Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Condor Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Condor Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Condor Air Firması Hakkında Genel Bilgiler

Asya, Afrika, Avrupa Amerika’da bulunan çok sayıda farklı noktaya uçuş gerçekleştiren ve dünyanın en büyük hava yolu firmaları arasında kendine üst sıralarda yer bulan Condor Air, 1995 yılında aktif olarak ilk uçuşunu gerçekleştirmiş ve hizmet vermeye başlamıştır. Merkezi Almanya’da olan firma, burada bulunan 11 uçuş noktasından hareketle dünyanın farklı noktalarına çok sayıda yolcu taşıyor.

Thomas Cook Grıup bünyesinde hizmet veren hava yolu firması, sahip olduğu geniş uçak filosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Personel kalitesi ve deneyimli pilotları ile kusursuz bir seyahat vaad eden firmanın en büyük eksilerinden bir tanesi bilet fiyatlarının yüksek olmasıdır.

Check-in İşlemleri

Havalimanında bulunan kiosklar, check-in işlemlerinizi yapabileceğiniz cihazlardır. Zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız firmaya ait resmi web sitesini ziyaret ederek de işlemlerinizi daha kısa sürede yapabilirsiniz. Ekonomi sınıfı bilet sahiplerinin 120 dakika öncesinde check-in noktasında bulunması gerekiyor. Business için bu süre 90 dakika olarak belirlenmiş durumda. Check-in ile ilgili yaşadığınız sorunlarda ise çağrı merkezi çalışanlarına haftanın her günü ulaşabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Bagaj

55X40X20 olarak belirlenen ücretsiz el bagajlarının yanı sıra ekonomi sınıfında ağırlık sınırı 6 kg olarak belirlenmiştir. Premium sınıfında ise bu sınır 8 kilogram, business yolcuları için ise 12 kg olarak belirlenmiştir. Laptop ya da küçük bir el çantası ile birlikte tablet de ücretsiz olarak uçağa taşıyabileceğiniz bagajlar atasında yer alıyor.

2 yaş altı çocuklar için farklı bir uygulama mevcut ve 20 kg’a kadar ücretsiz bavul hakkınız bulunuyor.

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimlerinizi yine firmaya ait resmi web sitesi aracılığı ile saniyeler içerisinde yapabilirsiniz. Rezervasyon ile ilgili detaylar uçuş noktasına ve satın alacağınız bilet sınıfına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu konu ile ilgili detaylı bilgilere de uçuş öncesi resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Condor Air firmasının konfor konusunda diğer firmalara nazaran çok daha hassas olduğunu belirtmek gerekiyor. Ödeyeceğiniz yüksek rakamlar, kesinlikle konforlu bir uçuşu da beraberinde getirecektir.

Yiyecek ve İçecek

Uçuş süresi ve seyahat noktasına bağlı olarak çay, kahve ve kimi zaman alkollü içecekler de bilet fiyatına dahil edilerek ücretsiz sunuluyor. Uzun süreli seyahatlerde öğle yemeği hizmeti de mevcuttur. Ücretsiz sunumun yanı sıra dünya mutfağının önemli lezzetlerini de bünyesinde barındıran 3 farklı menüye belli bir ücret ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Konforun yanı sıra yolcu taleplerine de ekstra hassasiyet gösteren firma, yiyecek ve içecek konusunda da rakiplerine örnek olmaya devam ediyor. Sağlık sorunu olan ya da dini inancı gereği bazı gıdaları tüketmek istemeyen yolcuların, bu konu hakkında firmayı en az 48 saat öncesinden bilgilendirmesi gerekiyor. Gerekli bilgilendirmeyi yaptığınız takdirde size özel bir menü hazırlanacak ve sunumu da yapılacaktır.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder