Yeniden birlikteyiz

Ucakbileti.com

Ucakbileti.com mayıs 2016 tarihinde tüm yetkinlikleri ile beraber hepfly.com sitesine bir marka gecişi yapmıştı.

Bu geçiş sonrası hepfly.com tarafında alt yapısı ve üst yapıda önemli gelişmelerde bulunduktan sonra özellikle mobil tarafta bir çok müşteriye ulaştı. Bu süreçte çeşitli analizler ve testlerde bulunan hepfly.com ekibi ucakbileti.com desteği ile bir çok noktada ses getirdi. 

Bunun ile birlikte geçiş süreci ve yeni bir marka süreci tamamlayan hepfly.com yayın hayatında iken ucakbileti.com etki sürecini hepfly.com 'a destekle yeniden açılabilme ve müşterilerin ikinci bir kanal oluşturabileceği bir site olması için bir gündemimiz oluştu.

Bu sayede hepfly.com asıl amaçlanan global marka olma yolunda biraz daha hafifleyip daha hızlı aksiyon alabilecek duruma gelmesi en önemli istediğimizdir.

Özelikle müşterilerimizin çokca bildiği bu alan adına tekrardan açmak bizi çok heycanlandırıyor. Ucakbileti.com ve Hepfly.com ekibi olarak yorumlarınız ve görüşleriniz bizim için herzaman değerlidir. Bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder