Eventegg ve Ucakbileti.com Stratejik İşbirliğine Gidiyor

Eventegg ve Ucakbileti.com Stratejik İşbirliğine Başladıklarını Duyurdular

 

Online etkinlik asistanı Eventegg ve uçak bileti arama motoru Ucakbileti.com, teknolojik altyapı geliştirme, yazılım mimarisi ve veri tabanı teknolojilerinde stratejik işbirliğine başladıklarını duyurdular.

İki şirketin yöneticileri, bu işbirliğinden beklentilerinin yüksek olduğunu dile getirirken, sağlanacak karşılıklı faydanın, hem Eventegg’in hem de Ucakbileti.com’un şirket profillerini güçlendireceğine olan inançlarını belirttiler.

Eventegg ve Ucakbileti.com’un attıkları, çeşitli konularda stratejik ve teknolojik işbirliğine dayanan bu adımın, iki şirketin AR-GE çalışmalarını artırması hedefleniyor.

 

Eventegg Hakkında

Akademik çevreleri ve iş dünyasını yakından ilgilendiren ve dünyanın dört bir yanında gerçekleşen kongre, konferans, seminer, sempozyum ve fuarları, kullanıcı dostu ara yüzüyle, detaylı arama seçeneği sunarak bulmalarını sağlayan Eventegg, en güvenilir otel rezervasyon siteleriyle işbirliği yapıyor. Böylece katılımcı konaklama tercihini geniş bir yelpazeden seçerken, güvenlik sorunlarıyla karşılaşmadan seyahatini planlayabiliyor.

 

Ucakbileti.com Hakkında

Ucakbileti.com, 1200 farklı havayolu ile olan anlaşması sayesinde kullanıcılara iç ve dış hatlarda 10.000 destinasyonda uçak bileti hizmeti sunarken, 10 uçuş tipi filtreleme özelliği sayesinde uçuş tercihi seçeneklerini kullanıcının isteğine göre işliyor. Ucakbileti.com’un sunduğu bir diğer ayrıcalık ise iki adımda uçak bileti satın alma imkanı ve satın alım esnasında kullanılan 3D secure sistemi sayesinde kart bilgilerinin güvenliğinin maksimumda tutulması. Bunun yanı sıra Ucakbileti.com, kullanıcılara kredi kartına taksitle bilet alma imkânı da sunuyor.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder