Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi İzair - İzmir Hava Yolları Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı İzair - İzmir Hava Yolları Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

İz Air Hakkında Genel Bilgiler

 

Düşük bütçeli uçuş istemini destekleyen ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden İz Air, ülkemizde hizmet veren özel firmalardan bir tanesidir. İzmir menşeli firma, aktif olarak 2005 yılında sektöre adım atmış ve o günden bu yana büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Pegasus ile ortak çalışma yürüten ve bu firmadan destek alan İz Air, yurt içi ve Avrupa seferlerinde Pegasus ile birlikte çalışıyor. Ekonomik bilet fiyatları ve konforlu uçakları ile geniş bir kitleye hitap eden firma, ülkemizde çok sayıda insan tarafından tercih ediliyor. İzmir Adnan Menderes Havalimanındaki ofisinde hizmet veren İz Air, İzmir için olduğu gibi ülkemiz için de büyük bir önem taşıyor.

 

Check-in İşlemleri

İz Air firmasının Pegasus ile ortak bir çalışma yürüttüğünü az önce de belirtmiştik. Bu çalışma doğrultusunda online check-in işlemlerinizi de yine Pegasus adresi üzerinden yapabilirsiniz. İz Air resmi web sitesine girdiğiniz takdirde bu tür bir ibare yer almıyor ancak ‘’Online bilet’’ butonuna tıkladığınız takdirde site sizleri Pegasus firmasına ait web sitesine yönlendiriyor. Buradan online check-in işlemlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilir ya da dilerseniz belirlenen saat aralıklarında ve zaman diliminde havalimanında yapabiliyorsunuz. Firma, mütevazı bir duruşa ve tavra sahip bu yüzden biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu da belirtmek gerekiyor.

 

Bagaj

20X40X55 ölçülerini geçmeyecek ve 8 kg’a kadar sınırlandırılan el bagajlarında 1 adet hakkınız bulunuyor. El bagajı için ücret ödemiyorsunuz ve yukarıda belirlenen şartları sağladığı takdirde firmanın da sizlerden ücret talep etme hakkı bulunmuyor. Bagajlarınızda yanıcı ya da patlayıcı maddelerin olması durumunda bagaj kabulü yapılmayacaktır. Bu tür bir durum tespit edildiğinde eğer gerekli görülürse uçağa da alınmayabilirsiniz. Sıvı maddeler ile ilgili de birtakım kurallar var ve bu kurallara da firmaya ait resmi web sitesi üzerinden ulaşabilir ya da çağrı merkezi ekiplerinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda değerli eşyaların da bagajlarda taşınması sorumluluğu yolcuya devrediyor ve çalınması durumunda firmanın herhangi bir şekilde sorumluluk almayacağını da bilmenizde fayda var.

 

Tekerlekli Sandalye Hizmeti

İz Air, yolcularını düşünen firmalardan bir tanesi ve memnuniyeti üst seviyelere taşımak adına tüm detayları da göz önünde bulunduruyor. Engelli vatandaşlarımıza konfor sunabilmek adına ücretsiz tekerlekli sandalye hizmeti de sunuyor. Yine bu konudaki detaylı bilgiyi de firma resmi web sitesinden ya da çağrı merkezi çalışanlarından alabilirsiniz.

 

Evcil Hayvan Taşınması

Kedi ve bazı köpek türlerine izin veriliyor ve kafes boyutları aşılmadığı takdirde bu konuda herhangi bire sorun yaşamayacağınızı da belirtmek isteriz. 55X40X20 boyutlarındaki kafeslerde evcil hayvanlarınızı uçağa koyabiliyorsunuz. Kedi ve köpek dışında evcil hayvan kabulü durumu ise söz konusu değildir ve köpek konusunda da belli cinslerin kabul edildiğini belirtmekte fayda var. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder