Hızlı Erişim

Eskişehir Dalaman Uçak Bileti İçin Fiyatlarımız

  • Eskişehir - Dalaman

  • Dalaman - Eskişehir

En Ucuz Eskişehir - Dalaman Uçak Bileti

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 367 Km

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı

Dalaman Havalimanından Ulaşım

Servis

Dalaman Havalimanı’na ulaşım HAVAŞ ve MUTTAŞ servisleri ile sağlanmaktadır. HAVAŞ ile ulaşım sağlamak için;
Fethiye’den, Dalaman Havalimanı’na ulaşım hafta içi 06:30 - 12:30 - 18:30 - 20:45, cumartesi 06:30 - 08:45 - 18:00 - 20:45, pazar 06:30 - 10:00 - 18:30 - 20:45 saatlerinde gerçekleşmektedir. Servis, Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adnan Menderes Bulvarı – Günlükbaşı – Göcek- Dalaman güzergâhını izleyerek Dalaman Havalimanı’na ulaşmaktadır. Yolculuk, trafik ve hava şartlarına bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 60 dakika sürmektedir.

 

Fethiye – Dalaman Havalimanı ulaşım ücreti 12.5 TL’dir. 
Marmaris’ten, Dalaman Havalimanı’na ulaşım hafta içi 06:30 - 12:00 - 18:00 - 20:15, cumartesi 06:00 - 08:15 - 18:00 - 20:15, pazar 06:00 - 09:30 - 18:00 - 20:15 saatlerinde gerçekleşmektedir. Servis, 
Marmaris Otogar 13 No'lu perondan kalkmaktadır.    
Marmaris, Gökova, Köyceğiz, Ortaca, Dalaman güzergâhını izleyerek Dalaman Havalimanı’na ulaşmaktadır. Yolculuk, trafik ve hava şartlarına bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 90 dakika sürmektedir. Fethiye – Dalaman Havalimanı ulaşım ücreti 15.0 TL’dir.     

 


MUTTAŞ ile ulaşım sağlamak için; Fethiye’den, Dalaman Havalimanı’na ulaşım saatlerine ayrıntılı olarak MUTTAŞ internet sayfasında ulaşabilirsiniz.  Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden, Dalaman Havalimanı’na MUTTAŞ ile ulaşım ücreti 12.50 TL’dir. Marmaris’ten, Dalaman Havalimanı’na ulaşım ücreti 15 TL’dir.    

Taksi

Dalaman Havalimanı’na ulaşmak için bir diğer alternatif seçenek ise taksilerdir. Merkezi noktalardan taksiye bindiğinizde; Dalaman şehir merkezinden Dalaman Havalimanı’na 25-30 TL ücretle ortalama 10 dakika içerisinde Şerefler’den Dalaman Havalimanı’na 30-35 TL ücretle ortalama 30 dakika içerisinde,Ortaca’dan Dalaman Havalimanı’na 100-110 TL ücretle ortalama 30 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz.    

Ayrıca, tüm bu ulaşım seçenekleri dışında, Dalaman Havalimanı Terminalleri geliş katında bulunan araç kiralama şirketlerinden de hizmet alabilirsiniz.

En uygun Dalaman uçak bileti fırsatını yakalamak için ucakbileti.com üzerinden yapacağınız sorgulamayla tüm havayollarını karşılaştırabilir ve size en uygun bileti hemen satın alabilirsiniz. Ucakbileti.com olarak iyi uçuşlar dileriz.

 

 

Hızlı Tren

Ankara Esenboğa Havalimanı’nı kullanarak Ankara’ya vardıktan sonra TCDD’ye bağlı hızlı tren ile yaklaşık 1 saat 30 dakika içerisinde Eskişehir’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet fiyatları ve sefer saatleri için TCDD sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

Eskişehir Anadolu Havalimanı Ulaşım

Otobüs

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kırmızı 4 – Siyah 55 – Siyah 56 - Kırmızı 63  numaralı belediye otobüslerini kullanarak Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü'nde bulunan Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım için; Kırmızı 4 numaralı belediye otobüsü Yıldız - Gazi Yakup Caddesi - Sivrihisar 1 - Cengiz Topel Caddesi - Üniversite Bulvarı - Seylap Caddesi - Ali Gaffar Okan Caddesi - Gazi Yakup Satar Caddesi - Sarıcakaya Caddesi - Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü güzergâhını izleyerek Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Siyah 55 numaralı belediye otobüsü Üniversite Evleri - Jandarma Er Mehmet Alp Caddesi - Ballı Sokak - Asalet Sokak - Gençlik Bulvarı - Tıp Fakültesi - Atatürk Bulvarı - Osmangazi Üniversitesi Ziraat Fakültesi - Kütahya Yolu - Çevre Yolu - Ali Gaffar Okan Caddesi - Sarıcakaya Caddesi - Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü güzergâhını izleyerek Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Siyah 56 numaralı belediye otobüsü Yenikent Postane Önü - Beycan Sokak - Mustafa Özel Caddesi - Gençlik Bulvarı - Polis Okulu - Ankara Çevre Yolu - Anadolu Üniversitesi Yunusemre Kampüsü - Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü güzergâhını izleyerek Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Kırmızı 63 numaralı belediye otobüsü Vadişehir Konağı - Ihlamurkent - Akçınar Sokak - Adalet Caddesi - Nilüfer Caddesi - Dilmen Sokak - Mustafa Özel Caddesi - Gençlik Bulvarı - Dumlupınar Öğrenci Yurdu - Odunpazarı - Yunus Emre Caddesi - Gazi Yakup Satar Caddesi - Anadolu Üniversitesi İki Eylül Kampüsü güzergâhını izleyerek Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşım sağlayan otobüslerin ulaşım ücreti; EsKart ile tam 2.00 TL, öğrenci 1.35 TL ve EsBilet ile tam 2.70 TL’dir.

 

Taksi

Eskişehir Anadolu Havalimanı’na ulaşmak için diğer bir seçenek ise taksidir. Merkezi noktalardan taksiye bindiğinizde; Eskişehir Merkez’den Eskişehir Anadolu Havalimanı’na 35 – 40 TL ücretle ortalama 20 dakika içerisinde, Sazova’dan Eskişehir Anadolu Havalimanı’na 55 - 60 TL ücretle ortalama 30 dakika içerisinde, Tepebaşı’ndan Eskişehir Anadolu Havalimanı’na 60 - 65 TL ücretle ortalama 35 dakika içerisinde, Koyunlar’dan  Eskişehir Anadolu Havalimanı’na 20 – 25 TL ücretle ortalama 15 dakika içerisinde, İnönü’den Eskişehir Anadolu Havalimanı’na  120 - 130 TL ücretle ortalama 40 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. (Ücretler ortalama rakamlardır, referans almayınız.)
 

Tüm bu ulaşım seçenekleri dışında, diğer alternatif seçenekleri tercih edebilir ve Eskişehir’de bulunan araç kiralama şirketlerinden hizmet alabilirsiniz. En uygun Eskişehir uçak bileti fırsatını yakalamak için ucakbileti.com üzerinden yapacağınız sorgulamayla tüm havayollarını karşılaştırabilir ve size en uygun bileti hemen satın alabilirsiniz. Ucakbileti.com olarak şimdiden iyi uçuşlar dileriz.

 

Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım

Otobüs             

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren 442-3 numaralı belediye otobüslerini kullanarak Ankara Esenboğa Havalimanı’a ulaşım sağlayabilirsiniz. 442-3 numaralı otobüs Beştepeler Mahallesi AŞTİ Ankaray Geçidi Yenimahalle - Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Çankaya - Doğanbey Mahallesi Hipodrum Caddesi Altındağ - Doğanbey Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Altındağ - Balıkhisar Mahallesi Esenboğa Havaalimanı Akyurt güzergâhını izleyerek, trafik ve hava koşullarına bağlı olmakla birlikte ortalama 2 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayan 442-3 numaralı belediye otobüslerinin ulaşım ücreti AnkaraKart ile tam 2,50 TL, indirimli 1,75 TL'dir.

 

Servis

Ankara Esenboğaz Havalimanı’na ulaşım için bir diğer seçenek ise BelkoAir servisleridir. Aşti Gelen Yolcu Katı'ndan hareket eden BelkoAir servisleri; AŞTİ - Kızılay (Gama İş Merkezi) - Tren Garı Karşısı (Arena Stadı F Kapısının Önü) - AKM (19 Mayıs Stadı B Kapısı) - Ankara Esenboğa Havalimanı güzergâhını izleyerek Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. AŞTİ şehir merkezinden hareket eden BelkoAir servisleri trafik ve hava koşullarına da bağlı olarak yaklaşık ortalama olarak  1 saat 20 dakika içerisinde havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım sağlayan BelkoAir servislerinin ulaşım ücreti 11 TL'dir.

 

Taksi

Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşmak için diğer bir seçenek ise taksidir. Merkezi noktalardan taksiye bindiğinizde; Ankara Merkez’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na 90 – 100 TL ücretle ortalama 40 dakika içerisinde, Pursaklar’dan Ankara Esenboğa Havalimanı’na 45 - 50 TL ücretle ortalama 15 dakika içerisinde, Çankaya’dan Ankara Esenboğa Havalimanı’na 135 - 140 TL ücretle ortalama 1 saat içerisinde, Elmadağ’dan  Ankara Esenboğa Havalimanı’na 130 – 140 TL ücretle ortalama 50 dakika içerisinde, Esenboğa Merkez’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na  30 - 35 TL ücretle ortalama 15 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. (Ücretler ortalama rakamlardır, referans almayınız.)  

 

En uygun Eskişehir uçak bileti fırsatını yakalamak için ucakbileti.com üzerinden yapacağınız sorgulamayla tüm havayollarını karşılaştırabilir ve size en uygun bileti hemen satın alabilirsiniz. Ucakbileti.com olarak İyi uçuşlar dileriz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder