Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Hahn Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Hahn Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Hahn Air Hakkında Genel Bilgiler

Alman hava yolu firması olarak sektörde hizmet veren Hahn Air; ucuz, konforlu ve güvenilir yolculuk politikası ile sektördeki birçok firmanın da örnek aldığı rol model firmalardan bir tanesidir. Ekonomi ve Business olmak üzere iki farklı yolcu sınıfı ile hizmet veren firma, konforun yanı sıra uçak içi servis hizmeti ile de yolcularına harika bir seyahat fırsatı sunuyor. Mütevazı filosu ile sektördeki yerini alan Hahn Air, sahip olduğu ödüller ile de güvenlik konusunda dikkatleri üzerine çekiyor. Güçlü yatırımlar ile birlikte sektörde önemli bir yer edinmeyi başaran Hahn Air, Almanya için önemli bir yere sahiptir.

 

Check-in

Hahn Air yolcusu iseniz havalimanında olduğu gibi online olarak da bilet işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Online check-in bu aşamada çok daha avantajlı görünüyor ve saniyeler içerisinde check-in işlemlerinin yanı sıra koltuk tercihlerinizi de aynı panel üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Online işlemlerde sorun yaşadığınız takdirde çağrı merkezi ekiplerinden konu ile ilgili yardım alabilir ya da bir diğer alternatif olan kontuarları tercih edebilirsiniz.

Havalimanında bulunan kontuarları kullanarak da check-in işlemlerinizi dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. İlgili personel bu konuda sizlere yardımcı olacak ve biletlerinizi teslim edecektir. Yaklaşık 1 saat kadar önce havalimanında olmanız, sıra beklememek ve zaman kaybı yaşamamak adına yeterli olacaktır.

 

Bagaj Hakkı

Ekonomi sınıfında uçuyorsanız 1 adet ve 20 kg gibi bir bagaj sınırlaması karşınıza çıkacaktır. Bu sınırlamanın dışına çıkacak olursanız eğer ekstra bagaj hakkı talebinde bulunabilirsiniz. Ücretlendirme hakkında bilgi almak isterseniz eğer Hahn Air kurumsal web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Bagaj ücretlendirmeleri seyahat edilecek noktaya göre farklılık gösterecektir.

Business sınıfı için bagaj hakkı 1 adet ve 32 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı için karşınıza çıkacak olan sınırlandırma ise 7 kg ve 55x40x20 cm. olacaktır. Ekstra bagaj hakkı taleplerinizi uçuş öncesi online olarak iletebiliyorsunuz ve havalimanında böyle bir talepte bulunmanız durumunda çok daha fazla ödeme yapacağınızı da bilmeniz gerekiyor.

 

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimini daha kolay ve daha kısa sürede yapmak isterseniz online check-in işlemleri sonrasında karşınıza çıkacak olan panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Standart koltukların yanı sıra özel ücretlendirmeye tabi tutulan koltuklar da mevcut ve bu koltukların ücretlendirme bilgileri de yine firmaya ait web sitesinde yer almaktadır. Koltuk seçimlerinizi havalimanında yapmak isterseniz daha fazla ödemek durumunda kalıyorsunuz ve alternatif sayısı da haliyle çok daha az oluyor.

Koltuk seçimi yapmanıza rağmen firma eğe isterse sizleri farklı bir koltuğa taşıyabiliyor. Güvenlik nedeniyle zaman zaman bu tür değişiklikler yapılabiliyor ve firmanın bu yasal hakka sahip olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

 

İkram

Damak tadınıza uygun çok sayıda lezzet, Hahn Air ayrıcalığı ile karşınıza çıkıyor.  Zengin mutfağı ile de adından sıkça söz ettirmeyi başaran firma, özel menüleri ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sağlık durumunuz ile ilgili bir sıkıntı olduğu takdirde tüketeceğiniz gıdaların listesini firmaya 2 gün öncesinden iletmeniz yeterli olacaktır. Aynı durum farklı inançlara sahip kişiler için de geçerlidir ve talepleriniz doğrultusunda özel bir menü sunumu yapılacaktır. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder