 4 yeni hat

Pegasus Hava Yolları seyahat severler için 4 yeni hat daha eklendi. İzmir'den Batman'a, İstanbul'dan Sinop'a, Ankara'dan Tekirdağ ve Adıyaman'a olmak üzere seferler başladı. 

Gelişen ve büyüyen havayolu sektöründe yolcularına daima en uygun uçak bileti fiyatı sunmayı amaç edinen firma 4 yeni hat ile sefelerine devam ediyor. Uçuş ağını gün geçtikçe büyüten Pegasus, yurt içi 36, yurt dışı 72 olmak üzere toplam 108 farklı noktaya seyahat imkanı sunmaktadır. 

Pegasus Airlines misafirlerine haftada 3 gün sunacağı bu yeni sefelerine ek olarak uygun fiyatlarla uçma imkanı sağlamaya devam ediyor. Ankara - Adıyaman 59 TL, Ankara - Tekirdağ 69 TL, İstanbul - Sinop 89 TL ve İzmir - Batman seferleri ise 109 TL'den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

2017 yılında misafirlerini daha fazla uçuş noktası ile buluşturmayı hedefleyen firma yeni sefeleri ve uygun fiyatları ile fırsatlar sunmaya devam ediyor. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder