Hızlı Erişim

En Ucuz Friedrichshafen Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Friedrichshafen Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Friedrichshafen Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Friedrichshafen Hakkında Genel Bilgiler

Konstanz Gölü çevresinde konumlanmış olan şehir, Almanya’nın turistik adreslerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle su sporları için uygun bir coğrafyaya sahip olan şehrin bu bağlamda da çok fazla ziyaretçiye hitap ettiğini söylemek mümkündür. Konstanz Gölü ile birlikte tarihi liman da yine ziyaretçilerin en çok ilgisini çeken bir diğer adrestir. Yaz aylarında bu bölge daha hareketli bir hal alıyor ve son dönemde turizm ile ilgili yatırımların artması da şehri popüler hale getiren unsurlardan bir tanesidir. Bu yatırımların yanı sıra konaklama imkanları da son dönemde bir hayli arttı.

 

Şehrin en önemli avantajlarından bir tanesi büyük şehirlere yakın olmasıdır ve ziyaretçiler bu şehir üzerinden Berlin gibi kale niteliğindeki şehirleri de kısa sürede keşfetme imkanına sahiptir. Sosyal hayatın güçlü ve hareketli olduğu şehirlerden bir tanesi olan Friedrichshafen, doğal güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor ve yaz aylarında çok daha göz alıcı bir hale geliyor.

 

Sunexpress bilet ve en ucuz uçak bileti gibi aramalar sizleri firmalara yönlendirecek ve bilet sorgulamalarını daha kolay bir şekilde yapmanıza da yardımcı olacaktır. Şehirde gece hayatı da önemli bir yere sahip ve yerli halkın yanı sıra ziyaretçilerin de keyifli vakit geçirebileceği çok sayıda bar ve gece kulübü bulunuyor.

 

Havalimanına ayak bastıktan sonra merkeze ulaşım için aşağıda bahsi geçen alternatifleri kullanabilirsiniz. 

Friedrichshafen Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

05:30 ve 23:30 saatleri arasında seferlerine devam eden otobüsler, havalimanı ve şehir merkezi ulaşımının yanı sıra şehir içi ulaşımda da en çok tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Geniş bir güzergaha sahip olan otobüsler, ekonomik olmalarının yanı sıra aynı zamanda konforlu araçlardır. 5 farklı otobüs firmasının havalimanında hizmet verdiğini de belirtmek gerekiyor bu yüzden otobüs bulma konusunda da herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamayacaksınız.

 

Metro

Gündüz seferleri çok daha yoğun ancak gece geç saatlerde metro bulmak sıkıntı olabiliyor. 10 dakika gibi kısa bir sürede metro ile şehir merkezine ulaşmak mümkündür ve otobüslere göre çok daha hızlı olmaları da bu alternatifi popüler hale getiriyor.

 

Taksi

Günün her saati hizmet veren taksiler, gece yarısı gece tarifesi uygulamasına geçiyor. Bagajlarınız için ekstra ödeme yapmıyorsunuz. Gayet güvenilir ve konforlu olan bu araçlar da yine ziyaretçilerin en çok tercih ettiği alternatiflerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Araç kiralama firmaları taksiler gibi günün her saati ve haftanın her günü hizmet sunuyor. Firmaların büyük bir kısmı online olarak da hizmet veriyor ve sitelere giriş yaptığınızda rezervasyon formunu doldurarak da taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Araç kiralama hizmeti ile birlikte şoförlü hizmet de alabiliyorsunuz ancak bunun için ödeyeceğiniz ücret biraz daha fazla. Araçlar hakkında bilgi almak isterseniz firmalara ait web sitelerini ziyaret ederek de incelemelerde bulunabilir ve iletişim numarasına da yine bu adresler üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder