Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Germania Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Germania Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Germania Hakkında Genel Bilgiler

1986 tarihinde Berlin’de faaliyete geçen firma, 1987 yılında bugünkü adını almış ve ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir. 100’den fazla noktaya seferler düzenleyen ve güvenlik konusunda çok sayıda belgeye sahip olan firma, Almanya2nın en önemli hava yolu şirketlerinden bir tanesidir. 18 araçlık filosu ile uçuşlarına devam etmekte olan Germania, Charter uçuşlarına da devam ediyor. Attığı adımlar ve aldığı olumlu yorumlar ile birlikte her geçen gün hitap ettiği müşteri portföyünü biraz daha büyüten Germania, uçak içi servis konusunda da profesyonel bir kimlik ile karşımıza çıkıyor ve bu kimliği de her daim korumayı başarıyor.

 

Check-in

Check-in işlemlerinizi havalimanındaki kontuarlardan yapmak isterseniz eğer en az 2 saat kadar öncesinden limanda olmanız gerekiyor. Kontuarlar açıldığı andan itibaren check-in işlemleri başlıyor ve kısa sürede bu işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Kontuarların çevresinde bulunan personel de konu ile ilgili yardımcı olacaktır. Check-in işlemlerini online olarak yapmak isteyen yolcularına da büyük bir kolaylık sağlayan firma, online check-in için sistemi aktif hale getiriyor ve 2 gün öncesinden bu sistem aktif olarak karşınıza çıkıyor. Biniş kartınızı da alarak işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Check-in işlemlerini yaptırmayan yolcular için de hizmet sunan firma, düşük bir ücret karşılığı bu sorunu çözümlüyor ve bu hizmeti ile de diğer firmalardan ayrılmayı başarıyor.

 

Bagaj Hakkı

20 kg olarak belirlenen bagaj hakkı, Beyrut’a seyahat edecek yolcular için 25 kg’a kadar çıkartılabiliyor. Gidiş dönüş şeklinde bilet satın alan ve ikamet süresi 28 günden fazla olan yolcular için bagaj hakkı çok daha fazla ve bu sınırlandırmayı öğrenmek adına dilerseniz firmaya ait web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bagaj hakkı sınırını aşmanız durumunda 10 Euro ödemeniz gerekiyor ve bu ödeme ile birlikte ekstra bagaj hakkı da elde edebiliyorsunuz. El bagajı için karşınıza çıkan sınırlandırma ise 55x40x20 cm ve 6 kg olarak belirlenmiştir. El çantası ve laptop taşıma hakkına da sahipsiniz ve bu ürünler için ekstra ödeme yapma gibi bir durum da söz konusu değildir.

 

Koltuk Seçimi

Uçuştan 48 saat kadar önce online olarak koltuk seçimlerinizi yapabiliyorsunuz. 10 Euro ekstra ödeme yaparak sizler de standart koltuklar ya da size ayrılan koltuklar yerine dilediğiniz koltuğu seçebiliyorsunuz. Havalimanında böyle bir şansınız olmuyor bu yüzden online olarak seçim yapmak çok daha avantajlı bir hal alıyor.

Koltuk seçimlerinde anne adaylarına ve çocuklu kadınlara öncelik tanınıyor. Koltuk seçimi ile ilgili birtakım prosedürler mevcut ve firmaya ait web sitesinde bu konu ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır. Firma, güvenlik ile ilgili bir sorun tespit ettiğinde koltuklarınızı değiştirebiliyor ve sizleri farklı bir koltuğa atayabiliyor.

 

İkram

Hafif yiyeceklerin yanı sıra alkolsüz içeceklerin de bilet fiyatına dahil olduğunu belirtmek gerekiyor. Kısa ve uzun mesafenin yanı sıra seyahat edeceğiniz noktaya da bağlı olarak menülerde ve uçak içi servislerde farklılıklar olabiliyor. Yolculuk anında dilerseniz 2.5 Euro ödeyerek kulaklık satın alabiliyor ve elektronik cihazlardan da ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz. Dergi ve gazete gibi ekstralar için ise ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder