Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Emirates Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Emirates Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Emirates Hakkında Genel Bilgiler

Takvimler 1985’i gösterdiğinde Boeing 737 ve Airbus 300 ile sektöre adım atan Emirates’in 22017 yılında dünyanın en iyi hava yolu firmalarından bir tanesi olacağını hiç kimse tahmin edememişti. Kiraladığı uçaklar ile uçuşlarına başlayan firma, Dubai Hükümetinin bünyesinde hizmet vermektedir ve resmi olarak hükümete bağlıdır. 2017 analizlerine bakıldığında en çok yolcu sayısına sahip olan firmalardan bir tanesi olduğu net bir şekilde görülüyor ve ödüllü firmalardan biri olduğunu da eklemek gerekiyor. Uçuş ağı her geçen gün biraz daha büyüyen ve genişleyen Emirates, 200’den fazla uçak filosu ile birlikte bu anlamda da en büyük arasında yer almayı fazlasıyla hak ediyor. 80’den fazla ülkede hizmetlerine devam eden firma, uçuş trafiğinin en özel isimlerinden bir tanesidir.

Check-in

Kontuar yetkilileri, kiosk makineleri ve daha da önemlisi online olarak check-in işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Eğer havalimanında check-in yapmayı tercih ediyorsanız uçağınızın hareket saatinden 90 dakika kadar önce limanda olmanız gerekiyor. Onşline check-in işlemlerinden sonra kartınızı bastırmayı da unutmuyorsunuz ya da mobil cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirerek de süreci sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hareket saatinden 24 saat önce ve 90 dakikalık zaman dilimine kadar online check-in işlemini yapabiliyorsunuz ve bu süreler dışında sistemin aktif olmadığını da belirtmek gerekiyor.

Bagaj ve Fiyatlandırma

Bagaj konusunda sektördeki en bonkör firmalardan bir tanesi olan Emirates, bu konuda yolcularına çok sayıda avantaj sunuyor ve diğer firmaların da rol model olarak belirlediği bir isim diyebiliriz. 50 kg gibi bir bagaj hakkı birinci sınıf uçuşlar için geçerlidir. Business class için bu sınırlama 40 kg olarak belirlenmiş durumda ve ekonomi sınıfı için de sınırlama 30 kg olarak karşınıza çıkıyor. Amerika Kıtası yönüne gerçekleştireceğiniz uçuşlar için farklı bir tarife söz konusu ve bu konu hakkında kurumsal web sitelerinden bilgi alabilirsiniz. Business class ve birinci sınıf uçuşlarda bir ayrıcalık daha söz konusu ve iki parçalık el çantası için de ücretsiz kabin hizmeti sunuluyor. Ekonomi sınıfı uçuşlarında 55x38x20 ve 7 kg ağırlık sınırlamalı 1 parça el çantası da yine ücretsiz kabin hakkını doğuruyor. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi bu konuda en bonkör firmalardan bir tanesidir.

Koltuk Tercihi

Kurumsal web sitesi üzerinden yapabileceğiniz koltuk seçimi için yine site sizleri en iyi şekilde yönlendirecektir. Rezervasyonu yönet ibaresini görüyorsanız eğer tıklamanız yeterli oluyor ve sonrasında gerekli yönlendirmeler yapılıyor. Rezervasyon yaptıramayacağınız tek koltuk acil çıkış bölümünde yer alan geniş koltuklardır. Bunun dışında rezervasyon hakkınız bulunuyor. 34 inç gibi bir koltuk genişliği söz konusu ve bu da standartların bir hayli üstündedir. Koltuk seçimi sonrası eğer gerekli görülürse firma tarafından değişiklikler yapılabiliyor ve bu konuya itiraz etme hakkına da sahip değilsiniz.

Yiyecek ve İçecek Sunumu

Hizmet kalitesini yeme içme ve ikramlar konusunda da benzersiz bir şekilde ortaya koyan Emirates, geniş mutfağı ve zengin menüsü ile dünyanın en önemli lezzetlerini de seyahatiniz boyunca ayaklarınıza kadar getiriyor ve eşsiz bir sunum ile karşınıza çıkartıyor. Konfor konusunda olduğu gibi mutfak konusunda da yine birçok hava yolu firması tarafından örnek alınan Emirates, dünyaca ünlü aşçıları ve eşsiz lezzetleri ile seyahatiniz boyunca sizleri aç bırakmıyor. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder