En Ucuz Arkhangelsk Varışlı Uçak Biletleri

 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  23.08.2018
  1015 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  6.08.2018
  1028 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  12.09.2018
  1047 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  18.07.2018
  1060 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  7.08.2018
  1073 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  19.07.2018
  1100 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  9.08.2018
  1123 TL
 • UTair Aviation
  İstanbul - Arkhangelsk
  18.07.2018
  1125 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Arkhangelsk Kalkışlı Uçak Biletleri

 • UTair Aviation
  Arkhangelsk - İstanbul
  29.07.2018
  913 TL
 • UTair Aviation
  Arkhangelsk - Antalya
  19.07.2018
  1359 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  Arkhangelsk - Ankara
  16.08.2018
  2733 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  Arkhangelsk - İzmir
  17.08.2018
  3189 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  Arkhangelsk - Gaziantep
  12.08.2018
  4421 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  Arkhangelsk - Dalaman
  25.07.2018
  9827 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Arkhangelsk Hakkında Genel Bilgiler

‘’Baş Meleğin Şehri’’ olarak da bilinen Arkhangelsk, Sovyet Rusya dönemini hali hazırda yansıtmaya devam eden şehirlerden bir tanesidir. Klasik haline gelmiş gri renkli evleri ile ilginç bir şehir sizleri bekliyor. Büyüleyici görüntüsü ve kendine has mimarisi ile her yıl binlerce insanın kapısını çaldığı bu şehir, sosyal hayattaki hareketliliği ile de dikkat çekici bir hal alıyor.

 

Yakın bölgelerdeki şehirler ile kıyaslandığında daha modern bir görüntüye sahip olduğu görülüyor ve sosyal hayat da az önce belirtildiği gibi daha hareketlidir. Misafirperver ve samimi bir kimliğe sahip olan şehir, tarihi dokusu ile de güçlü bir kimlik yaratıyor. Solovetsky Adaları, ziyaretçilerin ilgisini çeken adreslerden bir tanesidir. Manastır yoluna bağlanan adalar, geçiş noktası olarak da biliniyor ve bu bölgeye ulaşım da oldukça kolay. Unesco tarafından listeye alınan adaları da görmek için yine binlerce insan şehre akın ediyor.

 

Chumbarova- Luchinskogo Caddesi de yine akına uğrayan adreslerden bir tanesidir. Oldukça kalabalık ve ahşap evleri ile de hoş bir görüntü sergiliyor. Şehrin önemli noktaları arasında yer alan bu caddede ziyaret edebileceğiniz çok sayıda alışveriş merkezi de mevcuttur. Şehirde ulaşım oldukça kolay ve bahsi geçen adreslere aktarma yapmadan ulaşabiliyorsunuz. Ulaşım ağı gelişmiş durumda ve ziyaretçiler bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamıyor.

 

Gece hayatı ise gösterişli bir duruşa sahip değil! Barlar ve gece kulüpleri mevcut ancak çılgın partilerin düzenlendiği ya da eğlencenin dozunun arttığı bir gece hayatı karşınıza çıkmıyor. Havalimanına ayak bastıktan sonra şehre nasıl ulaşabileceğiniz ve ne tür alternatiflerin sizlere sunulduğu ise aşağıdaki gibidir.  

Arkhangelsk Havalimanı Ulaşım Bilgileri

 

Otobüs

Taksilerden sonra en çok tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi de otobüslerdir. Terminale yakın bölgede yer alan duraklardan hareket eden otobüsler, şehir merkezine ve şehrin önemli noktalarına ulaşımı sağlıyor. 153 numaralı otobüs, merkez ve güzergah hattı üzerindeki önemli noktalara sizleri ulaştıracak olan otobüstür. Tren istasyonu ve Karl Marx sokağının yanı sıra merkeze de yine bu otobüs ile ulaşabilirsiniz. Sabah 06:00 sularında seferlerine başlayan otobüsler, gece geç saatlere kadar seferlerine devam ediyor. Otobüsler konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız ve bilet fiyatları da oldukça uygundur.

 

Tren

Şehir merkezine direkt ulaşım sağlayan bir tren hattı mevcut değil ancak yukarıda da bahsedildiği gibi otobüsleri kullanarak tren istasyonuna ulaşabiliyor ve buradan da şehir merkezine gidecek trenleri tercih edebiliyorsunuz.

 

Taksi

Havalimanında hizmet veren taksiler, daha hızlı ve daha konforlu olması nedeniyle ziyaretçilerin en çok tercih ettiği ulaşım araçlarından bir tanesidir. Şehir içi taksilerinin fiyatları gayet uygun ancak havalimanından binmeye kalktığınızda fiyatlar ne yazık ki iki katına çıkıyor. Rusça biliyorsanız pazarlık yapabilir ve fiyatta indirime gidebilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Online rezervasyonun yanı sıra havalimanında hizmet veren araç kiralama firmaları, şehri daha kolay gezebilmeniz adına karşınıza çıkıyor. Şoförlü araç kiralama hizmetleri ile birlikte gün içerisinde sizlere eşlik edecek bir şoför ile seyahatlerinizi kolay hale getirebilirsiniz. Online rezervasyon ile zaman kaybı yaşamadan araç kiralamanız da mümkündür.

 

Shuttle

Havalimanı bünyesinde olmasa da otellerin ve seyahat firmalarının shuttle hizmeti mevcuttur. İlgili firmadan konu ile ilgili bilgi alabilir ve araç talebinde bulunabilirsiniz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder