Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Air Moldova Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Air Moldova Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Air Moldova Hakkında Genel Bilgiler

Moldovya menşeli firma, 1993 senesinde sektöre adım atmış ve günümüzde hali hazırda aktif olarak hizmet veren firmalardan bir tanesi olarak da karşınıza çıkmaya devam ediyor. IATA ve ICAO, yani güvenlik ve hizmet kalite belgesine sahip olan firma, 6 uçaklık mütevazı filosu ile uçuşlarına devam ediyor. Nu mütevazı yapılanma, kendini geliştirmeye ve büyümeye devam ediyor. Gün içerisinde çok sayıda sefer düzenleyen ve genç bir filoya sahip olan firma, uygun bilet fiyatları ile de yolcuların en çok tercih ettiği hava yolu şirketleri arasında kendine üst sıralarda yer buluyor.

 

Check-in

Havalimanında sıra beklemek ve zaman kaybı yaşamak yerine sizler de online check-in işlemlerini tercih edebilir ve dakikalar içerisinde biletlerinize sahip olabilirsiniz. Uçuş saatinden 1 gün önce aktif hale gelen sistem, uçağın hareket saatine 2 saat kala kapanıyor ve işlemler tamamlanıyor. Online işlemler sonrasında biniş kartınızı da almanız ve yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Havalimanında vakit kaybetmemek ve ekstra ödeme yapmamak adına bu detay büyük bir önem arz ediyor. Check-in işlemlerinizi online olarak yapmanın yanı sıra havalimanında da yapabiliyorsunuz ancak bu oldukça zahmetli ve çok fazla zaman kaybı yaşatacağı da aşikar! En geç 2 saat kadar önce limanda olmanız ve işlemlerinizi tamamlamanız gerekiyor.

 

Bagaj Hakkı

Maksimum 8 kg ağırlığında ve 50x40x25 ölçülerindeki bagajlarınız için ödeme yapmak durumunda değilsiniz ve bu limitlendirme ücretsiz bagaj hakkını doğuruyor. Business ve Ekonomi Premium sınıfına dahilseniz eğer 2 parça bagaj için toplamda 23 kg ve 158 cm’lik bir sınırlama karşınıza çıkacaktır. Ekonomik regular ve basic sınıfında yer alıyorsanız eğer tek bagaj hakkına sahipsiniz ve 23 kg ile 158 cm gibi bir sınırlandırma karşınıza çıkacaktır. 2 yaş altı çocuklar için maksimum 10 kg gibi ekstra bagaj hakkı da sizlere sunuluyor ve bebek arabası da yine ücretsiz bagaj hakkı olarak belirtilmiş durumdadır.

 

Koltuk Seçimi

Bilet satın alırken koltuk seçimlerinizi de online olarak yapmanız mümkündür. Eğer bu seçeneği atlar ve seçimlerinizi yapmaz iseniz standart bir koltuğa atanacaksınız. Standart koltuklar dışındaki tüm seçimler ücretlidir ve uçuşlarınıza, sınıfa bağlı olarak rakamlar değişiklik gösterebiliyor. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak adına firmaya ait olan kurumsal web sitesini ziyaret edebilir ve koltuk seçimi ile ilgili detayları da görüntüleyebilirsiniz.

 

Yiyecek İçecek

Hangi sınıfta olursanız olun Air Moldova hava yolu firmasının sunduğu yiyecek ve içecek hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz ve bu hizmetlerin ücretsiz olduğunu da belirtmek gerekiyor. Eğer bu hizmetin yanı sıra ekstra menü ve yiyecek seçimi yapmak isterseniz, uçuştan 1 gün önce firmaya ulaşarak taleplerinizi iletebiliyorsunuz. Usta aşçılar ile harika bir mutfak deneyimi sunsan Air Moldova, sağlık durumunuza ve dini inançlarınıza uygun yemekler de hazırlıyor. Bu tür ekstra bir talebiniz olduğunda yetkili personele 1 gün öncesinden iletmeniz gerekiyor ve özel bir menü hazırlanıyor. Uçak içerisinde ödeme ya da ödeme şekli hakkında net bir bilgi bulunmuyor. Dilerseniz firma yetkili isimlerine çağrı merkezi aracılığı ile ulaşarak konu hakkında detaylı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder