Online İptal İade Teklifi Yayında !

Online İptal iade teklifi

Online iptal iade teklifi özelliği ile artık siz değerli kullancılarımız ucakbileti.com üzerinden aldığınız uçak biletini iptal/iade etmek istiyorsanız birkaç adımda işlemi online olarak yapabilirsiniz. İptal iade ekranında PNR bilgisini girip, uçuşunuzda iptal etmek istediğiniz yolcu bilgisini seçerek hakkında teklif oluşturabilir eğer teklif sizin için uygunsa direkt olarak iptal edebilirsiniz.


Biliyorsunuz ki havayollarında iptal ve iade süreçleri manuel olarak ilerliyor ve bu süreçte dakikalarca telefonla bilgi alıp vermek için görüşmeniz gerekebiliyor. Ucakbileti.com olarak bu soruna ortalam 2-5 dakika içerisinde işleminizi kendiniz yapabildiğiniz bir sistem geliştirdik.


Peki sistem nasıl çalışır? Öncelikle iptal etmek istediğiniz uçuşun PNR numarası girerek yolcu bilgisi hakkında teklif alırsınız. işlem yoğunluğuna göre 2-5 dakika içerisinde teklifiniz hazırlanır eğer kabul ederseniz uçak biletini alırken girdiğiniz cep telefonu numarasına SMS gönderilir. Bu doğrulama adımı sayesinde güvenliğiniz sağladıktan sonra işleminiz biter ve iade süreci başlatılmış olur. Tüm işlemler tamamlandığında ise iade dekontunu eposta adresinize gönderiyoruz. 


İade süreçleri banka prosedürleri ile orantılı olduğu için 5 iş gününe kadar sürmektedir. Ucakbileti.com ekibi olarak her daim tüm soru ve sorunlarınızda yanınızdayız. Aklınıza takılan tüm detaylar için çağrı merkezimizi arayabilir ya da destek bölümüne eposta gönderebilirsiniz. 


İptal İade Teklifine buradan ulaşabilirsiniz.


Yeni özellikler ile görüşmek üzere...

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder