Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Delta Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Delta Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Delta Airlines Hakkında Genel Bilgiler

A.B.D menşeli firmalardan bir tanesi olan Delta Airlines, 1924 yılında aktif olarak sektöre adım atmıştır. Sahip olduğu filo ve yolcu taşıma kapasitesi bazında bir değerlendirme yapıldığında Dünyanın en büyük hava yolu firması olarak listelerde Delta Airlines yer alıyor. Aynı zamanda Skyteam üyeliği de bulunan Delta Airlines, güçlü hava yolu firmaları ile birleşerek hizmet ağını da daha etkin ve daha kusursuz hale getirmeyi başarmıştır. 6 kıtaya sefer düzenleyen özel firmalardan bir tanesidir ve yaptığı iş birlikleri ile dünya çapında ses getirmeyi de başarmıştır. Gerek konforlu uçakları gerek güler yüzlü personeli ile seyahati daha kusursuz hale getiriyor.

Check-in

Uçuş saatinden 1 gün öncesine kadar check-in işlemlerinizi bilgisayar ya da tabletleriniz aracılığı ile online olarak yapabiliyorsunuz. Uçuştan 1 gün öncesine kadar sistem aktif olarak hizmet veriyor ve bu süre zarfında açık kalıyor. Bunun yanı sıra biniş kartınızı bastırıp çıktısını da almanız şart. Firmaya ait bir de resmi uygulama mevcut ve bu uygulamayı da telefonlarınıza indirerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer işlemlerinizi havalimanında yapmak isterseniz kontuar ve kiokslar da bu aşamada sizlere yardımcı olacaktır ve görevli personelden de yardım alabilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

Uçuş kabini için mevcut olan sınırlandırma el çantası ve kişisel eşya olarak belirlenmiş durumda. Uzun uçuşlar için ekstra bir durum söz konusu ve 23 kg’a kadar bir sınırlandırma karşınıza çıkıyor. Ekstra bagaj hakkı için de her bavula 150 dolar ödeme yapmanız gerekiyor ve bu ücret de bir hayli fazla görünüyor. Bagaj hakkı sınıf ve uçuş noktalarına göre farklılıklar gösterebiliyor ve bu konu ile ilgili daha fazla bilgi almak istediğiniz an Delta Airlines’a ait kurumsal web sitesini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır.

Koltuk Tercihi

Business Class için sunulan koltuk ayrıcalıkları mevcut ve eğimli koltuklar sayesinde sizler de seyahatlerinizi daha rahat ve daha konforlu bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Online işlemler bölümünden koltuk seçimini de saniyeler içerisinde yapabiliyorsunuz ve ekonomi sınıfı için de özel koltuklar mevcuttur. Bu koltukların bazıları ücretsiz sunulurken bazıları için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor ve bunu da sisteme giriş yaptığınızda daha detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz. Koltuklar arası mesafenin daha geniş olduğu ve bunun yanı sıra uçak indikten sonra hemen limana adım atmak isteyenler için ön koltuklar da rezerve edilebiliyor.

Yiyecek ve İçecek Sunumu

Uçuş sınıflarına bağlı olarak menülerde farklılıklar olabiliyor. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere geniş bir alternatif söz konusu ve mutfak bakımından dünyanın en iyileri arasında yer alıyorlar. Business Class için 5 farklı alternatif mevcut ve yine firmaya ait web sitesinde menüye daha kolay bir şekilde erişim sağlayabiliyorsunuz. Firma, alkollü içecek servisi de sunuyor ve eşsiz şarapların yanı sıra özel olarak hazırlanmış kokteyller de yine firmanın sunduğu ayrıcalıklardan bir tanesidir. Özel talepleriniz varsa ve tercih ettiğiniz gıdalar söz konusu ise bunu firmaya 1 gün öncesinden ileterek hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Kişiye özel menü ve yemek listesi gibi bir ayrıcalık da yine firmayı farklı kılan önemli detaylardan bir tanesidir.

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder