Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Eurowings Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Eurowings Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Eurowings Hakkında Genel Bilgiler

Lufthansa Grup bünyesinde hizmetlerine devam eden Eurowings, düşük bütçeli hava yolu firmalarından bir tanesidir. Mütevazı filosunun yanı sıra Ucuz Eurowings uçak bileti detayı da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Kaliteyi ve uygun bilet fiyatını konforlu uçuş ile birleştiren vizyon sahibi firma, sahip olduğu geniş güzergah ile de yolcularını memnun etmeyi başarıyor. Almanya menşeli firmalardan bir tanesidir ve çok sayıda yolcu tarafından tercih edildiğini de görebiliyoruz.

Eurowings uçak bileti aramalarınızı ve ilgili seferleri dilediğiniz an ucakbileti.com üzerinden yapabileceğinizi belirttikten sonra dilerseniz firmanın sunduğu ayrıcalıklara birlikte göz atalım…

Kısa ve uzun mesafede hizmet sunan Alman firması, ekonomik bilet fiyatları ile geniş bir kitleye hitap ediyor. 120’den fazla destinasyona uçuş gerçekleştiriyorlar ve Uzak doğu ile birlikte Amerika uçuşlarının da mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor.

Eurowings uçak bileti aramaları, firmanın rakamlar konusunda ne kadar mütevazı olduğunu da ortaya koyuyor. Çok sayıda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı da bu firmayı tercih etmeye devam ediyor.

 

Check-in

Havalimanında kontuarları kullanarak check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz ancak sıra beklememek adına seyahat saatinizde 2 ya da 3 saat kadar önce havalimanında bulunmanız tavsiye ediliyor ve bu durum sizlerin de lehine olacaktır.

Bir diğer alternatif ise online check-in olarak karşımıza çıkıyor. Çok daha kolay ve çok daha hızlı işlem yapmak isterseniz eğer sizler de bu alternatifi tercih edebilirsiniz. Uçuş saatinden 24 saat önce aktif hale gelen online ekran üzerinden işlem yapmak gayet kolay.

 

Bagaj Hakkı

Bagaj hakkında detaylı bilgileri firma web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Seferlere bağlı olarak bagaj hakkı da değişiklik gösterebiliyor ve bu yüzden güncel bir bilgi sunmak pek mümkün değildir. Ekstralar, sahip olduğunuz haklar ve ekstra bagaj için ödeyeceğiniz rakamlar, müşteri temsilcisi tarafından sizlere sunulacaktır. Firmanın bagaj hakkı konusunda çok bonkör olmadığını da belirtmek gerekiyor.

 

Koltuk Seçimi

Online ekran üzerinden koltuk seçimlerinizi yapabilirsiniz ya da dilerseniz müşteri hizmetleri ile görüşerek de koltuk tercihlerinizi yapabiliyorsunuz. Bazı koltuklar için ekstra ödeme talep etme hakkına sahip olan firma, bu konuda da sizleri bilgilendiriyor. Bazı koltukların belli şartlar altında rezerve edilebileceğini de belirtmekte fayda var. Acil çıkış kapısına yakın koltuklar hamile kadınlara ve çocuklu anneler rezerve edilmiyor.

 

Yiyecek İçecek

Uçak içerisinde yiyecek ve içecek ikramı ücretli olarak yapılıyor. Bilete dahil değildir ve ödemelerinizi nakit ya da kredi kartı ile de yapabiliyorsunuz. Özel menüler mevcut ve eğer sağlık sorunlarınız ya da inanışınız gereği yiyecekler-içecekler konusunda hassasiyet gösteriyorsanız bunu firmaya da iletebilirsiniz.

 

Uçak İçi Eğlence

2017 yılından bu yana internet erişiminin mevcut olması uçak içi eğlence ve konforu çok daha kusursuz bir seviyeye taşımış durumda. İnternet erişimi ile birlikte ekranlar aracılığı ile sunulan film ve müzik keyfini de ücretsiz olarak yaşayabiliyorsunuz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder