En Ucuz Cenevre Varışlı Uçak Biletleri

 • Pegasus
  Antalya - Cenevre
  17.10.2017
  235 TL
 • Pegasus
  İstanbul - Cenevre
  3.10.2017
  236 TL
 • Pegasus
  Bodrum - Cenevre
  7.10.2017
  238 TL
 • Pegasus
  İstanbul - Cenevre
  18.11.2017
  248 TL
 • Pegasus
  Trabzon - Cenevre
  16.11.2017
  250 TL
 • Pegasus
  Adana - Cenevre
  12.11.2017
  252 TL
 • Pegasus
  Adana - Cenevre
  18.11.2017
  257 TL
 • Air France
  İstanbul - Cenevre
  19.11.2017
  257 TL

En Ucuz Cenevre Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Pegasus
  Cenevre - İstanbul
  1.11.2017
  234 TL
 • Pegasus
  Cenevre - Diyarbakır
  16.11.2017
  284 TL
 • Pegasus
  Cenevre - İzmir
  18.11.2017
  284 TL
 • Pegasus
  Cenevre - Adana
  12.11.2017
  284 TL
 • Pegasus
  Cenevre - Trabzon
  19.11.2017
  287 TL
 • Pegasus
  Cenevre - Antalya
  4.11.2017
  287 TL
 • Pegasus
  Cenevre - Bodrum
  23.11.2017
  303 TL
 • Pegasus
  Cenevre - Ankara
  9.11.2017
  304 TL

Cenevre Hakkında Genel Bilgiler

İsviçre’nin metropol şehri olarak lanse edilen Cenevre, tarihi dokusu ve kendine has mimarisi ile gezginler için de önemli bir yere sahiptir. Şehir nüfus olarak da bir hayli kalabalık ve bu bağlamda Zürih’ten sonra ikinci sırada kendine yer buluyor. Cenevre Kantonu’nun Başkenti olan Cenevre, şehirleşmenin de en güzel örneklerini ziyaretçiler ile paylaşmaya devam ediyor.

 

Müzeler ve sahip olduğu çok özel yapıtlar ile birlikte reformun izlerini hali hazırda taşıyor. Şehirde çok sayıda kültüre faaliyet alanı ve sosyal yaşam alanı da mevcuttur. Özellikle doğal parklar ve nehir kenarlarında çok daha huzurlu vakit geçirebilir ve Cenevre şehrini izleme fırsatını bulabilirsiniz. Üretimini yaptığı saatleri ve çikolataları ile de büyük ilgi gören Cenevre, alış veriş için de harika bir fırsat olacaktır. Şehre özgür tasarımların yanı sıra yerli halkın satışını yaptığı el emeği ürünlerde Cenevre sokaklarında uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bu harika şehri sizler de Thy ayrıcalıklarından faydalanarak adım atabilir ve Türk Hava Yolları online rezervasyon işlemlerini de kurumsal web siteleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hareketli sosyal hayatın yanı sıra eğlenceli gece hayatı ile de hem yerli halka hem de ziyaretçilere muazzam bir görüntü sunuyor. Nüfusun büyük bir kısmını yabancılar oluşturuyor ve farklı kültürlerin eğlence anlayışının harmanlandığı bir gece hayatı ortaya çıkıyor. Bar ve gece kulüplerinin dolup taştığı şehir, sabahın erken saatlerine kadar ayakta kalıyor. Turistlerin ziyaret ettiği dönemlerde bu hareketlilik çok daha coşkulu bir hal almaktadır.

 

Havalimanına iniş yaptıktan sonra direkt şehir merkezine ulaşmanızı sağlayan alternatifler ise alt metinde mevcuttur. 

Cenevre Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

5, 10 ve 23 numaralı otobüsler, haftanın her günü sefer düzenlemeye devam ediyor ve güzergahında şehir merkezinin de yer aldığı bu otobüsleri kullanarak sizler de seyahatlerinizi kısa süreli ve konforlu hale getirebilirsiniz. Havalimanının hemen yanındaki duraklardan hareket eden otobüsler, uygun bilet fiyatları ile de tercih edilebilir bir alternatif haline geliyor.

 

Tren

Havalimanındaki alış veriş merkezinin hemen yakınında bulunan tren istasyonundan hareket eden trenleri kullanarak çok daha hızlı ve çok daha konforlu bir şekilde şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Yaklaşık 6 dakikalık bir seyahat sonrası sizler de şehir merkezine ulaşmış olacaksınız.

 

Nehir Otobüsleri

Havalimanından şehir merkezine ulaştıktan sonra nehir otobüslerinin hareket ettiği noktalara ulaşım hizmeti sunan otobüsleri kullanarak sizler de ulaşımı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şehrin karşı kıyısına gitmek adına tercih edebileceğiniz nehir otobüsleri, seyahatlerinizi hem daha eğlenceli hem de daha ilgi çekici bir hale getiriyor.

 

Bisiklet

Trenleri kullanarak Cornavine istasyonuna ulaştıktan sonra dilerseniz bisiklet kiralama ofislerini ziyaret ederek bisiklet kiralayabilir ve şehir turunu bisikletleriniz ile yapabilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Lüks ve daha konforlu bir seyahat gerçekleştirmeyi tercih eden ziyaretçilerin en çok ilgi gösterdiği alternatiflerden bir tanesi de kiralık araçlardır. Havalimanında ofisleri bulunan firmalar, günün her saati hizmet veriyor ve zaman kazanmanız adına online rezervasyon hizmeti sunduklarını da belirtmekte fayda var. Dilerseniz işlemlerinizi online olarak yapabilir ve limana adım attığınız anda araçlarınıza kavuşabilirsiniz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder