Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Cyprus Airways Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Cyprus Airways Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Cyprus Airways Hakkında Genel Bilgiler

Ada ekonomisine en önemli katkıyı sağlayan firmalardan bir tanesi olan Cyprus Airways, Güney Kıbrıs’a ait uluslararası bir firmadır. 1947 yılında sektöre adım atan ve günümüze kadar ulaşmayı başaran firma, 30’dan fazla noktaya seferler düzenliyor. 12 filoluk mütevazı kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken firma, dinamik yapısı ile de sektörde önemli bir yere sahiptir. Son dönemde yaptıkları anlaşmalar ile birlikte uluslar arası firmalar ile çalışma fırsatı bulmuş ve hedef kitlesini de belli oranda genişletmiştir. An itibarıyla sunulan hizmetler de geçmiş yıllara göre çok daha profesyonel bir hal almıştır ve bu da firmayı tercih edilir hale getiren etkenlerden bir tanesidir.

 

Check-in

Uçuş saatinden 1 gün önce sisteme giriş yaparak online check-in avantajını kullanabilirsiniz. Uçağınızın hareketine 3 saat kala sistem otomatik olarak kapanacaktır bu yüzden sistem aktif hale iken işlemlerinizi bir an önce halletmeniz tavsiye ediliyor. Cep telefonlarınıza gönderilecek kod, biniş kartı sorununu da ortadan kaldırıyor ve bu kodu kaydetmeniz yeterli oluyor. Online işlemlerin yanı sıra check-in işlemlerini havalimanında da yapabiliyorsunuz ancak uzun kuyruklar ne yazık ki beklemenize neden olacak ve zaman kaybı yaşatacaktır. En geç 2 saat kadar önce limanda olmanız ve işlemlerinizi tamamlamanız tavsiye ediliyor. Kontuar ve kioks çevresinde bulunan yetkili personelden yardım alabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bagaj Hakkı

Ekonomi sınıfı için belirlenen limit; 23 kg ve tek bagaj hakkıdır. Business için 32 kg ve iki parça olarak belirlenmiştir. Ölçüler ise 90x75x43 cm’dir. El bagajı hakkınız ise 8 kg ve 55x40x23 olarak karşınıza çıkıyor. Bu sınırlamanın dışına çıkacak olan ölçü ve ağırlığa sahip bagajlarınız için ekstra ödeme yapıyor ve ek bagaj satın alabiliyorsunuz. Her bir parça için 32 kg sınırlandırması söz konusudur ve bu sınırlandırma da daha güvenli bir uçuş için getirilmiştir. Ekstra alacağınız ürün ya da bagajlar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz eğer firmaya ait kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ya da çağrı merkezi çalışanları ile iletişime geçerek sorularınızı da iletebilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimlerinizi online check-in esnasında yaptığınız takdirde tercih edebileceğiniz alternatif koltuk sayısı da çok daha fazla olacaktır. Ekstra ödeme yaparak daha rahat bir yolculuğa adım atma şansınız var ve ön koltuk ile mesafesi çok daha fazla olan özel koltukları da ödeme yaparak rezerve edebiliyorsunuz. Acil çıkış noktasına yakın olan koltuklar ile ilgili bir detay belirtilmemiş ancak firma yetkili personeline ulaşarak konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Havalimanında koltuk seçimi yapmak istediğinizde koltukların büyük bir kısmı rezerve edilmiş olacak ve standart bir koltuğa atamanız yapılacaktır.

 

Yiyecek İçecek

Kalabalık mutfağı ile damak tadına hitap etmeyi başaran firma, yiyecek ve içecek seçimlerinizi seyahat öncesi iletmenizi istiyor. Özel talepleriniz varsa da yine uçuştan 1 ila 2 gün önce firmayı arayarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Deniz mahsüllerinden sıcak yemek servisine kadar geniş bir servis hizmeti sunuluyor ve seyahat başladıktan kısa bir süre sonra yiyecekleriniz servis ediliyor. Menüye ve özel tercihlere göz atmak isterseniz eğer firmaya ait kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder