Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Jetairfly Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Jetairfly Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Jetairfly Hakkında Genel Bilgiler

TUI seyahat firmasına bağlı olan Jetairfly, 2004 yılında çıktığı bu yolculuğa 5 adet uçak filosu ile adım attı. Belçika’nın ikinci büyük firması olan Jetairfly, kısa sürede büyük gelişme kaydetmiş ve sahip olduğu filoyu da güçlendirmiştir. An itibarıyla 22 filoluk bir kadroya sahip ve araç sayısı her geçen gün biraz daha artıyor.

16’dan fazla noktaya seferler düzenleyen ve uygun bilet fiyatlarının yanı sıra konfor konusunda da önemli bir yere sahip olan firmayı sizler de tercih edebilirsiniz. Belçika’da önemli bir yere sahip olan firma, yaptığı anlaşmalar ile birlikte her geçen gün biraz daha büyüyor ve personel sayısını da günden güne arttırıyor.

 

Check-in

Jetairfly yolcusu iseniz check-in işlemlerinizi iki farklı şekilde yapma şansına sahipsiniz. Havalimanında hizmet veren kontuarlar bu seçeneklerden ilki olarak karşınıza çıkıyor. Yaklaşık 2 saat önceden limanda yer alarak sizler de zaman kaybı yaşamadan ve sıra beklemeden işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilir ve biniş kartlarınızı alabilirsiniz.

Sıra beklemek ya da küçük de olsa vakit kaybetmek istemiyorsanız eğer check-in işlemlerini firmaya ait web sitesi üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Online işlemler sonrasında ihtiyacınız olan biniş kartının çıktısını da yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Bu çıktıyı mail ya da sms olarak da alabiliyorsunuz ve online check-in her aman çok daha kolay ve tercih edilebilir bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor.

 

Bagaj Hakkı

Kısa ve orta mesafe uçuşlarda belirlenen bagaj sınırlaması 15 kg olarak karşınıza çıkıyor. Bu sınırlandırma seyahat noktansa bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Bagaj konusunda sınırlamaya takılacağınızı düşünüyorsanız eğer 3 gün öncesinden firmayı bilgilendirmeniz ve bagaj talebinde bulunmanız gerekiyor. Havalimanında ekstra bir talepte bulunma şansınız yoktur.

El bagajı ve 2 yaş üstü çocuklar için 6 kg ve 55x40x20 cm gibi bir sınırlandırma getirilmiştir. 100 mg’ın üzerine çıkan sıvı madde ya da ürünlerin taşınması da havayolu firması tarafından yasaklanmıştır ve tespit edildiği takdirde ürünün geçişi de yapılmayacaktır.

 

Koltuk Seçimi

Online check-in işlemlerini tamamlamadan önce son adımda karşınıza koltuk tercihi için özel bir ekran çıkıyor ve bu ekranda oturma düzenini görüntüleyebiliyorsunuz. Online olarak koltuk rezervasyonu mümkündür ve alternatiflerin sayısı da çok daha fazladır. Havalimanında seçim yapamıyorsunuz ve otomatik atama ile standart bir koltuğa yerleştiriliyorsunuz.

Çocuklu anneler ve hamile kadınlar için farklı bir prosedür mevcut ve tercih edilebilecek koltukların sınırlı olduğundan bahsediliyor. Bu prosedür hakkında daha detaylı bilgi almak adına firmaya ait web sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Acil çıkış noktasına yakın koltuklar için de özel bir prosedür mevcuttur ve güvenlik için de bu prosedürün uygulanması şarttır.

 

İkram

Biletinizi satın alırken menü seçimi de yapabiliyorsunuz ve menü incelemelerini de yine firma web sitesinden yapabilmeniz mümkündür. Kısa ve orta mesafe uçuşlarda yemekler bilet fiyatına dahil değildir. Uzun mesafe yolculuklarda ise bu durum değişiklik gösteriyor ve yiyeceklerin bilet fiyatına dahil olduğunu görebiliyoruz. Zengin mutfağı ile yolculuk boyunca damak tadınıza hitap edecek menüler karşınıza çıkacaktır ve az önce de belirtildiği gibi firmanın web sitesinde mutfak bölümü de yer almaktadır.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder