Ekonomi Sınıfında En İyi Hizmeti Sunan Havayolları

Hayatı uçuşlarla geçenlerin en iyi bileceği şeylerden biri uçuş esnasında rahatsız koltuklar, kötü ikram ve aralıksız koltuk mesafeleri yolculuğu zehir edecek üç şeydir. İster yurt içi ister yurt dışı gezilerinde olsun birçok insan uçak yolculuğu esnasında ekonomi sınıfında yolculuk etmeyi tercih etmektedir. Ancak insanların büyük bir çoğunluğu ekonomi sınıfını tercih etse bile bazı hava yolları şirketleri ekonomi sınıfına gerekli önemi göstermemekte ve müşterilerinin büyük bir kısmını oluşturan yolcularının ekonomi sınıfından kötü hizmet verilmesine neden olmaktadır. Bu konu özellikle uzun mesafeli yurt dışı gezisine çıkıp ekonomi sınıfında bulunanlar için büyük bir sorun ve büyük bir sıkıntı vermektedir. Kötü ekonomi sınıfı havayolları şirketine kötü reklam olarak döndüğünü de ekleyelim.

 

Son zamanlarda birçok havayolu şirketi bu durumun farkına varmış ve ekonomi sınıfında gerekli düzenlemeleri yapmışlardır. Koltuk aralarındaki mesafe, ikram konusunda düzenlemeler ve yolcuları daha rahat hissettirecek koltuklar kullanmaya başladılar. Ekonomi sınıfında bilet alsanız bile hizmet anlayışlarının kalitesi sayesinde sizlere business class, yani birinci sınıf bölümünde kalıyormuş hissi yaşatacaktır.

 

Havayolu şirketlerinde ekonomi sınıfını tercih etmeden önce iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Yoksa yolculuk boyunca oldukça fazla sinirlenebilirsiniz. Uzun mesafeli uçuşlarınızda tüm hizmetlerin yanında özellikle koltuklar arasındaki mesafeye ve koltukların rahatlığına önem vermeniz gerekmektedir. Uzun uçak yolculuğunuz boyunca rahatsız koltuklarda oturarak kendinize işkence çektirmek istemiyorsanız ve hak ettiğiniz kaliteli hizmeti görmek için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz. Tüm bu koltuk rahatlığının yanında, menü hizmeti bakımından da oldukça başarılı olan havayolları şirketi vardır. Rahat koltuk, leziz menü ve kaliteli hizmet üçlüsüyle hareket eden havayolları şirketleri sizlere büyük bir avantaj sağlayacaktır. Uçak bileti’nizi bu havayolu şirketlerinden tercih ederek sorunsuz bir yolculuk yaşamanın keyfini çıkarın.

 

Ekonomi sınıfında en iyi hizmeti sunan havayollarından biri Thai Airways’dır. Thai Airways havayolu şirketi en iyi birinci sınıf hizmet veren havayolu şirketi olarak seçilmiştir. Birinci sınıf hizmeti konusunda başarılı olan havayolu şirketi ekonomi sınıfı üzerinde önemle durmaktadır. Misafirperver bir ülkenin havayolu şirketi olan Thai Airways’ın ekonomi sınıfında uçmak, sizlere birinci sınıf konforu yaşatacaktır. Bu havayolunun güzergâhı olan bölgelere yolculuk edecekseniz Thai Airways havayolu şirketinden uçak bileti’nizi alıp, konforlu ekonomi sınıfında uçmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

 

En İyi Ekonomi Class Firmaları

Ekonomi sınıfı konusunda başarılı işlere imza atmış olan bir diğer isim Korean Air’dır. Misafirperverlik konusunda dünyaya nam salmış ülkelerinden biri olan Kore’den böyle bir hizmet görmeseydik şaşırırdık. Korean Air’de iyi hizmet anlayışı sizleri memnun edecektir. Havayolu şirketinde kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Genel anlamda hizmet anlayışı bakımından oldukça iyi yorumlar toplamış havayolu şirketlerinden biridir.

 

Özellikle yolcular tarafından en iyi havayolu şirketi olarak görülen havayolu şirketi Singapore Airlines olduğunu söyleyebiliriz. Singapore Airlines, internet üzerinden en çok olumlu puan toplayan havayolu şirketlerinin başında gelmektedir. Singapore Airlines, hizmet kalitesini gördüğünüz zaman kendinizi business class’da hissedebilirsiniz. Bu havayolu şirketinin ekonomi sınıf hizmet anlayışı içerisinde self-servis barlar, cömert menüler ve sıcak battaniye hizmetiyle kendinizi uçakta değil de sevdiğiniz bir insanın evindeymiş gibi hissedeceksiniz. Hayatınızın bir döneminde mutlaka bu havayolu şirketinden uçak bileti alarak hizmet kalitesini yakından görün ve ekonomi sınıfı anlayışınızı yeni baştan yaratın.

 

En iyi ekonomi sınıfı hizmetini sunan bir diğer havayolu şirketi Japan Airlines’dır. Koltuklar arasındaki mesafeleri sizleri memnun edecek cinstendir. Ekonomi sınıfında bir santimlik mesafenin bile büyük bir önemi bulunmaktadır. Bunun farkında olan Japan Airlines, 34 inç koltuk mesafesiyle küçük farklılıkların büyük avantajlar sağlayabilmenin mümkün olduğuna gösterilebilecek en iyi örnekler arasında bulunmaktadır. 
 

En İyi Ekonomi Class Firmaları

 

Ekonomi sınıfına gerekli özeni gösteren ve koltuklar arası mesafeyi rahatlığa göre ayarlayan bir diğer havayolu şirketi EVA Air’dir. Bu havayolu şirketi Tayvan bölgesine aittir. Koltuk mesafesi arasında 33 inçlik bir mesafeye sahip olarak ekonomi sınıfında yolculuk eden misafirleri memnun etmiştir. Ayrıca internet üzerinde gelen misafirleri tarafından oldukça olumlu tepkiler toplamıştır ve bu yorumlara dikkat ederek EVA Air’in müşteri memnuniyetini birinci öncelik olarak aldığını görebiliriz.

 

Ekonomi sınıfında yolculuk ederken koltuklar arasındaki mesafeye daha fazla değer veriyorsanız Cathay Pacific havayolu şirketini kullanabilirsiniz. Cathay Pacific havayolu şirketinin merkezi Çin’in Hong Kong bölgesinde bulunmaktadır. Cathay Pacific havayolu şirketinin en önemli özelliği diğer ekonomi sınıfı hizmeti veren uçak şirketlerinden daha geniş koltuklar arası mesafeye sahip olan havayolu şirketlerinden olmasıdır. Sizler de geniş koltuk mesafesiyle yolculuk etmenin keyfini çıkarmak istiyorsanız Cathay Pacific Havayolu şirketinden uçak bileti alarak yolculuk yapabilirsiniz. 
 

En İyi Ekonomi Class Firmaları

 

Etihad şirketi genellikle ultra-lüks hizmet veren bir havayolu şirketi olarak bilinmektedir. Etihad Havayolu şirketi birinci sınıf hizmetini ekonomi sınıfında da göstermektedir. Özellikle uzun mesafeli yolculuklarınızda Etihad havayolu şirketini tercih etmenizi öneririz. Bu havayolu şirketinde ekonomi sınıfında kendinize özel sıcak tatlı servisiyle büyüleneceksiniz.

 

Ekonomi sınıf konusunda en başarılı isimler arasında bulunan Air New Zealand, hizmet, ikram ve koltukların rahatlığıyla sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Air New Zealand havayolu şirketi sizlere leziz yemekler, rahat koltuklar, geniş bir film yelpazesi gibi birçok seçeneği sunmaktadır. Ayrıca uzun yolculuklarınızda 5 çayı aperatifleriyle kendisine bir kez daha hayran bırakacaktır.

 

Avusturya’nın en önemli ve en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Qantas havayolu şirketi, en beğendiğiniz ekonomi sınıf hizmeti sunan havayolu şirketlerinden biri olmaya adaydır. Qantas Havayolu şirketi sayesinde hangi sınıfa ait biletiniz olsa da aynı hizmet kalitesiyle karşılaşacaksınız.

 

Koltuklar arasındaki mesafeyi her şeyden önde tutan bir diğer ve en önemli havayolu şirketi Qatar Airways’dır. Qatar Airways havayolu şirketini tercih edip ekonomi sınıfında uçak bileti aldığınız zaman tüm zamanların en geniş, en rahat ve en konforlu koltuklarıyla yolculuk edeceksiniz. 
 

En İyi Ekonomi Class Firmaları

Virgin America’ da sizlere en kaliteli ekonomi sınıfı hizmeti sunan bir diğer havayolu şirketidir. Birçok alternatif özelliğiyle Virgin America diğer havayolları şirketlerinden kendisini sıyırmayı başarmıştır. Rahat koltuk anlayışına önem veren Virgin America, uzun yolculuk yapan misafirlerine ne kadar önem verdiklerini kanıtlar niteliktedir. Uçakta kablosuz internet bağlantısı hizmeti bile bulunmaktadır. Ayrıca canlı TV izleme seçeneğiniz bulunmaktadır. Tüm bunlar içerisinde en iyi ekonomi hizmeti sunan havayolu şirketlerinden biri olmaya adayadır.

 

Ortadoğu havayolu şirketlerinden biri olan Oman Air’de en kaliteli havayolu şirketlerinden biri olmaktadır. Kullanıcılar tarafından olumlu yanıtlar alan Oman Air’ de kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Geniş bacak mesafesi olan ve bunun için ayrı bir ücret almayan Oman Air havayolu şirketinde kendiniz ekonomi sınıfından daha çok özel jette yolculuk yapıyor hissine sahip olacaksınız.

 

Ekonomi sınıfında havayolları şirketleri arasında Virgin Atlantic, Katar, Havai Havayolları, Porter gibi daha bir çok havayolları bulunmaktadır. Ayrıca bu listede en ucuz fiyatlara sahip olan Starflyer, daha ucuz uçak bileti arayanlar için birebir.

Sırakadaki Blog
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder