En Ucuz Doha Varışlı Uçak Biletleri

 • Pegasus
  Antalya - Doha
  11.09.2018
  695 TL
 • Pegasus
  Dalaman - Doha
  10.09.2018
  762 TL
 • Pegasus
  İstanbul - Doha
  16.09.2018
  765 TL
 • Pegasus
  İstanbul - Doha
  19.09.2018
  765 TL
 • Pegasus
  İstanbul - Doha
  9.09.2018
  770 TL
 • Pegasus
  İstanbul - Doha
  18.09.2018
  770 TL
 • Pegasus
  Adana - Doha
  12.09.2018
  772 TL
 • Pegasus
  Bodrum - Doha
  15.09.2018
  777 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Doha Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Pegasus
  Doha - Dalaman
  31.07.2018
  705 TL
 • Pegasus
  Doha - İzmir
  6.09.2018
  733 TL
 • Pegasus
  Doha - Ankara
  19.09.2018
  735 TL
 • Pegasus
  Doha - İstanbul
  19.09.2018
  757 TL
 • Pegasus
  Doha - Adana
  18.09.2018
  820 TL
 • Pegasus
  Doha - Gaziantep
  29.07.2018
  825 TL
 • Pegasus
  Doha - Trabzon
  8.08.2018
  825 TL
 • Pegasus
  Doha - Bodrum
  10.09.2018
  846 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Doha Hakkında Genel Bilgiler

Dünyanın en zengin ülkeleri sıralamasında kendine yer bulan Katar, gelişmiş şehirleri ve modern yüzü ile de farklı bir kimlik sergiliyor. Bu kimliğin en iyi şekilde sergilenmesinde Başkent Doha’nın da etkisi oldukça fazladır. Doha, aynı zamanda ülkenin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir ve nüfus her geçen gün artmaktadır. Farklı kültürleri ve zıtlıkları bünyesinde barındıran Katar, zengin yaşantısının yanı sıra yerel kıyafetleri ile sokakları dolduran halkı ile de ilginç bir görüntü sergiliyor. Göğü delen binaların yanı sıra aydınlatma teknolojisini de en iyi şekilde kullanan Doha, göze hitap etmeyi başarıyor.

 

Şehrin nüfusunun büyük bir kısmını yabancı uyruklu işçiler ve yatırımcılar oluşturuyor ve bu sayı her geçen gün biraz daha artıyor. Ekonomik anlamda büyük bir yükselişte olan Doha, ülke ekonomisine yaptığı katkı ile de Katar için önemli bir yere sahip olmaya devam ediyor. Ülkenin ticari merkezi konumunda olan Doha, zengin iş adamlarına olduğu gibi gezginlere de ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her yıl binlerce turist bu şehri ziyaret etmek için yola çıkıyor. Bu bağlamda konaklama imkanlarının da gelişme gösterdiğini söylemek mümkündür.

 

Ucuz bilet ya da en ucuz uçak bileti gibi aramalar yaparak ülkemizden bu şehre düzenlenen seferleri sizler de görüntüleyebilir ve biletlerinizi satın alabilirsiniz. Alkol satışının sınırlı olması gece hayatını da belli oranda etkiliyor. Büyük oteller bu konuda biraz daha şanslı ve gece hayatına yön veren önemli adresler arasında yer alan Ramada da ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği adreslerden bir tanesi olmayı başarıyor. Havalimanına adım attıktan sonra Doha şehir merkezine ulaşmak isterseniz eğer aşağıdaki alternatifleri kullanabilirsiniz. 

Doha Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Terminal binası önünden şehir merkezine hareket eden iki farklı otobüs var ve bu otobüsleri tercih ederek hem uygun fiyata hem de konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Günün birçok saati seferlerine devam eden otobüsler aynı zamanda en güvenilir alternatiflerden bir tanesi olarak da ziyaretçilere sunuluyor.

 

Taksi

Taksilerde kredi kartı geçerli değil, bu yüzden yanınızda her daim nakit paranın olması sizlerin lehine olacaktır. Günün her saati hizmet veren taksiler hem güvenilir hem de konforlu alternatiflerden bir tanesidir. Şehir merkezinin yanı sıra şehrin en popüler adreslerine de yine taksileri kullanarak kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Doha havalimanında hizmet veren çok sayıda araç kiralama firması mevcut ve bu firmalar web siteleri üzerinden online hizmet de sunuyor. Rezervasyonlarınızı dilerseniz online olarak da yapabilir ve zaman kazanabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun araç temininde önemli bir yer edinen araç kiralama firmaları, ziyaretçilerin en çok tercih ettiği alternatiflerden bir tanesidir.

 

Limuzin

Araç kiralama mantığı ile hizmet veren limuzin kiralama firmaları, gelen yolcu bölümünde kendilerine ait ofislerde sizleri bekliyor olacaktır. Daha konforlu ve daha lüks bir seyahati tercih etmek isterseniz eğer limuzin kiralayabilirsiniz. Fiyatlar oldukça yüksek ancak ziyaretçiler tarafından fazlasıyla ilgi gören bir alternatif olarak listelerde yer alıyor. Dilerseniz limuzin kiralama hizmetini şoförlü kiralama hizmeti olarak da alabilirsiniz. 

Doha Haritası

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder