Ucakbileti.com ile En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alırım?

Ucakbileti.com Yayın Hayatına Geri Dönüyor

Yayın hayatına geri dönen Ucakbileti.com ile bütçenize en uygun uçak bileti bulmak yeniden çok kolay hale geliyor. 2016 yılı içerisinde hepfly.com global markasıyla hizmet veren firmamız yurtiçi piyasasına ucakbileti.com olarak tekrar dönüyor. Tek ekranda size kolay kullanım sağlayan web sitemiz, birden fazla havayolu firmasını karşılaştırmanızı ve size en uygun bileti alma seçeneği sağlamakta. Hızlı arayüzü ile de bilet alma işleminde harcadığınız zamanı minimuma indirir. Böylece değerli vaktinizi aileniz, dostlarına ve işinize ayırabilirsiniz. Her konuda kullanıcı dostu olan ucakbileti.com %100 memnuniyet sağlamak için tasarlandı.

Peki en ucuz uçak bileti almak için nelere dikkat etmeli, neler yapmalısınız? Gelin aklınızdaki soruların cevabını birlikte bulalım.

 

1. Biletinizi size en uygun tarihleri belirledikten sonra erken satın almaya bakın.

 

 

 

 

Seyahat edeceğiniz tarih kesin ise ve seyahat konusunda engel görmüyorsanız kesinlikle son güne bırakmayın. İleri bir tarihe alacağınız biletin fiyatı çok uygunken, seyagat edeceğiniz gün almaya çalıştığınızda bazen iki katına bile çıktığı görülür. Planlarınızı önceden yapmanızda fayda var. Yıl içerisinde uçakla sık seyahat eden biriyseniz planlarınızı iki aylık yapmanız durumunda bütçenizde büyük bir rahatlık yaratırsınız.

 

 

 

2. Tek bir tarih yerine öncesi ve sonrası tarihlere de göz atmakta fayda var!

 

 

 

 

Gideceğiniz şehri belirlediniz fakat tarih konusunda net değilsiniz. Uygun olsun istiyorsanız önceki ve sonraki günlere de bakmanızda fayda var. Bir gün öncesi ve sonrasına bakmanız avantajınıza olacaktır. Aradaki bir günlük farklar bile yoğun seyahat günlerinin dışında olabilir. Havayolu firmalarının seyahat istatistiklerini bir nevi bu şekilde çözebilirsiniz.

 

 

3. Seyahat yoğunluğu olabilecek dönemlerden kaçınmaya çalışın.

 

 

 

 

Resmi tatiller, festivaller, konserler ve önemli günlere alacağınız biletler sizin için kabusa dönüşebilir. Örneğin resmi tatilinizi kullanacak ya da harika bir festivale katılacaksanız biletinizi birkaç ay öncesinden ayarlamanız size avantaj sağlayacaktır. Yine tarihleri önce ve sonra olarak kontrol etmenizde fayda var. Aradaki küçük değişiklikler bile tatil bütçenize katkı sağlayacaktır.

 

 

 

4. Ulaşım sorununuz yoksa gün içerisinde tüm saatleri kontrol edin.

 

 

 

 

Gün içerisinde saat farkları bilet fiyatlarını önemli ölçüde etkilemektedir. Örneğin gece ve sabaha yakın olan uçuşlar en uygun olanlarıdır. Gündüz saat 11:00 ve Akşam 19:00 arası genellikle bilet fiyatlarının %10 ve %40 arasında arttığı saatlerdir. Gece uçuşlarınızda bazen fiyatlar yarıya bile düşmektedir. Gideceğiniz şehirde gece ulaşımı ve güvenliğinizi etkileyen olumsuz bir durum yoksa şayet bu saatlerde uçmanız avantajlıdır.

 

 

 

5. Mobil uygulama üzerinden de arama yapmayı ihmal etmeyin

 

 

 

 

Hepfly.com mobil uygulaması üzerinden yapacağınız aramalarda indirim kodu ve farklı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bilet bilgileriniz uygulamada kayıtlı olacağı için check-in sırasında problem yaşamadan telefonunuz ile tüm işlemleri halledebilirsiniz.

 

 

 

6. Promosyon biletleri daima en uygun olanlarıdır.

 

 

 

 

Firmaların ekonomi ve business class yolculuklarının yanı sıra promosyon olarak sundukları imkanlar da vardır. Ucakbileti.com üzerinde yaptığınız aramalarda bilet sınıflarınız otomatik olarak görüntülenir. Promosyon bileti seçerken dikkat etmeniz gereken şey iptal ve iade konusudur. Çok uygun verilen bu biletler havayolu firmalarının şartlarına göre iptal ve iadesi yapılmamaktadır. Bu yüzden seçimlerinizde dikkat etmenizde fayda var.

 

Siz de en uygun fırsatları kaçırmak istemiyorsanız. Ucakbileti.com’u mobil uygulamadan ya da sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. İyi uçuşlar dileriz.

Sırakadaki Blog
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder