Sizin için en uygun uçak biletlerini arıyoruz.
el

En Uygun Uçak Biletini
Nasıl Bulurum?

Ucuz uçak bileti sorgularken tek tek havayollarını kontrol etmeye, gidiş dönüş biletleriniz için tek bir havayoluna mahkum olmaya son. Ucakbileti.com ile tek ekranda tüm havayollarını karşılaştırabilir, ister yurtdışı ister yurtiçi uçak bileti arayın, en ucuz uçak biletlerini tüm havayolu alternatiflerimiz arasından kolaylıkla seçebilirsiniz.

saat

Uçak biletlerini kolayca nasıl alabilirim?

Ucakbileti.com sadece daha kullanıcı dostu bir arayüze ulaşmak için değil, çok daha hızlı bir online uçak bileti deneyimi sunabilmek için de yenilendi. Binlerce hava yolunun uçak biletlerini saniyeler içerisinde size sunuyoruz. Tüm havayollarının uçak biletlerini tek ekranda hızlıca görerek karşılaştırabilir, iki adımda kolaylıkla satın alabilirsiniz.

kilit

Online uçak bileti almak
güvenli mi?

Ucakbileti.com tüm altyapısını dünyanın önde gelen güvenlik altyapısı firması GeoTrust Global CA SSL sertifikası ile güvenli hale getirdi. Ayrıca Ucakbileti.com üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır. Böylelikle kredi kartınıza bağlı cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı vermediğiniz takdirde hiçbir işlem yapılamaz.

En Ucuz Bingöl Uçak Biletleri Ucakbileti.com'da

Bingöl uçak bileti ararken onlarca site arasında kaybolmak zorunda değilsiniz. Aradığınız Bingöl uçak biletini en kolay şekilde bulmak için Ucakbileti.com’a gelin, tüm Bingöl uçuşlarını listeleyin ve sadece birkaç tıkla en ucuz Bingöl uçak biletini satın alın.

Bingöl, doğunun önemli şehirlerinden biri olup özellikle termal turizm ve doğal güzellikleri nedeniyle ziyaretçilerin ilgi odağıdır. Bingöl’de Yüzen Ada’yı ziyaret etmeden, Bingöl Dağları’nın Kale Tepesi’nden gün batımını seyretmeden geri dönmeyin.

Şimdilik sadece Ankara ve İstanbul kalkışlı Bingöl uçuşlarının yapıldığı Bingöl Havalimanı, Bingöl şehir merkezine 20 km mesafede bulunmaktadır. Bingöl Havalimanı’na ulaşım bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Bingöl Havalimanları

Bingöl Havalimanı

2013 senesinde ilk yolcularını ağırlamaya başlayan Bingöl Havalimanı şehir merkezinden 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Ankara ve İstanbul'dan karşılıklı seferlere ev sahipliği yapar.

Bingöl Havalimanı'na Nasıl Ulaşılır?

Bingöl Havalimanı'na inen uçakların yolcuları şehir merkezin ulaşmak için Bingöl Belediyesi'nin havaalanı ve şehir merkezi arasında sefer yapmakta olan otobüslerini kullanabilir. Bunun yanında, uçakların iniş ve kalkış saatleri dahilinde havaalanında taksi bulmak da mümkündür.

Bingöl Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Bingöl Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

Bingöl’e Ne Zaman Gitmeli

Havayolu şirketlerinin son üç yıllık verilerine göre uçakla seyahat etmek için en hesaplı ay mayıs ayı. Mayısı, şubat ve mart ayları takip ediyor. En ucuz uçak biletini bulmak için yapılan araştırmalara göre; yurtiçi uçuşlarda son 21 gün kala fiyatlar yükselmeye başlıyor. Son 15 gün kala ise iki katına kadar çıkabiliyor.

Bingöl’ün Yöresel Lezzetleri

Sorina pel, tutmaç çorbası, mastuva, kuru dolma, kaburga dolması, keldoş, kalbur dolması, gömme.

Bingöl’de Görülmesi Gereken Yerler

Yüzen Ada, Sülbüs Dağı, Kale Tepesi, Kral Kızı Kalesi, Sebeterias Kalesi, Cır Şelalesi, İçmeler.

Bingöl’de Alışveriş Önerileri

Bingöl balı, dut pekmezi.

Bingöl’e Özel Kelimeler

Her şehirde olduğu gibi Bingöl’de da bazı gündelik kelimeler yöre halkı tarafından kendilerine has yorumlanıyor. İşte bazıları...

  • Munga: İnek
  • Keye: Ev
  • Zuma: Damat
  • Gueş: Kulak
  • Run: Yağ

Güzel bir tatil geçirmeniz dileğiyle…
İyi uçuşlar!