Hızlı Erişim

Ankara Kyoto Uçak Bileti İçin Fiyatlarımız

  • Ankara - Kyoto

  • Kyoto - Ankara

En Ucuz Ankara - Kyoto Uçak Bileti

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Yaklaşık Seyahat Mesafesi

seyehat mesafesi 8760 Km

Yaklaşık Seyahat Süresi

seyehat zamanı 18 Saat 40 Dakika (Aktarmalı)

Kyoto Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Havaalanı Otobüsü

Terminal 1 ve Terminal 2 bölgesinde yer alan otobüsler, havalimanına bağlı hizmet veren resmi otobüslerdir. Bilet fiyatları oldukça uygun ve bu otobüslerin en önemli avantajı da geniş bir güzergahı kapsıyor olmasıdır. Bu otobüsleri kullanmak için bilet otomatları ya da bilet gişelerinden bilet satın almanız gerekiyor. Otobüs içi bilet temini söz konusu değildir.

Taksi

Havalimanında yer alan taksi duraklarını ziyaret ederek taksi kullanabilirsiniz. Günün her saati hizmet almak mümkün ve bagajlarınız için ekstra ödeme yapmıyorsunuz. Taksiler lisanslı olarak hizmet veriyor ve korsan taksilere herhangi bir şekilde izin verilmediğini de belirtmek gerekiyor.

Diğer Alternatifler

Shuttle

Havalimanı otobüslerinden ayrı olarak hizmet veren shuttle otobüsleri, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Sabah erken saatlerde seferlerine başlayan bu otobüsler, akşam saatlerinde son seferini gerçekleştiriyor. Hızlı ve konforlu olmalarının yanı sıra güzergah konusunda da yolcuları tatmin etmeyi başarıyor.

Araç Kiralama

Şehri daha hızlı ve daha kolay bir şekilde keşfetmek isteyen turistler için hizmet veren rent a car firmaları, uygun fiyatları ile isteğe uygun araçları turistler ile buluşturmaya devam ediyor. 

Ankara Esenboğa Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren 442-3 numaralı belediye otobüslerini kullanarak Ankara Esenboğa Havalimanı’a ulaşım sağlayabilirsiniz. 442-3 numaralı otobüs Beştepeler Mahallesi AŞTİ Ankaray Geçidi Yenimahalle - Meşrutiyet Mahallesi Atatürk Bulvarı Çankaya - Doğanbey Mahallesi Hipodrum Caddesi Altındağ - Doğanbey Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Altındağ - Balıkhisar Mahallesi Esenboğa Havaalimanı Akyurt güzergâhını izleyerek, trafik ve hava koşullarına bağlı olmakla birlikte ortalama 2 saat içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlayan 442-3 numaralı belediye otobüslerinin ulaşım ücreti AnkaraKart ile tam 2,50 TL, indirimli 1,75 TL'dir.

Servis

Ankara Esenboğaz Havalimanı’na ulaşım için bir diğer seçenek ise BelkoAir servisleridir. Aşti Gelen Yolcu Katı'ndan hareket eden BelkoAir servisleri; AŞTİ - Kızılay (Gama İş Merkezi) - Tren Garı Karşısı (Arena Stadı F Kapısının Önü) - AKM (19 Mayıs Stadı B Kapısı) - Ankara Esenboğa Havalimanı güzergâhını izleyerek Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşım sağlamaktadır. AŞTİ şehir merkezinden hareket eden BelkoAir servisleri trafik ve hava koşullarına da bağlı olarak yaklaşık ortalama olarak  1 saat 20 dakika içerisinde havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı'na ulaşım sağlayan BelkoAir servislerinin ulaşım ücreti 11 TL'dir. 

Taksi

Ankara Esenboğa Havalimanı’na ulaşmak için diğer bir seçenek ise taksidir. Merkezi noktalardan taksiye bindiğinizde; Ankara Merkez’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na 90 – 100 TL ücretle ortalama 40 dakika içerisinde, Pursaklar’dan Ankara Esenboğa Havalimanı’na 45 - 50 TL ücretle ortalama 15 dakika içerisinde, Çankaya’dan Ankara Esenboğa Havalimanı’na 135 - 140 TL ücretle ortalama 1 saat içerisinde, Elmadağ’dan  Ankara Esenboğa Havalimanı’na 130 – 140 TL ücretle ortalama 50 dakika içerisinde, Esenboğa Merkez’den Ankara Esenboğa Havalimanı’na  30 - 35 TL ücretle ortalama 15 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. (Ücretler ortalama rakamlardır, referans almayınız.)     

Diğer Alternatifler

Tüm bu ulaşım seçenekleri dışında, diğer alternatif seçenekleri tercih edebilir ve Ankara’da bulunan araç kiralama şirketlerinden hizmet alabilirsiniz. En uygun Ankara uçak bileti fırsatını yakalamak için ucakbileti.com üzerinden yapacağınız sorgulamayla tüm havayollarını karşılaştırabilir ve size en uygun bileti hemen satın alabilirsiniz. Ucakbileti.com olarak şimdiden iyi uçuşlar dileriz.

Kyoto Haritası

Alternatif Uçuşlar

Alternatif Şehirler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder