Hızlı Erişim

En Ucuz Hurghada Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Hurghada Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Hurghada Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Hurghada Hakkında Genel Bilgiler

Mısır’ın en büyük şehirleri arasında kendine ikinci sırada yer bulan Hurghada, gelişmişlik bakımından da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 19802li yıllara kadar küçük bir balıkçı köyü olarak anılan Hurghada, yapılan yatırımlar ve turizm konusunda atılan adımlarla birlikte çok daha gelişmiş ve kusursuz bir şehir haline geldi. Hurghada uçak bileti aramaları da çok fazla yapılıyor ve Türk turistlerin de bu şehre ne kadar büyük ilgi gösterdiğini de bu aralar neticesinde görebiliyoruz

Hurghada, bulunduğu coğrafya bakımından oldukça tehlikeli bir bölgede yer alıyor ancak Mısır hükümeti kusursuz bir çalışma sonucu bu şehri çok daha güvenilir ve kontrollü hale getirdi. An itibarıyla şehirde huzur hakim ve turistler için de güven veren şehirlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

Hurghada en ucuz uçak bileti için kış aylarını tercih edebilir ve sezon dışı dönemleri değerlendirerek uygun fiyata bilet satın alabilirsiniz.

Kum Müzesi ve Bedevi Köyü, şehrin en ilgi çekici adreslerinden bazılarıdır. Turistler için bazı bölgelere turlar düzenleniyor ve sezon içi dönemde yerinizi alırsanız bu turları da değerlendirebilirsiniz. Keşfetmek için gerçekten harika bir yer ve halkı da oldukça sıcak kanlı bir tavır sergiliyor.

Hurghada en uygun uçak bileti fırsatlarını ucakbileti.com üzerinden takip ederek seyahatlerinizi daha ekonomik bir noktaya taşımanız da mümkün olacaktır. Ekonomik seyahat sonrası konaklama için de yine daha uygun bir tercihte bulunacaksanız şehir merkezinden uzak pansiyonları ya da otelleri tercih etmeniz gerekiyor.

Hurghada, mutfak bakımından da oldukça zengin bir kültüre sahiptir. Arap mutfağı ile birlikte Hint mutfağının da en ilginç lezzetlerini bizimle buluşturmaya devam ediyor. Kızıldeniz’in tüm nimetlerinden yararlanan özel bir şehir olarak karşımıza çıkan Hurghada, Türk turistlerin de ilgisini çekmeyi başarıyor.

Mısır’ın diğer şehirleri ile bir kıyaslama yaptığımızda bu şehrin çok daha güvenli ve çok daha hareketli olduğunu görebiliyoruz. Bu hareketlilik sabahın erken saatlerinde iş hayatının start alması ile birlikte başlıyor. Gece hayatının da en hareketli olduğu şehirlerden bir tanesi olan Hurghada, hareketli plajlarının yanı sıra gösterişli gece kulüpleri ile de fark yaratıyor.

Hurghada uygun uçak bileti fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı! Şehir, en hareketli dönemlerinden bir tanesini yaşıyor ve gece kulüplerinin ışıkları da sabahın erken saatlerine kadar açıktır.

Hurghada havalimanından sonra şehir merkezine ulaşmak için aşağıdaki alternatifleri kullanabilirsiniz.

Hurghada Havalimanı Ulaşım Bilgileri

 

Otobüs

Şehir içi ulaşımın da en çok tercih edilen alternatiflerinden bir tanesi olan otobüsler, havalimanı şehir merkezi ulaşımında da hizmet vermektedir. Akşam saatlerinde kadar seferlerine devam eden otobüsleri kullanarak şehir merkezine 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabiliyorsunuz.

 

Taksi

Gün boyu hizmet alabileceğiniz taksiler oldukça güvenli araçlardır. Taksi şoförleri gerektiği zaman size rehberlik de yapacaktır. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus, taksiye binmeden önce pazarlık yapmak ve fiyat hakkında bilgi almak olacaktır.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Yerli ve yabancı otomobil kiralama firmalarına terminal binasında ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan aracı en uygun fiyatlar ile kiralayabilir ve şehri daha konforlu bir şekilde keşfetme fırsatı elde edebilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder