Hızlı Erişim

En Ucuz Ivano Frankivsk Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Ivano Frankivsk Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Ivano Frankivsk Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Ivano Frankivsk Hakkında Genel Bilgiler

Romanya sınırında konumlanmış olan şehir, Ukrayna’nın da batısında yer alıyor. 1662 ve 1962 yılları arasında şehir henüz günümüzdeki ismine kavuşmamıştı ve çok farklı isimlerle anıldığını da belirtmek gerekiyor. 220.000’i aşın nüfusu ile mütevazı bir kimliğe sahiptir. 83 kilometrekarelik alanda kurulmuş olan şehir, gayet küçük ve sevimli bir görüntü çiziyor. Sıcakkanlı insanları ile bilinen Ivano Frankivsk, gezginlerin de buluşma yeri olarak lanse edilmektedir. Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının da listelerinde yer alan bu şehri sizler de daha yakından tanımak isterseniz eğer Ivano Frankivsk uçak bileti alış verişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şehir, mütevazı kimliğine rağmen gelişmiş şehirlerden bir tanesidir ve yapılan yatırımlar da bu şehri çok daha gösterişli ve güçlü bir konuma taşıyor. Kış aylarında bir hayli soğuk olan şehir, yaz aylarında çok daha fazla turist kabul ediyor ancak ucuz uçak Ivano Frankivsk bileti için en uygun dönem kış ayları olacaktır. Ülkemizde hizmet veren firmaların büyük bir kısmı bu noktaya sefer düzenlemeye devam ediyor.

Şehrin sokakları sabahın erken saatlerinde kalabalıklaşıyor ve yoğun iş hayatı sonrası yerli halk, kendini barlara ya da gece kulüplerine atıyor. Gelişmiş ya da gösterişli bir eğlence hayatından bahsetmek pek mümkün değil. Sakin bir kimlik söz konusu ancak bu kimlik gece yarısı olduğunda daha farklı bir hal alıyor.

Şehir oldukça güvenli ve gece yarısı geç saatlerde sokaklarda bulunmanızda herhangi bir sakınca yoktur. En uygun Ivano Frankivsk uçak bileti aramalarınızı ucakbileti.com üzerinden yaparak bu güvenilir şehre daha ekonomik seyahat için firma tercihinde bulunabilirsiniz.

Şehir, konaklama bakımından da oldukça uygun. Etkileyici otellerin yanı sıra daha mütevazı ve ekonomik anlamda sizleri rahat ettirecek konaklama fırsatları da karşınıza çıkacaktır. Şehre uzak olmanız önemli değil çünkü şehir içi ulaşım için çok fazla alternatif var ve küçük bir şehir olduğu için kısa sürede bir noktadan bir diğer noktaya ulaşmak da mümkündür.

Ivano Frankivsk havalimanına adım attıktan sonra sizleri 5 kilometrekarelik bir mesafe bekliyor. Bu mesafeyi de aşağıda belirtilen alternatifler ile kısa sürede kat edebiliyorsunuz.

Ivano Frankivsk Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Taksi

60 ila 80 Ukrayna Grivnası ödeyerek şehir merkezine taksileri kullanarak ulaşmak mümkündür. Taksi durakları, havalimanı terminal binası dışında sizleri bekliyor ve gün içerisinde her saatte taksi bulmak da mümkündür. Taksi ile şehir merkezine ulaşım ortalama 10 dakika sürüyor ve taksilerin hem hızlı hem de güvenilir olduklarını belirtmek gerekiyor.

Havalimanı taksilerini kullanmak istemezseniz eğer şehir içinde hizmet veren özel taksileri de arayarak havalimanına çağırabiliyorsunuz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Belki de en konforlu ulaşım alternatiflerinden bir tanesi olan araç kiralama eylemi, çok sayıda firma aracılığı ile mümkün kılınıyor. Geniş iç hacme sahip ve kalabalık gruplar için tasarlanmış olan özel modellerin yanı sıra aile tipi araç modelleri de mevcuttur. İncelemelerinizi online adresler üzerinden yapabilir ve dilerseniz rezerve edebilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder