En Ucuz Detroit Varışlı Uçak Biletleri

  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    8.09.2018
    2283 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    10.09.2018
    2301 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    6.09.2018
    2360 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    11.09.2018
    2361 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    13.09.2018
    2361 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    14.09.2018
    2361 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    7.09.2018
    2373 TL
  • Air Canada
    İstanbul - Detroit
    9.09.2018
    2381 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Detroit Kalkışlı Uçak Biletleri

  • TAP Portugal
    Detroit - İstanbul
    11.09.2018
    3066 TL
  • Qatar Airways
    Detroit - Ankara
    19.07.2018
    3751 TL
  • Swiss International Air Lines
    Detroit - Antalya
    14.08.2018
    4500 TL
  • THY
    Detroit - Adana
    25.07.2018
    5894 TL
  • THY
    Detroit - İzmir
    3.08.2018
    6110 TL
  • THY
    Detroit - Gaziantep
    27.08.2018
    7054 TL
  • THY
    Detroit - Bodrum
    22.07.2018
    7102 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Detroit Hakkında Genel Bilgiler

Michigan eyaletine bağlı olan Detroit, Amerika Birleşik Devletlerinin siyahi şehri olarak da biliniyor. En kalabalık şehirler arasında yer alan Detroit, ekonomik anlamda ülkeye büyük katkı sağlıyor ve hatta ekonomi merkezlerinden bir tanesi olduğunu da söylemek mümkündür. Dünyaca ünlü otomotiv şirketleri ve markaların ana ofisleri de bu şehirde yer alıyor. Devasa iş merkezleri ve gökdelenler de şehrin mimarisinde önemli bir yere sahiptir.

 

Dünyanın en büyük ve hatta en ilgi çekici otomotiv fuarı da yine bu şehirde düzenleniyor ve bu dönemde çok sayıda iş adamının yanı sıra dünyaca ünlü markalar da şehirdeki yerini alıyor. Şehir, geçtiğimiz yıllarda turizm bakımından fazlasıyla geri plandaydı ancak yapılan yatırımlar ile birlikte bu açığın bir nebze de olsa kapatıldığını söylemek mümkündür.

 

Atlas Global ya da Thy web siteleri aracılığı ile bu şehre sefer düzenlenip düzenlenmediğini kontrol edebilir ve mevcut seferler için de eğer varsa rezervasyonlarınızı online olarak yapabilirsiniz.Şehir içi ulaşımda hali hazırda devam eden sıkıntılar ne yazık ki şehirleşmeye ket vuran önemli sorunlardan bir tanesidir. Şehir fazlasıyla büyük ve trafiğin yoğunluğu da alt yapı sıkıntılarını bariz bir şekilde ortaya koyuyor.

 

Hareketliliğini her daim koruyan Detroit, gece hayatı ile de büyük ilgi görüyor fakat gece tek başınıza dışarıda vakit geçirmek için fazlasıyla cesur olmanız gerekiyor. Detroit, suç oranının en fazla olduğu şehirlerden bir tanesidir ve daha da kötüsü çeteleşmenin en yoğun gerçekleştiği bölgedir. Gece geç saatlerde sokakta olacaksanız bu hususları da dikkate almanız gerekiyor. 

Detroit Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Havalimanından şehir merkezine ulaşmanın en ucuz yollarından bir tanesi kesinlikle otobüslerdir. Ekonomik bilet fiyatlarının yanı sıra konforlu araçları ile de bu alternatif ziyaretçiler için büyük önem taşıyor. Ortalama 1 saat gibi bir sürede havalimanından şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz.

 

Taksi

Taksiler, iki farklı şekilde karşınıza çıkıyor. Daha ekonomik olanı tercih etmek isterseniz eğer sarı ve siyah taksileri kullanabilirsiniz. Bir diğer alternatif ise lüks araçlar olarak bilinen özel araçlardır. Taksilere nazaran daha konforlu olmaları ve çok daha hızlı olmaları fiyatlarını da arttırıyor. Daha yüksek rakamlar ödeyerek dilerseniz bu araçları da tercih edebilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Terminal binasında hizmet veren rent a car firmalarının ofisleri, günün büyük bir bölümü kapılarını açık tutuyor. Ziyaretçiler, daha rahat ve daha konforlu bir seyahat için araç kiralamayı tercih ediyor. Araçlarınızı dilerseniz şoförlü olarak kiralayabilir ve rehber hizmeti de alabilirsiniz. Araç teslimatı şehir merkezindeki ofislere de yapılabiliyor bu yüzden tekrar havalimanına dönme gibi bir durum da olmayacaktır.

 

Otel Servisleri

Oteller bakımından fazlasıyla kalabalık bir görüntü çizen Detroit, lüks otellere de bünyesinde yer vermeye devam ediyor. Otellerin büyük bir kısmı havalimanından otel kapısına kadar ulaşım hizmeti sunan servis hizmetleri sağlıyor ve otel müşterisi iseniz bir miktar ödeme yaparak bu hizmetlerden sizler de faydalanabiliyorsunuz. Konu hakkında detaylı bilgi almak adına konaklayacağınız oteller ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır ve rezervasyon işlemlerini de yine telefon aracılığı ile yaptırabilirsiniz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder