Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Belavia Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Belavia Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Belavia Hakkında Genel Bilgiler

Belarus ulusal hava yolu firması olan Belavia, 1996 yılında aktif olarak sektördeki yerini almış ve kısa sürede büyük bir gelişme kaydederek beklentilere üst düzey seviyede yanıt vermeyi de başarmıştır. 20 uçaklık mütevazı bir filo ile yoluna devam eden firma, bu filoyu genişletmek adına birtakım anlaşmalara da imza atmış ve yatırımları ile de adından söz ettirmeyi başarmıştır. IATA güvenlik sertifikası sahibi olan firmanın, konforun yanı sıra güvenlik konusunda da yolcularına çok daha fazlasını vaad ettiğini belirtmek gerekiyor. Güler yüzlü personeli ile birlikte uçak içi sunum konusunda da beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Ortalama bilet fiyatları ile de rakamsal olarak geniş bir kitleye hitap ediyor.

 

Check-in

Uçuş saatinden 22 saat kadar önce online check-in işlemlerini yapabileceğiniz sistem aktif hale geliyor. Firmaya ait kurumsal web sitesini online check-in işlemi için sizler de ziyaret edebilirsiniz. Sistem, hareket saatinden 3 saat önce kapanmaktadır bu yüzden zamanlama konusunda da dikkatli davranmanızda fayda var. Check-in işlemlerini havalimanında yapmak isteyen yolcular için hareket saatinden 40 dakika kadar limanda olmaları ve işlemlerini tamamlamış olmaları belirtiliyor. Kontuarları kullanarak işlemlerinizi saniyeler içerisinde tamamlayabilir ve yine kontuar çevresinde sizlere yardımcı olacak olan personelden de bilgi alabilirsiniz.

 

Bagaj Hakkı

Ücretsiz kabin hakkında ekonomi sınıfı için belirlenmiş olan sınırlama şu şekildedir… 1 adet olmak üzere 50x40x20 cm ve 8 kg. Business sınıfında uçacaksanız eğer sınırlandırma şu şekilde karşınıza çıkacaktır… 1 adet olmak üzere 50x40x20 cm ve 12 kg. Uçağın alt kısmında yer edecek olan bagajlarınız için ise sınırlandırma şu şekildedir. Ekonomi sınıf, 50x50x100 cm ve 20 k. Business sınıfı yolcular için 50x50x100 cm ve 10 kg. Belirlenen sınırlama ve ölçülerin dışına çıktığınız takdirde ekstra bagaj hakkı için ödeme yapmanız gerekiyor. Ne kadar ödeyeceğiniz ve ekstra bagaj hakkınızın ne olduğu konusunda bilgi almak isterseniz eğer havayolu firmasının web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Çok sayıda hava yolu firmasında olduğu gibi Belavia havayolu firmasını tercih ettiğiniz zaman da koltuk seçimlerinizi online check-in esnasında yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde havalimanındaki işlemlerde tercih şansınız olmuyor ve standart bir koltuğa sistem tarafından otomatik olarak yerleştiriliyorsunuz. Standart koltukların dışındaki koltuk seçimleri için ödeyeceğiniz rakamlar diğer firmalara göre çok daha ucuz ve rakamlar hakkında da yine web sitesinden bilgi alabiliyorsunuz. Check-in sistemi aktif hale geldiği zaman oturma düzeni ve yerleşimi de yine kontrol edebiliyor ve tercihlerinizi de buna göre yapabiliyorsunuz.

 

İkram

Ekonomi ve business yolcuları için farklı menüler belirlenmiş durumdadır. Menüleri inceleyebileceğiniz bir kategori de yine web sitelerinde yerini almaya devam ediyor. Zengin bir mutfağa sahip olduklarını söylemek çok da doğru olmayacaktır ancak damak zevkinize hitap edecek lezzetler sizleri de tatmin edecektir. Yiyecek ve içecek ikramının yanı sıra konsollar ve eğlence araçlarının yer aldığı Belavia, bu ürünleri de ücretsiz olarak sizinle buluşturuyor ve daha konforlu bir seyahat ile birlikte daha eğlenceli bir seyahati de sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder