En Ucuz Bahamalar Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Bahamalar Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Başkent

seyehat mesafesi Nassau

Para Birimi

seyehat zamanı Amerikan doları, Bahama Doları

Bahamalar Hakkında Genel Bilgiler

Bahama Milletler Topluluğu adı ile de bilinen Bahamalar, Amerika Kıtasına bağlıdır. Başkent Nassau, resmi dil İngilizce, para birimi ise Bahama Doları’dır.

Bahama’da İngilizce yaygın bir şekilde konuşulsa da yerli halkın büyük bir kısmı kendi aksanı ile konuşmayı tercih ediyor ve bu durum da birçok turist tarafından garip karşılanıyor.

Gerçek bir turistik nokta olan Bahamalar Adası, her yıl binlerce misafir ağırlıyor ve Türkiye’den çok sayıda vatandaşımız da özellikle balayı ve kısa süreli tatil organizasyonları için bu adresi tercih ediyor.

Ucakbileti.com adresini kullanarak sizler de Bahamalar uçak bileti seçeneklerini inceleyebilir ve en uygun fiyatlı bilet ile birlikte adımlarınızı atabilirsiniz.

Tropikal savan ikliminin hakim olduğu ülke, her yıl ziyaret edilebilir bir hal alıyor ve bulunduğu coğrafi konum da avantajlı bir iklimle buluşmasına neden oluyor. Yaz ayları çok daha kalabalık ancak az önce de belirttiğimiz gibi her yıl kapılarını açan bir ülkedir ve ziyaretçi sayısı da her geçen yıl biraz daha artıyor.

Bahamalar ucuz uçak bileti fırsatlarını kaçırmamak ve bu ülkeye daha ekonomik bir seyahat gerçekleştirmek isterseniz eğer ucakbileti.com adresini kullanabilir ve sorgulamalarınızı da uygulama ekranı üzerinden daha kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Özellikle sezon dışı dönemlerde Bahamalar uçak bileti fiyatları çok daha uygun bir hal alıyor.

Keşfedilmeyi bekleyen ülkelerden bir tanesi olan Bahamalar, uluslar arası finans ve turizm konusunda büyük bir gelişme kaydetmiş durumda. Yerli halk her ne kadar refahtan uzak bir yaşam tarzına sahip olsa da ülke ekonomisi iç de kötü durumda değil. Özellikle turizm, ekonomiye büyük ölçüde katkı sağlıyor ve yine bu kolda yapılan yatırımlar da dikkat çekici bir hal almış durumda.

Ülke, renkli bir kültürü de beraberinde getiriyor ve kültürel çeşitlilik de dikkat çekici bir hal almış durumda. Farklı etnik kökenlere ev sahipliği yapan Bahamalar, özellikle yılbaşı gecesi ve Jankanoo geçit töreni ile yerli halkın kusursuz gösterisini de bizimle buluşturuyor.

Gece hayatının çok hareketli ya da eğlenceli olduğunu söylemek pek mümkün değil ancak festivaller gerçekten göz alıcı. Festivallere katılım sağlamak için erken rezervasyon fırsatlarını da değerlendirerek Bahamalar en ucuz uçak bileti fırsatından faydalanabilir ve festival döneminde sizler de ülkedeki yerinizi alabilirsiniz.

Bahamalar uçak bileti fiyatları ile birlikte bu ülkeye sefer düzenleyen firmaları da yine ucakbileti.com üzerinden saniyeler içerisinde görüntüleme şansına sahipsiniz.

Ülke ziyareti öncesi vize konusunda bilmeniz gereken detaylar da aşağıdaki gibidir.

 

Bahamalar Vizesi Hakkında Genel Bilgiler

Umumui, umuma mahsus,  diplomatik ve hizmet hamili pasaport sahiplerinin vizeden muaf olduğunu belirtmek gerekiyor. Pasaportlarınızın, Bahamaya’a adım attığınız günden itibaren en az 6 ay süre ile geçerli olması gerekiyor.

Ülkeden ayrılmak istediğinizde karşınıza 15 Dolar gibi bir çıkış vergisi çıkacaktır. Bu ödemeyi yaptıktan sonra sorunsuz bir şekilde seyahatlerinize devam edebilirsiniz.

Haziran ve Kasım aylarında Bahamalar’da sık görülen fırtına, yaşamı büyük ölçüde olumsuz etkiliyor. Bu yüzden ülkeyi ziyaret edeceğiniz dönemlerde doğa olayları hakkında bilgi edinmeniz de lehinize olacaktır.

 

Bahamalar Haritası

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder