Uçak Bileti İndirim Kodları

Kasım İndirimi Başladı!

Bu İndirimi Aktiftir.

Kısa bir süreliğine "kasım" promosyon kodu ile indirimli biletinizi hemen alabilirsiniz ; 

Bilet araması sonrası, seçmiş olduğunuz biletinizin detayında bulunan promosyon kodu alanına "kasım" yazıp onayladığınızda biletinizin fiyatına göre  %5 ile %10'a varan süpriz indirimler var. Siz de hemen biletinizi alın indirimi kaçırmayın. 

*İndirimi kaçırırsanız üzülmeyin üye olarak bu indirimden dilediğinizde faydalanabilirsiniz

Hemen Al>>

Kış İndirimi

Bu kod zamanı dolmuştur.

Kısa bir süreliğine "kış" promosyon kodu ile indirimli biletinizi hemen alabilirsiniz ; 

Bilet araması sonrası, seçmiş olduğunuz biletinizin detayında bulunan promosyon kodu alanına "kış" yazıp onayladığınızda biletinizin fiyatına göre  %5 ile %10'a varan süpriz indirimler var. Siz de hemen biletinizi alın indirimi kaçırmayın. 

 

18 Aralık Pazartesi Arası Süpriz İndirim Başladı.

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası, seçmiş olduğunuz biletinizin detayında otomatik olarak  %5 ile %10'a varan süpriz indirimler var. Siz de hemen biletinizi aratın indirimi kaçırmayın. 

 

8 Aralık Cuma - 11 Aralık Pazartesi Arası Süpriz İndirim Başladı.

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası, seçmiş olduğunuz biletinizin detayında otomatik olarak  %5 ile %10'a varan süpriz indirimler var. Siz de hemen biletinizi hemen alın bu süpriz indirimi kaçırmayın. 

 

22 Kasım Çarşamba indirimi 

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası yolcu bilgileri ekranında bulunan Promosyon kodu alaınına "cars1117"  yazdığınızda hizmet bedeli üzerinden %50 indirim uygulanacaktır.. Herhangi bir sorunda lütfen bize bildiriniz.

 

2017 Kasım ayı ilk cuma gününe özel indirim kodu detayları;

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası yolcu bilgileri ekranında bulunan Promosyon kodu alaınına "kasım17"  yazdığınızda bilet fiyatınıza göre %10 a varan indirim uygulanacaktır.. Herhangi bir sorunda lütfen bize bildiriniz.

 

 

2017 Eylül ayı için geçerli indirim kodu detayları;

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası yolcu bilgileri ekranında bulunan Promosyon kodu alaınına "eylül"  yazdığınızda bilet fiyatınıza göre %10 a varan indirim uygulanacaktır.. Herhangi bir sorunda lütfen bize bildiriniz.

 

 

2017 Kurban Bayramı için geçerli indirim kodu detayları;

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası yolcu bilgileri ekranında bulunan Promosyon kodu alaınına "bayram"  yazdığınızda bilet fiyatınıza göre %10 a varan indirim uygulanacaktır.. Herhangi bir sorunda lütfen bize bildiriniz.

 

 

24 Haziran itibari ile için geçerli indirim kodu detayları;

Bu kod zamanı dolmuştur.

Bilet araması sonrası yolcu bilgileri ekranında bulunan Promosyon kodu alaınına "yaz"  yazdığınızda bilet fiyatınıza göre %10 a varan indirim uygulanacaktır.. Herhangi bir sorunda lütfen bize bildiriniz.

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder