Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi EasyJet Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı EasyJet Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Easyjet Hakkında Genel Bilgiler

Kıbrıs uyruklu bir girişimcinin adım atması ile birlikte 1995 senesinde İngiltere merkezli olarak kurulan Easyjet, günümüze kadar ulaşmayı başarmış durumda ve havayolları dünyasında da önemli bir yere sahiptir. Müşteri odaklı çalışmalarına devam eden ve daha ekonomik bilet fiyatları ile ortalama bütçelere de hitap etmeyi başaran firmanın asıl merkezi İngiltere’de bulunuyor. Avrupa’nın önemli merkezlerine çok daha uygun rakamlar eşliğinde seyahat etmenizi sağlayan özel firmalardan bir tanesidir ve bu anlamda müşteri portföyünün her geçen gün biraz daha büyüdüğünü de görebiliyoruz. İngiltere’nin en büyük hava yolu firması olma unvanını eline almış olan firma, Avrupa üzerinde de en büyük firmalar arasında dördüncü sıraya yerleşmiş durumda. Kusursuz bir teknoloji ile donatılmış olan uçak filosu, çevreye olan hassasiyeti ile de dikkatleri üzerine çekiyor ve bu anlamda diğer hava yolu firmalarının da örnek aldığı adreslerden bir tanesi olmayı başarıyor.

Check-in

Check-in işlemleri için ne yazık ki çok fazla alternatif yok ve hatta tek bir tercih yapabiliyorsunuz. Firmaya ait olan web sitesi bunun için ziyaret etmeniz gereken mecradır ve online olarak check-in söz konusudur. Online check-in işlemleriniz saniyeler sürecektir ve bu işlem sonrası biniş kartınızı da bastırmanız ve yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Mobil cihazınıza indireceğiniz kart hakkında net bir bilgi almak isterseniz eğer firma yetkili isimleri ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır. Kalkış saatine bağlı olarak 30 gün ve saat öncesi gibi bir sınırlama söz konusu ve bu süre zarfında işlemlerinizi sistem üzerinden tamamlayabiliyorsunuz.

Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

56x45x25 boyutları kabin bagajı için geçerli olan sınırlamadır. Uçuşlar yoğunsa firma bu konuda yaptırımlar uygulayabiliyor ve buna itiraz etme gibi bir hakkınız da yok. Kargo bölümüne taşınan bagajlar olabilir ve bu da az önce belirttiğimiz gibi uçuş durumuna bağlıdır. Kabin bagajı için elbette ücret ödemiyorsunuz ancak onun dışındaki bagajlarınız için ücret ödemek durumdasınız. Firmaya ait web sitesinde bu konu ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır. Ekstra ağırlık satın alma gibi bir hakka sahipsiniz ve bu hakkınızı online olarak kullandığınızda daha az ücret ödüyorsunuz. Havalimanında bu tür bir tercih yapmak isterseniz daha fazla ödeyeceğinizi de bilmeniz gerekiyor.

Koltuk Tercihi

Uçak boş olduğu takdirde dilediğiniz koltuğu tercih edebiliyorsunuz. Bazı özel koltuklar için sınırlandırma getirilmiş durumda ve yine görevlilerin kullanacağı koltuklar da rezerve edilemiyor. Easyjet uçaklarında koltuk numarasına rastlamanız mümkün değildir ve bununla birlikte ödeme yapanlar, engelli vatandaşlar ve çocukların bu konuda öncelikli olduğunu ve bu duruşun örnek olması gerektiğini de belirtmekte fayda var.

Yiyecek ve İçecek Sunumu

Easyjet, konfor konusunda odluğu gibi mutfak konusunda da sizlere harika bir deneyim sunuyor. Profesyonel açışların hazırladığı çok özel lezzetler yol boyu sizinle birlikte olacaktır ancak bu konuda bilmeniz gereken bir detay var. Yiyecek ve içeceklerin tamamı ücretlidir ve ekstra ödeme ile birlikte bu mutfağa ulaşabiliyorsunuz. Detay bilgilere ulaşmak isterseniz firmaya ait kurumsal web sitesini inceleyerek mutfak bölümünden yardım alabilir ve seçenekleri de daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

 

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder