Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Gulf Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Gulf Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Gulf Air Hakkında Genel Bilgiler

 

Ulusal hava yolu firmalarından bir tanesi olan Gulf Air, Umman ve Bahreyn bayrağı taşımaya devam ediyor. En ucuz Gulf Air uçak bileti fırsatları ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran ve yolcularına ekonomik bir seyahat ayrıcalığı sunan bu firmayı sizler de tercih edebilirsiniz. En uygun Gulf Air uçak bileti aramalarınızı daha kolay bir şekilde yapabilmeniz adına ucakbieti.com adresi de sizlere yardımcı olacaktır.

Aibus ağırlıklı bir filoya sahip olan firma, bu filoyu her geçen gün büyütebilmek adına yatırımlarına ve adım atmaya devam ediyor. An itibarı ile 33 adet uçağa sahip olan firma, 10.8 filo yaş ortalaması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gulf Air uçak bileti satın almadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar var ve dilerseniz bu detaylara da hep birlikte göz atalım…

Firma, 47 farklı noktaya uçuş gerçekleştiriyor ve sahip olduğu haritayı da her geçen gün genişlettiğini belirtmekte fayda var. Seeb Uluslar arası havalimanı ile birlikte Bahreyn Uluslar arası havalimanı da firmanın merkezini oluşturuyor ve her iki noktada da firmaya ait ofis mevcuttur.

Güvenilir ve ekonomik seyahat için sizler de en uygun Gulf Air uçak bileti tercihinde bulunabilir ve uçak içi hizmetlerden de sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Check-in

Online check-in işlemleri ile birlikte havalimanındaki kontuarları ziyaret ederek de check-inlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Havalimanında firma görevlisi personel de bu işlemler ile ilgili gerekli yardımı sunacaktır. Gulf Air uçak biletinizi satın aldıktan sonra dilerseniz aktif hale gelen check-in ekranını da kullanabilirsiniz. Check-inlerinizi seyahatlerinize 90 dakika kalana dek yapabiliyorsunuz ancak bu süreden sonra ekranlar ve kontuarlar hizmet vermeyecektir. Bilet alımı sonrası işlemlerinizi vakit kaybetmeden yapmanız da yine sizlerin lehine olacaktır.

 

Bagaj Hakkı

Ekonomi sınıfında uçacaksanız eğer 30 kg’lık bir sınırlama karşınıza çıkıyor. Falcon Gold sınıfı için ise bu sınırlama 40 kg olarak belirlenmiştir. 2 yaş üstü çocuklar için 1 adet bagaj hakkı sunan firma, 2 yaş altı çocuklarda bu sınırlamayı 10 kg olarak karşınıza çıkartıyor. Çocuk arabası hakkına sahipsiniz ancak bu uçuş noktasına ve bilet sınıfına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Güncel bilgiyi ise firmaya ait resmi web sitesi üzerinden kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Online bilet satın alma sonrası koltuk seçimlerinizi de kolayca yapabiliyorsunuz. Gulf Air, koltuk seçimi konusunda tabuları yıkıyor ve herhangi bir ücret talebinde de bulunmuyor. Koltuk seçimlerinizi check-in sonrası rahat bir şekilde yapabilir ve boş koltukları da ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

 

Yiyecek İçecek

Konforun yanı sıra uçak içi hizmet kalitesinde de öncü firmalardan bir tanesi olan Gulf Air, her bilet sınıfına yeme içme hizmeti sunuyor ve bunu da ücretsiz olarak yerine getiriyor. Bununla birlikte uçak içerisinde teknolojik donanımlar da dikkat çekici bir hal almış durumda. Karnınız doyduktan sonra dilerseniz koltuklarınızda bulunan teknolojik cihazları da kullanabilir ve eğlenceli bir seyahate adım atabilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder