Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Flynas Air Uçak Bileti Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Flynas Air Uçak Bileti Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Flynas Hakkında Genel Bilgiler

Suudi Arabistan menşeli hizmet veren, düşük maliyetli havayolu firmalarından bir tanesi olan Flynas, 2007 yılında ilk uçuşunu gerçekleştirmiş ve sektöre adım atmıştır. İlk adı ‘’Nas Air’’ olan firma, güçlü bir alt yapı çalışması ve atılan adımlar ile birlikte 2013 yılında isim değişikliğine gitmeyi tercih ederek yoluna ‘’Flynas’’ olarak devam etmeyi uygun görmüştür.

Flynas uçak bileti fiyatlarına göz atıldığında ekonomik rakamlar karşımıza çıkıyor ve firmanın, konforun yanı sıra ekonomik bir uçuş hizmeti sunma hedefinde olduğu da aşikar. 2013 yılındaki isim değişikliği uçak filosundaki uçak sayısını da arttırmış ve personel değişikliği ile de daha kaliteli bir hizmet oluşturulmuştur. Flynas uçak bileti sorgulama işlemlerini ucakbileti.com üzerinden yapabiliyorsunuz ve bu firmanın düzenlediği seferler hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Ortadoğu, Asya, Afrika ve Avrupa’da olmak üzere farklı noktalara sefer düzenleyen firma, 85 nokta ve 950 uçuş ile birlikte geniş bir yelpazeye ulaşmayı da başarıyor. 24 uçaklık bir filoya sahip olan firma, uçak sayısını da her geçen gün arttırıyor ve Flynas ucuz uçak bileti taleplerinin yanı sıra daha fazla yolcu kapasitesi için de adımlar atmayı ihmal etmiyor.

Check-in

Flynas uçak bileti satın alma sürecinde check-in işlemleri de karşınıza çıkacaktır. Bu işlemleri havalimanında yaptırmayı tercih ediyorsanız uçuş saatinden en az 3 saat kadar önce limanda yer almanızda fayda var. Check-in işlemlerinizi online olarak yapmak istiyorsanız uçuş saatinden 1 gün önce aktif hale gelecek online ekran üzerinden işlem yapma fırsatına sahip oluyorsunuz.

Bagaj Hakkı

Flynas ucuz uçak bileti ve farklı sınıflar için oluşturulan biletler bagaj hakkı da değişiklik gösterebiliyor. Business class yolcuları için bagaj hakkı 2 parça ve 25 kg olarak belirlenmiş durumda ancak ekonomi sınıfı için bu hak tek parça ve 25 kg olarak belirlenmiştir. Business class yolcuları için yine tek parça olmak üzere 7 kg maksimum ağırlıktaki kabin bagajı da ücretsiz olarak taşınabiliyor.

Koltuk Seçimi

Flynas uçak bileti satın alma işlemlerinde koltuk seçimlerinizi online olarak yapabiliyorsunuz. Check-in ekranında bununla ilgili bir ibare karşınıza çıkacaktır ancak dilerseniz çağrı merkezi ile iletişime geçerek de koltuk seçimlerinizi yapabilirsiniz. Özel koltukların rezerve edilmesi için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor ve bunun yanı sıra acil çıkış kapısına yakın koltuklar için ve konfor seviyesinin arttırıldığı koltuklar için de ek ödeme yapmanız gerekiyor.

Yiyecek İçecek

Uçak içerisinde yolcuları kalabalık bir mutfak bekliyor ancak mutfak ürünlerinin bilet fiyatına dahil olmadığını belirtmekte fayda var. Flynas uçak bileti satın alma işlemleri sonrasında özel bir menü talebinde bulunmak isterseniz seyahatten en az 1 gün önce müşteri hizmetlerine ulaşarak bu talebinizi iletmeniz gerekiyor. Soğuk ve aperatif gıdaların yanı sıra sıcak yemek servisi de mevcuttur ve dünya lezzetlerinin önemli bir bölümü de uçak içerisindeki mutfakta yolcular ile paylaşılıyor.   

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder