En Ucuz Durban Varışlı Uçak Biletleri

 • Emirates
  İstanbul - Durban
  4.08.2018
  1728 TL
 • Emirates
  İstanbul - Durban
  11.08.2018
  1732 TL
 • Emirates
  İstanbul - Durban
  3.08.2018
  1746 TL
 • Emirates
  İstanbul - Durban
  4.08.2018
  1746 TL
 • Emirates
  İstanbul - Durban
  15.09.2018
  1797 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Durban
  11.08.2018
  1897 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Durban
  10.09.2018
  1900 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Durban
  10.09.2018
  1914 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Durban Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Qatar Airways
  Durban - İstanbul
  5.09.2018
  1636 TL
 • Qatar Airways
  Durban - İzmir
  28.08.2018
  2065 TL
 • Qatar Airways
  Durban - Antalya
  12.09.2018
  2066 TL
 • THY
  Durban - Gaziantep
  17.08.2018
  2162 TL
 • THY
  Durban - Lefkoşa
  24.07.2018
  2502 TL
 • Qatar Airways
  Durban - Ankara
  26.08.2018
  2634 TL
 • British Airways
  Durban - Dalaman
  28.07.2018
  8253 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Durban Hakkında Bilgiler

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en büyük şehirlerinden bir tanesi olan Durban, Hint Okyanusu kıyısında konumlanmıştır. Afrika Kıtasının en güçlü ve en işlek Limalarından bir tanesi olan Durban limanı da bu şehirde yer alıyor. Durban, ülkenin ekonomi ve kültür merkezi olarak lanse ediliyor. Mimari bakımından da çevre bölgelere ve şehirlere nazaran çok daha gelişmiş olması da şehirleşmenin önemli bir yere sahip olduğunu gösteriyor.

 

Doğal parkları, sahil şeridi ve müzeleri ile birlikte gezginleri her anlamda tatmin edecek bir şehir olan Durban, gelişmişlik bakımından da yine çevre bölgelere nazaran bir adım öndedir. Yıl boyu hakim olan güneşli hava da şehri hareketli kılan en önemli detaylardan bir tanesidir ve şehrin kapıları her dönem ziyaretçilere açıktır. Sunexpress ve Pegasus firmalarına ait web sitelerini ziyaret ederek sefer aramaları yapabilir ve eğer ilgili sefer mevcutsa biletlerinizi de online olarak rezerve edebilirsiniz.Geleneksel Afrika mutfağının en önemli lezzetlerini de ziyaretçileri ile buluşturan şehir, lüks restoranları ile de göz alıcı bir görüntü sergiliyor.

 

Hareketli sokakları ve sıcakkanlı yerel halkı ile birlikte samimi bir ortamda sizleri ağırlayan şehir, saatler gece yarısını gösterdiğinde de hareketliliğinden ödün vermiyor. Florida yolu, şehrin en hareketli kesimlerinden bir tanesidir. Bar ve gece kulüplerinin yanı sıra açık hava eğlence merkezlerine de ev sahipliği yapan bu nokta, yıl içerisinde ziyaretçiler tarafından en çok ilgi gösterilen adrestir. Sabahın erken saatlerine kadar alkol alabilir ve dilediğiniz gibi dans edebilirsiniz.

 

Şehir içi ulaşımda sorun yaşatmayacak olan Durban, havalimanı şehir merkezi arası seyahatlerinizi de fazlasıyla kolay hale getiriyor. 

Durban Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Taksi

5’ten fazla taksi firmasının havalimanında hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Firmalar arası rekabet çok fazla ve bu da rakamlara yansıyor. Taksiler oldukça konforlu araçlar ve daha hızlı olmaları nedeniyle de ziyaretçilerin en çok tercih ettiği alternatiflerden bir tanesi haline gelmiş durumdadır. Taksilerin hepsinde firmaların uyguladığı sabit ücret politikası mevcuttur ve bu sayede belirli bir rakamın üstünde ödeme yapmak durumunda kalmıyorsunuz. Sabit ücret uygulamasının yolculara sunduğu en önemli avantajlardan bir tanesi de taksiye kalabalık binebiliyor ve daha az ödüyor olmanızdır.

3 ya da 4 kişi binerek ücreti bölebilir ve daha ekonomik bir şekilde seyahatlerinizi tamamlayabilirsiniz. Taksilerde bagajlarınız için de ekstra ücret ödemeniz gerekmiyor. Gece tarifesi konusunda bilgi almak için de şoförlerden yardım almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

 

Diğer Alternatifler

Shuttle

Terminal binası önünden hareket eden ev günde yalnızca 4 sefer yapan shuttle otobüsleri, tek bagaj için herhangi bir ücret almıyor ancak bagaj sayınız 1’den fazla ise her bagaj için ekstra ödeme yapmak durumunda kalıyorsunuz bu yüzden bagaj sayınız fazla ise taksileri tercih etmeniz ya da araç kiralama hizmetini tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Terminal binası önünden hareket eden shuttle otobüsleri hakkında daha detaylı bilgi almak adına havalimanı iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

 

Araç Kiralama

Şehri daha kusursuz bir şekilde keşfetmek ve seyahatlerinizi konforlu hale getirmek adına havalimanında ofisleri yer alan araç kiralama firmalarını ziyaret edebilirsiniz. İsteklerinize uygun araç modelleri ve geniş araç filosu ile araç konusunda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder