Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Asiana Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Asiana Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Asiana Airlines  Hakkında Genel Bilgiler

Hava yolu taşımacılığının gelişmesiyle birlikte şehirler, ülkeler ve kıtalararası bir taşıma ağı oluşmuştur. İnsanların seyahatlerinde havayolunu seçmesinin sebepleri arasında güvenli ve hızlı yolculuk ile kaliteli hizmet anlayışının olduğu bilinmektedir. Bunlarla birlikte zamanla pek çok havayolu doğmuştur ve bu havayollarından biri de Asiana Airlines’tır.

Asiana Airlines, merkezi Güney Kore'nin Seul Incheon Havalimanı'nda olmakla birlikte ülkenin en büyük 2 havayolu şirketinden biridir. Merkez ofisi Seoul’de bulunan firmanın kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Kim Soo-Cheon’dur. OZ koduyla uçuşlarını gerçekleştiren firmanın filosunda, Airbus ve Boeing tiplerinde 90’a yakın uçak bulunmaktadır. 5 kıtada faaliyet gösteren Güney Koreli havayolu firması, üyeleri arasında Lufthansa, Türk Hava Yolları, All Nippon Airways ve Singapur Havayolları'nın da bulunduğu dünyanın en büyük havayolu ittifakı Star Alliance üyesidir. 2016 senesinde dünyanın en iyi 16. havayolu şirketi seçilmiştir. Ayrıca sadece ekonomi sınıfı değerlendirmesinde 2016 yılında dünyanın en iyi havayolu firması seçilmiştir.

Ülkeler ve kıtalararası hem hızlı hem güvenli taşımacılık adına havayolu firmaları arasında kendisine yer edinmiş olan ve 1988 yılından beri Star Alliance üyesi olarak hizmet vermeye başlayan Asiana Airlines Güney Kore’de kurulmuş ve pek çok Asiana Airlines uçak bileti satış noktası sayesinde dünyanın dört bir tarafında hizmet vermektedir. Asya, Avrupa ve Amerika kıtaları arasında hizmet veren şirketin filosunda Boeing 737, Boeing 747 ve Boeing 767 tipi uçaklar bulunmaktadır. Havayolu taşımacılığında kendine önemli bir yer edinmiş olan şirketin her yıl milyonlarca yolcuyu güvenle taşıması, pilotlarının deneyimli olması ve uçak içi personelin de güler yüzlü hizmet vermesi tercih sebeplerindendir. Ayrıca bu durum diğer şirketler arasında da ilk sıralarda yer almasına neden olmaktadır.

Kaliteli ve güvenli yolculuğun yanında kargo taşımacılığı alanında da hizmet veren şirket her sene tonlarca kargoyu güvenle doğru adrese ulaştırmak için faaliyet göstermektedir. Güney Kore kaynaklı Asiana Airlines şirketinin pek çok ülkede bulunan Asiana Airlines uçak bileti satış noktalarından biletinizi temin edebilir, güvenli ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Asiana Airlines felsefesinin her zaman güvenli ve en standartlarında hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak olduğunu belirtmiştir. Emniyet ve hizmet şirketin en temel önceliklerinden olarak hiç bir şekilde taviz vermeden uyguladığı ilkelerdir. Asiana Havayolları bu anlamda müşterilerinin saygısını kazanmak için üzerine düşen görevi yerine getirerek, gelişmeye de devam ederek çabalarını sürdürmektedir. Asiana Airlines‘in İstanbul çıkışlı olarak Seul, Guanhzhou, Pekin’e direkt ve aktarmalı seferleri bulunmaktadır. Asiana Havayolları ile Seul çıkışlı olarak Tokyo, HoChi Minh City, Las Vegas gibi popüler destinasyonlara Asiana Airlines uçak bileti almanız mümkündür.

Asiana Airlines yaptığı kampanyalarla yolcularına indirimli Asiana Airlines uçak bileti alıp seyahat etme olanağı sunmaktadır. Asiana Airlines kampanyalarını takip etmek, yurt dışı seyahatleriniz için ucuz Asiana Airlines uçak bileti alma konusunda yardımcı olacaktır. Asiana Havayolları’nın uçuşlarında puan toplayabileceğiniz Asiana Club isminde bir sadakat program bulunmaktadır.

Kısaca bahsetmek gerekirse Asiana Airlines sektörde köklü ve önde gelen havayolu şirketlerindendir. Özellikle kıtalararası gerçekleştirdiği uçuşlarıyla her sene pek çok yolcuya hizmet vermektedir. Uçak içi ikram, güvenlik, hız ve personel gibi konularda kalitesiyle kendisini ispatlamıştır. Her yıl pek çok turist Asiana Airlines uçak bileti almaktadır. Bazen bu durumdan dolayı Asiana Airlines uçak bileti fiyatlarında artış olabilmektedir. Size tavsiyemiz Asiana Airlines uçak biletinizi erkenden almanızdır. Şimdiden keyifli, güvenli ve mutlu bir seyahat dileriz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder