Hızlı Erişim

En Ucuz Dallas Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Dallas Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Dallas Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Dallas Hakkında Genel Bilgiler

Amerika Birleşik Devletlerinin metropol şehirleri sıralamasında kendisine dördüncü sırada yer bulan Dallas, mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken ve şehirleşmenin en güzel örneklerini bünyesinde barındıran şehirlerden bir tanesidir. Alış veriş merkezlerinin yoğun bir şekilde yer aldığı şehir, turistlere de bu bağlamda ilgi çekici bir adres sunuyor. Alış veriş merkezlerinin yanı sıra eğlence merkezlerinin sayısı da bir hayli fazladır.

 

Kozmopolit kimliğini korumayı başaran şehirde sosyal hayat oldukça hareketli ve havaların ısınması ile birlikte sabahın erken saatlerinde kadar sokakların kalabalık bir görüntü sergilediğini söylemek de mümkündür. Meksika ve Amerikan mutfağının en güzel örneklerini bulabileceğiniz şehir, lüks restoranları ve hareketli kafeleri ile de ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

 

Alkol üretiminde de önemli bir yere sahip olan Dallas, alkol fiyatlarının da bu bağlamda uygun olması ile birlikte eğlence merkezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. İhtişamlı gece kulüpleri ve her türden müziği bünyesinde barındıran barları ile birlikte sabahın ilk ışıklarına kadar hareketli kalmayı başarıyor. Festival cenneti olarak bilinen şehre seyahat etmek için Türk Hava Yolları ile iletişime geçebilir ve ucuz bilet fırsatlarını sizler de değerlendirebilirsiniz.

 

Havalimanına adım attıktan sonra sizleri şehir merkezine ulaştıracak alternatifler de mevcuttur.

Addison Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Hızlı Tren

TRE ve Dart trenlerini kullanarak havalimanında şehir merkezine kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. TRE hattını kullanacaksanız eğer havalimanı tarafından sağlanan servis hizmetinden faydalanarak trenlerin hareket ettiği noktaya ulaşmanız gerekiyor. Uçak biletinizi gösterdiğiniz takdirde servis hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Dart hattını kullanmak isterseniz eğer havalimanı A terminalinin en katındaki duraklara ulaşmanız gerekiyor ve trenler bu noktadan hareket ediyor. Dart trenlerinin haftanın her günü sefer düzenlediğini de belirtmek gerekiyor.

 

Taksi

A, B,C ve E terminallerinin en üst katında yer alan taksi duraklarını ziyaret ederek taksileri kullanabilirsiniz. Taksileri kullanarak şehir merkezine 45 USD gibi bir rakamla seyahat ediyorsunuz ve taksiler haftanın her günü ve her saat hizmet veriyor. Taksilerin tümü havalimanına bağlı resmi olarak hizmet veren taksilerdir. Korsan taksileri tercih etmemeniz tavsiye ediliyor çünkü bu araçlara ödeyeceğiniz ücret çok daha fazladır ve bagajlarınız için de ekstra ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Havalimanının güney girişine yakın noktada yer alan araç kiralama firmaları, ofislerinde sizleri misafir etmeye hazırlanıyor. Dilediğiniz araç modelini kiralayabilir ve dilerseniz şoförlü araçları da tercih edebilirsiniz.

 

Otel Servisleri

Turistik bir şehir olan Dallas’ta çok sayıda otel yer alıyor ve otellerin büyük bir kısmı müşterilerini mağdur etmemek adına havalimanı-otel arası mesafeyi servis araçları ile kat etmelerini sağlıyor. Otel müşterisi iseniz bu servislerden faydalanmak adına otelleriniz ile iletişime geçebilir ve araçların hareket noktası ile birlikte sefer saatlerini de öğrenebilirsiniz.

 

Seyahat Operatörleri

Havalimanındaki tüm terminallerin en üst katında seyahat operatörlerinin ofisleri yer alıyor. Bu ofisleri ziyaret ederek sizler de servis araçlarından faydalanabilir ve şehir merkezinin yanı sıra şehrin önemli noktalarına da güzergah dahilinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Çok sayıda seyahat operatörü hizmet veriyor ve bu bağlamda alternatif seçenekler de bir hayli fazladır. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder