Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Air Serbia Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Air Serbia Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Air Serbia Hakkında Genel Bilgiler

 

Sırbistan merkezli firmalardan bir tanesi olan Air Serbia, sahip olduğu kurumsal kimlik ile birlikte deneyim sahibi personel kadrosu sayesinde de lider pozisyonunda yer almaya devam ediyor. Firma, sahip olduğu misyon doğrultusunda çok daha uygun rakamlara çok daha konforlu ve kaliteli uçuş hizmeti sunmayı tercih ediyor. Personel kadrosunu yenileyerek önemli bir adım atan ve uçak filosuna da her geçen gün biraz daha katkı yapan firma, an itibarıyla en popüler hava yolu firmaları arasında yerini almış durumda.

Sırbistan devleti, firmanın %51’lik hissesine sahip ve geri kalan %49’luk hisse de Etihad Airways’te bulunuyor. Avrupa, Orta Doğu ve Asya’ya uçuşlar düzenleyen firma, yolcu memnuniyetini üst düzey seviyeye taşımak adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Özellikle uçak için konfor ve servis ayrıcalığı ile birlikte sektördeki diğer firmalara da örnek olmayı başarıyor. Uçuş sözleşmelerinde de söz sahibi olan firmanın, 13 farklı firma ile de sözleşme imzaladığını belirtmek gerekiyor. Yapılan anlaşmalar ve atılan adımlar ile birlikte Air Serbia adını her geçen gün biraz daha duyuruyor ve kaliteyi de yolcularına sunmaya devam ediyor.

20 uçaklık filosu ile mütevazı bir filoya sahip olduğunu söyleyebiliriz ancak az önce de belirttiğimiz gibi her geçen gün bu filoya biraz daha katkı yapılıyor.

 

Check-in İşlemleri

Check-in işlemlerinizi havalimanında yapabileceğiniz gibi firma resmi web sitesi aracılığı ile de yapabiliyorsunuz. Yine koltuk seçimlerinizi de check-in işlemleri esnasında yapabilmeniz mümkündür. Uçuşa 3 gün kala açılan paneli kullanmak oldukça kolay ve saniyeler içerisinde check-in işlemlerinizi gerçekleştirerek koltuk tercihi ile birlikte süreci sonlandırabilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Check-in işlemleri esnasında koltuk seçimlerinizi yapabilirsiniz ancak unutmadan belirtmek gerekiyor. Belli başlı koşullar doğrultusunda koltuklarınızın değiştirilmesi söz konusu olabilir ve firmanın bu hakka sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Uçakta bazı özel koltukların rezerve edilemediğini ve rezerve edilmek istendiğinde ise birtakım şartların mevcut olduğunu da belirtmekte fayda var.

 

Yiyecek İçecek

Dünya mutfağının önemli lezzetlerine yer veren geniş bir mutfak sizleri bekliyor. Sağlık sorunları ya da inancınız gereği tüketemeyeceğiniz gıdaları liste halinde firmaya iletebilir ve özel menü hazırlığı için taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Konfor ve güvenli uçuşun yanı sıra yolcu memnuniyetini de güçlü kılmak isteyen firma, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sırbistan’ın en önemli hava yolu firmalarından bir tanesi ve sektördeki diğer firmalar ile kıyaslandığında bir adım önde olduğunu da görebiliyoruz. Güçlü firmalar ile yaptığı anlaşmalar da bu hava yolu şirketini bir adım öne taşıyan detaylardan bir tanesidir. Her geçen gün büyüyen güçlü bir aile ve ekonomik bilet fiyatları ile de çok sayıda destinasyona uçuş hizmeti sunmaya devam ediyor. Konforlu, güvenilir ve ekonomik bir seyahat için tercih edilecek özel firmalardan bir tanesi olduğunu da belirtmekte fayda var. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder