Türk Hava Yolları'ndan Rekor Başarı

Havayolu firmaları arasında “Havayolları Oscarı” olarak gösterilen Skytrax Awards törenine Türk Hava Yolları altıncı kez damgasını vurdu. En iyiler arasında gösterilen Türk Hava Yolları Business Class hizmeti ile de farklı ödüllere layık görüldü.


İngiltere’nin Hampshire Kontluğunda bulunan Farnborough Airport’ta her yıl düzenlenen Farnborough Airshow, Skytrax Awards törenine de ev sahipliği yaptı. Törende Türk Hava Yolları Avrupa’nın en iyi havayolu firması ödülüne layık görüldü. Ödülü Skytrax CEO’su Edward Plaisted’ın elinden alan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Lâyık görüldüğümüz bu ödül, yalnızca Türk Hava Yolları'nın değil, aynı zamanda Türk Sivil Havacılığının başarısı, hepimizin ortak paydası. Geçtiğimiz altı yıl boyunca, dünya genelindeki yolcular tarafından “Avrupa'nın En İyi Havayolu Şirketi” seçilmek bizler için son derece gurur verici. Bu gurur, 40.000'in üzerinde çalışanımız ve iş ortaklarımızın yer aldığı büyük ailemizin her bir ferdinin haklı gururu. Bu ödül ve tabii ki diğerleri, farklı ve yenilikçi hizmet anlayışımız ile dünyanın en iyi havayolu şirketi olma hedefimiz doğrultusundaki ilerleyişimizde önemli birer teşvik unsuru. Bizlere bugün burada bu mutluluğu yaşatan, Türk Hava Yolları ailesinin çalışkan bireyleri başta olmak üzere, markamızı bir istikrar sembolü hâline getiren daimi velinimetimiz yolcularımıza sonsuz teşekkür ediyor ve daha uzun yıllar bu başarıya ortak olacağımızın taahhüdünü buradan da yenilemek istiyorum.” şeklinde duygu dolu bir konuşma yaptı.

 

Türk Hava Yolları


Elde edilen bu başarı sayesinde dünyanın en iyi on havayolu firması arasına da giren Türk Hava Yolları 2016 yılında gişe rekorları kıran Batman vs Supermen filmi sponsorluğuyla da adından sıkça söz ettirmişti. Son altı yıldır Avrupa'nın en iyi havayolu firmaları arasında birinciliği kimseye kaptırmayan firma emin adımlarla dünyanın en iyisi olma yolunda ilerlemekte. Bu başarısının arkasında kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelinin de payının büyük. 


Türk Hava Yolları Avrupa’nın en iyi hava yolu firması olarak “Best Airlines By World Region” dalında hem Avrupa hem de Güney Avrupa olmak üzere iki ödül birden aldı. Bunun yanı sıra farklı kategorilerde aldığı ödüllerle de törende adından sıkça söz ettirdi. Türk Hava Yolları, Best Airlines Lounges ve Best Airlines Cathering kategorilerinde Business Class ikram hizmeti ile en iyiler arasında yerini aldı ve toplam dört ödülle Türk Sivil Havacılığı’nın gelişmesi için büyük katkıda bulundu.

Sırakadaki Blog
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder