Hızlı Erişim

En Ucuz Guangzhou Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Guangzhou Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Guangzhou Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Guangzhou Hakkında Genel Bilgiler

İpek Yolu’un başlangıç noktası olarak kabul edilen ve tarih boyunca büyük önem taşıyan Guangzhou, Çin’in en değerli şehirleri arasında yer alıyor. Ülkenin en kalabalık şehirleri listesinde de kendine üçüncü sırada yer bulmuş durumda ve bu bağlamda da büyük bir öneme sahiptir. Guangzhou uçak bileti satışları devam ediyor ve sizler de bu kalabalık şehri görmek için adımlarınızı atabilirsiniz.

Tarihi anlamda olduğu gibi ticari anlamda da ülke için büyük bir öneme sahiptir. Devrim ve reformların da destekçisi ve başkenti olarak bilinen şehir, hali hazırda çok fazla göç alıyor.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Çin için farklı bir yere sahip olan şehir, eğlence dünyasının da merkezi olarak kabul ediliyor. Ülkedeki diğer şehirler ile kıyaslandığı takdirde eğlence kalitesi ve mekanların kalitesi de bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. Turistlerin büyük bir kısmı bu şehre eğlenmek için adım atıyor.

Guangzhou en uygun uçak bileti avantajlarından sizler de faydalanabilir ve listelerinize bu şehri de dahil edebilirsiniz.

Yue Xiu bölgesi, şehrine n yoğun ve en kalabalık noktalarından bir tanesidir. Alış veriş merkezlerinin büyük bir kısmı şehrin bu bölgesinde toplanmış durumda ve her geçen gün sayıları da artıyor. Alış veriş yapmak isteyen turistlerin uğrak noktası olan bu bölge, farklı ihtiyaçlara yanıt verecek çok sayıda ürüne de ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Guangzhou ucuz uçak bileti fırsatlarından yararlanmak için ucakbileti.com adresini kullanabilir ve sorgulamalarınızı da yine bu adres üzerinden çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Mimari anlamda büyük bir gelişme kaydetmiş olan şehir, hali hazırda bu gelişimi kusursuz bir şekilde sürdürüyor. Konaklama imkanları da oldukça fazla ve daha da önemlisi fiyatlar bir hayli uygundur. Şehir merkezi ile birlikte şehrin arka sokakları da oteller konusunda gelişme kaydetmiş durumda.

Kanton mutfağı olarak da bilinen Çin mutfağı, dünyanın en önemli lezzetlerini de beraberinde getiriyor. Şehir, Çin’in en çok restorana sahip şehri olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Mutfak kültürleri oldukça ilginç ve dilediğiniz an bu lezzetlere uygun fiyatlar eşliğinde ortak olabiliyorsunuz. 

Guangzhou uçak bileti alış verişi sonrası şehir hakkında bilmeniz gereken bazı detaylar karşınıza çıkıyor. bu detaylardan bir tanesi de olmazsa olmaz ziyaretlerdir. The Cave ve Nana, şehrin en önemli eğlence kulüpleri olarak lanse ediliyor. Sabahın ilk ışıklarına dek devam eden eğlenceyi bu adreslerde bulabilirsiniz.

Guanzghou Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Terminal önlerinde yolcu kabul eden otobüsler, ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede sizleri şehir merkezine ulaştırıyor. Biletlerinizi otobüs içinden temin edebilir ya da limanda bulunan bilet gişelerinden satın alabilirsiniz. Otobüsler fazlasıyla güvenli ve aynı zamanda da konforludur.

 

Taksi

Günboyu hizmet veren taksiler, taksimetre uygulaması ile hizmet veriyor. Şehir merkezine taksi kullanarak seyahat etmek çok da pahalı değil ve bagajlarınız için de ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmıyor.

 

Metro

Airport South istasyonundan hareket eden trenler, sizi şehir merkezine ulaştıracaktır. 06:00-23:00 arası hizmet veren metro, oldukça konforlu ve hızlı bir ulaşım alternatifidir.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Web siteleri üzerinden rezervasyon hizmeti sunan araç kiralama firmaları, bununla birlikte terminal binasında yer alan ofisleri ile de hizmetlerine devam ediyor. Bu ofisleri ziyaret ederek araç seçimlerinizi daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder