Borajet Uçak Bileti

 • Tokat (TJK) - İstanbul (SAW)
  9.08.2017
  119 TL
  Satın Al
 • İstanbul (SAW) - Tokat (TJK)
  26.07.2017
  119 TL
  Satın Al
 • Tokat (TJK) - Ankara (ESB)
  12.09.2017
  163 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Tokat (TJK)
  3.08.2017
  173 TL
  Satın Al
 • Siirt (SXZ) - Ankara (ESB)
  2.08.2017
  179 TL
  Satın Al
 • Siirt (SXZ) - İstanbul (SAW)
  14.08.2017
  179 TL
  Satın Al
 • İstanbul (SAW) - Siirt (SXZ)
  10.09.2017
  179 TL
  Satın Al
 • Ankara (ESB) - Siirt (SXZ)
  16.08.2017
  179 TL
  Satın Al
 • Balıkesir (EDO) - Tokat (TJK)
  25.07.2017
  205 TL
  Satın Al
 • Adana (ADA) - Tokat (TJK)
  2.08.2017
  208 TL
  Satın Al

Borajet Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
borajet-tum-guvelik-guclerimize-20-indirim-sunuyor

Borajet tüm güvelik güçlerimize %20 indirim sunuyor

Borajet havayolları tüm güvenlik güçleri çalışanlarına %20 inidirim sunmaktadır. Kampanya detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Devamı >
Sona Erdi
Borajet Gazilerimize yurtiçinde %50 indirim sunuyor

Borajet Gazilerimize yurtiçinde %50 indirim sunuyor

Borajet havayolları yuriçinde gazilerimize %50 indirim yapmaktadır. Kampanya detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Devamı >
Sona Erdi
Borajet şehit ailelerine %50 indirim sunuyor

Borajet şehit ailelerine %50 indirim sunuyor

Borajet şehit aileleri için yurtiçi ve kıbrıs uçuşlarıda %50 indirim sunuyor. İndirim detaylarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

DUYURU

Borajet Havayolları yeniden yapılanma süreci çerçevesinde tarifeli uçuşlarına ara vermiştir. Yurtiçi ve dışında 80 farklı noktaya hizmet veren firma yeniden yapılanma ve güçlenme çalışmalarıyla, yapımı devam eden dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak olan 3. Havalimanı projesi ile birlikte hizmet verme çalışmaları yapmaktadır. Bu nedenle 24 Nisan 2017 gününden itibaren uçuşlarına geçici bir süre ile ara vermiştir.

 

BoraJet Hakkında Genel Bilgiler

Merkezi İstanbul olan havayolu şirketidir. Küçük stol gövdeli uçakları ile büyük havalimanları arasında destekleyici uçuşlar yapan ve Türkiye’de dolmuş uçak mantığında hizmet veren ilk havayolu firmasıdır. Bölgesel havayolu kavramıyla günümüzde dünyanın seçkin ülkelerinde benzeri olan sistemi Türkiye ile tanıştıran ve ilk örneği olan havayolu firmasıdır. Embraer E-190 türü jet uçaklarından oluşan filosu sayesinde kısa mesafelerde uygun fiyatlara uçuş imkanları sağlamaktadır.

Kadrosunda bulunan deneyimli personeli, ücretsiz sunduğu imkanları, kabin içi konfor, ikili deri koltuk düzeni ve koltuklar arasında bulunan geniş alanıyla yolcuların rahatı için herşey özenle düşünüldü. Borajet Havayolları, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak artan tolcu sayısı sayesinde Türkiye’nin kaliteli havayolu firmaları arasında yerini almaktadır.

Borajet adına ve iddasına uygun verdiği hizmetleri ile konuklarına iyi vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Ücretsiz ve özenle hazırlanan ikramları ile uçak içerisinde misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır.

 

Bagaj

Borajet uçuşlarınızda ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz kabin ve kargo bagaj hakkınız bulunmaktadır. İç hatlarda 15kg, dış hatlarda 20kg ve Almanya uçuşlarında 30kg olarak belirlenmiştir. Eğer kabin ve kargo bagajınız size verilen ücretsiz hakkın üzerinde ise ek bagaj hakkı satın alarak seyahatinizi rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kabin bagajı olarak yanınıza alabileceğiniz maksimum bagaj ölçüsü 61x35x25 cm ebatlarında ve maksimum 8kg ağırlında olarak belirlenmiştir. Standart bagaj taşıma kurallarının geçerlidir. Kabin bagajınızda kesici, delici, yanıcı madde ve aletler bulundurmanız yasaktır. Özel bagajlarınızı Borajet ile iletişime geçerek taşınmasını sağlayabilirsiniz.

 

Check-in

Check-in işlemleri için uçağınızın kalkış saatinden en az iki saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir. Check-in işlemleri sırasında sizden istenen belgeleri de yanınızda bulundurmalısınız. Dış hatlarda pasaport ve iç hatlarda nüfus cüzdanı gibi uçuş için gerekli olan belgelerin yanınızda olması gerekmektedir. İç hatlarda uçağın kalkış saatine 30 dakika kalana kadar check-in işlemi yapabilirsiniz. Dış hatlarda uçağınızn kalkışına 45 dakika kalana kadar check-in işlemi yapabilmektesiniz. Sorun yaşamamanız için bu süreden önce işlemlerinizi tamamlamanızı tavsiye ederiz. Online olarak da check-in işlemini yapabilirsiniz. Aktif bir internet bağlantısı olan mobil cihazlarınızdan Borajet web sitesine girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uçağın kalkış saatine 24 saat kala başlar ve uçağın kalkışına 2 saat kalana kadar online check-in işlemi aktif kalmaktadır.

 

İptal ve İade

İç hatlar esnek bilet sınıflarında tarifeli uçuşların 12 saat öncesinde iptal işlemi yapabilirsiniz ve ücret kesintisi yapılmamaktadır. 12 saat ve 45 dakika arasında yapılan değişiklik iptal ve iadelerde %30 kesinti uygulanmaktadır. 45 dakika kala herhangi bir iptal ya da iade yapılmamaktadır. Business sınıflarında ise uçağın kalkış saatine kadar iptal iade ve değişiklik işlemleri yapılabilmektedir. Dış hatlarda ise uygulamalarda süre değişikliği bulunmaktadır. Business sınıfı yine tarifeli uçuşlarında uçağın kalkışına kadar iptal iade ve değişiklik yapaiblmektedirler. Daha detaylı bilgiler için Borajet müşteri hizmetleri ile görüşşmeniz gerekmektedir. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X