En Ucuz Hartum Varışlı Uçak Biletleri

 • Flydubai
  İstanbul - Hartum
  9.10.2017
  722 TL
 • Flydubai
  İstanbul - Hartum
  4.10.2017
  725 TL
 • Flydubai
  İstanbul - Hartum
  5.10.2017
  728 TL
 • Flydubai
  İstanbul - Hartum
  15.10.2017
  800 TL
 • Flydubai
  İstanbul - Hartum
  16.10.2017
  800 TL
 • Flydubai
  İstanbul - Hartum
  14.10.2017
  803 TL
 • Nas Air/Al-Khayala Airline
  İstanbul - Hartum
  17.10.2017
  825 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Hartum
  19.10.2017
  864 TL

En Ucuz Hartum Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Saudi Arabian Airlines
  Hartum - Ankara
  11.10.2017
  511 TL
 • Flydubai
  Hartum - İstanbul
  3.10.2017
  618 TL
 • Nas Air/Al-Khayala Airline
  Hartum - Adana
  15.10.2017
  1023 TL
 • THY
  Hartum - İzmir
  11.09.2017
  1189 TL
 • Air Arabia
  Hartum - Trabzon
  15.09.2017
  1198 TL
 • THY
  Hartum - Lefkoşa
  25.09.2017
  1204 TL
 • THY
  Hartum - Antalya
  25.09.2017
  1217 TL
 • THY
  Hartum - Gaziantep
  21.09.2017
  1249 TL

Hartum Hakkında Genel Bilgiler

Sudan’a Başkentlik yapan şehir, 1993 yılından bu yana büyük bir gelişme kaydetmiş ve nüfus olarak da inanılmaz bir artış gerçekleştirmiştir. Afrika’nın orta kesiminde konumlanmış olan şehir, bölgeye kıyasla çok daha gelişmiş, modern bir yapılanmaya sahiptir. Sosyo-kültürel anlamda da bu gelişmenin izlerini görebilmek mümkündür.  Nil Nehrinin can alıcı manzarasını bu şehir üzerinden seyredebilir ve tarihi binalar ile birlikte geçmiş döneme yolculuk yapabilirsiniz. Turizm anlamında her geçen yıl kendini biraz daha geliştiren şehir, bu anlamda ekonomik güce de sahiptir.

 

Sudan Cumhurbaşkanlığı Sarayı Müzesi ve Nil Caddesi, şehri popüler kılan en özel detaylardan bazılarıdır ve bu adreslerin her yıl çok sayıda ziyaretçiye ev sahipliği yaptığını da belirtmek gerekiyor. Mavi Nil’in güney kesiminde toplanmış olan konutlar, düşük bütçeli ziyaretçilerin ilgi odağı olmayı başarıyor. Şehir, turizme verdiği önemi ziyaretçileri memnun etmek adına da ön planda tutuyor ve çok uygun rakamlar ile şehirde konaklama fırsatı bulabiliyorsunuz.

 

Sudan, kimlik olarak muhafazakar bir yapıya sahiptir ve bu nedenle çok da eğlenceli bir gece hayatı karşınıza çıkmıyor. Yabancı menşeli gece kulüpleri ve bu tür mekanlar mevcut ancak eğlencenin dozajı oldukça düşük. Daha çok sportif faaliyetler ve kültürel etkinlikler ile birlikte sosyal hayat aktif hale getirilmeye çalışılıyor. Şehir içi ulaşımda tercih edebileceğiniz birçok alternatif mevcut ve şehrin önemli noktalarına çok sayıda alternatif ile erişim sağlamanız da mümkündür. Havalimanına ayak bastıktan sonra merkez ulaşımı için tercih edebileceğiniz alternatifler ise aşağıdaki gibidir. 

Hartum Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine otobüs ile ulaşım yoktur. Taksileri ve servis araçlarını kullanarak merkezdeki otobüs duraklarına ulaşabilir ve şehrin farklı noktalarına ulaşım için otobüsleri tercih edebilirsiniz.

 

Taksi

Şehir merkezine taksilere çok fazla rastlayamıyorsunuz ancak havalimanında şehir merkezine otobüs hizmeti olmadığı için havalimanında çok fazla taksi firması ve araç karşınıza çıkacaktır. Ortalama yarım saat gibi kısa bir sürede bu araçları kullanarak şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Fiyatlar konusunda bir bilgi yok ya da ücretlendirmenin ne şekilde yapıldığı bilgisi de ne yazık ki bulunmuyor.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Şehirde benzin fiyatlarının bir hayli ucuz olması, araç kiralama firmalarını da daha tercih edilir hale getirmiş durumda. Konaklayacağınız süre boyunca sizler de özel araçlarınız ile birlikte şehri dolaşabilirsiniz. Çok sayıda araç kiralama firması, havalimanındaki ofislerinde günün her saati hizmet veriyor. Araç kiralamanın yanı sıra şoförlü araç kiralama hizmeti de alabilmeniz mümkündür. Araç kiralama firmalarına ait web sitelerini ziyaret ederseniz eğer erken rezervasyon fırsatlarının bulunduğunu da görebilirsiniz. Havalimanında vakit kaybetmek istemiyorsanız eğer online olarak rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve limana adım attığınız anda araçlarınızı teslim alabilirsiniz. Şehirde konforlu bir seyahat için tercih edebileceğiniz en özel alternatiflerden bir tanesidir.

 

Shuttle/Servis

Havalimanına bağlı olarak hizmet veren ya da terminaller arası ulaşımı gerçekleştiren servis araçları mevcut değil. Oteller ve seyahat firmaları, müşteri potansiyellerini arttırmak adına özel servis hizmeti sunuyor ve tercih ettiğiniz firmanın bu tür bir hizmeti bulunuyorsa sizler de talebinizi iletebilir ve belli bir ücret karşılığında bu araçlardan yardım alabilirsiniz.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X