Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Corendon Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Corendon Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Corendon Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Atılay Uslu ve Yıldıray Karaer iş birliği ile aktif çalışma hayatına başlayan havayolu firması Corendon Airlines, 2004 yılında bu sektöre adım atmış ve hali hazırda aktif olarak da hizmet vermektedir. 2005 yılında ilk uçuşunu gerçekleştiren firmanın an itibarıyla çok sayıda noktaya seferleri mevcut. CAI uçuş kodu ile sektörde yer alan havayolu firması, 11 uçaklık filosu ile de mütevazı bir tavra sahip.

400 kişilik istihdamı ile kurulduğu günden bu yana önemli gelişmelere de imza atmış ve her geçen gün biraz daha büyüyen hava yolu firmalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Come Closer fuarına katılması da yine en büyük adımlarından bir tanesi oldu ve bu fuar ile birlikte taşıyacağı insan sayısını da biraz olsun arttırmış oldu. Türk tescilli firmalardan bir tanesi olan Corendon Airlines, hedefleri doğrultusunda büyümeye devam ediyor ve uçak içi hizmetleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

An itibarıyla Hollanda merkezli faaliyet gösteren ve Türk yatırım destekli firma olan Corendon Airlines, sahip olduğu filoyu genişleterek aynı başarıyı uçuş noktaları konusunda da gerçekleştirmek istiyor. Özellikle tur fırsatları ile birlikte spor kulüpleri ve ünlü isimleri taşımayı tercih eden firma, bu sayede Türkiye turizmine de büyük ölçüde katkı yapmayı hedefliyor.

Ek Bagaj Hakkı

El bagajı rezerve etmek istiyorsanız eğer Corendon Airlines firmasının sizlere böyle bir hak sunduğunu da bilmenizde fayda var. Bagajınızı Corendon bagaj bırakma noktasına teslim etmeniz bunun için yeterlidir. Kalkıştan 6 hafta önce ve kalkışa 5 saat kalana kadar bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Bu süre dışında ek bagaj gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ek olarak bu hizmetten yararlanabilmek için uçuş saatinden en az 48 saat önce online check-in yapmak zorundasınız. Bu da online işlemlerin popülaritesini arttırmak için tercih edilen pazarlama tekniklerinden bir tanesidir.

 

Koltuk Seçimi

Online check-in işlemlerinizde koltuk seçimlerinizi de çok kısa sürede ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Corendon Airlines, online check-in ile birlikte çok sayıda avantaj sunmaya devam ediyor.

Online Yemek Seçimi

Corendon Airlines firmasına ait kurumsal bir web sitesi mevcut ve bu sitede uçak içi yemek hizmetleri konusunda çok daha detaylı bilgiler yer alıyor ve menülere de yine detaylı bir şekilde göz atma fırsatına sahipsiniz. Yemeklerinizin hazırlanma sürecini daha hızlı hale getirmek ve seyahat sırasında sizleri daha fazla bekletmemek adına yemek siparişlerini de online olarak almayı tercih ediyorlar ve bu sayede seyahat anında daha önceden vermiş olduğunuz siparişler de hazırlanmış olarak daha hızı bir şekilde sizlere sunuluyor.

Check-in

Kalkışın 48 saat öncesi ile uçuşa 5 saat kalana kadar check-in işlemlerinizi online olarak firmaya ait kurumsal web sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Corendon Airlines, süreci daha hızlı hale getirmek ve işlemleri de kolaylaştırmak adına birçok detayı online olarak çözümlemeyi tercih ediyor ve bu hizmet politikası da kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor.

 

  

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder