Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Air Malta Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Air Malta Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Air Malta Hakkında Genel Bilgiler

Malta temsilciler Meclisi tarafından alınan karar ile birlikte 1973 yılında sektöre adım atan ve Pakistan havayollarından kiraladığı 2 adet uçak ile birlikte ilk uçuşunu gerçekleştiren Air Malta, başarılı yatırım ve girişimlere imza atan firmalardan bir tanesidir. Kalabalık araç filosu ile çok sayıda sefere imza atan Air Malta, güvenilir ve konforlu seyahatin adreslerinden biri haline gelmiştir. 50 farklı noktaya sefer düzenleyen ve uygun bilet fiyatları ile de yolcuların tercihi haline gelen Air Malta, uçak içi hizmetleri ile de adından söz ettirmeyi başarıyor ve bu başarıyı her geçen gün bir üst seviyeye taşıyor.

 

Check-in

Check-in işlemlerinizi havalimanındaki kontuarlardan yapmak isterseniz en geç 2 saat öncesinde limanda yer almanız tavsiye ediliyor. Kalabalık ve yoğunluğa bağlı olarak işlemlerin uzun sürmesi gibi bir durum da söz konusudur, bu yüzden önlemlerinizi almanızda fayda var. Check-in işlemlerinizi online olarak da yapabilir ve siteye ait kurumsal web sitesini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz. Biniş kartlarınızın çıktısını almayı da ihmal etmeyin çünkü biniş esnasında sizlere lazım olacaktır. Online işlemlerde 24 saat ve 2 saat gibi bir ara sınır karşınıza çıkıyor ve bu süreler zarfında işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Online check-in ile birlikte koltuk seçimi de çok daha kolay ve tavsiye edilen de budur.

 

Bagaj Hakkı

Yetişkinler ve bebekler için bagaj hakkı şu şekildedir… Yetişkinler için 20 kg, bebekler için ise 10 kg olarak belirlenmiş bir sınırlama mevcuttur. Air Malta hava yolu firmasında bagaj hakkı, ağırlığa göre sınırlandırılıyor ve bu limiti aşmadığınız sürece çok sayıda bagaj taşıyabiliyorsunuz. El bagajı konusunda getirilen sınırlama ise 10 kg ve tek parça şeklindedir. Bagaj sınırlaması konusunda biraz daha bonkör davrandıklarını görebiliyor ancak grup seyahatlerde farklı bir anlayış benimsenebiliyor. Firma yetkili isimlerine ulaşarak grup seyahatleri için detaylı öğrenebilir ve sorularınıza daha net bir şekilde yanıt alabilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Ek ücret ödeyerek tercih edeceğiniz bazı koltuklar bulunuyor ve bunu da online olarak yapabiliyorsunuz. Acil çıkış noktasına yakın olan ve ön koltuk mesafesi daha uzun olan koltuklara ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Konforlu bir seyahat için bu koltukları tercih edebilirsiniz ve online olarak da müsaitlik durumunu kontrol edebiliyorsunuz. Acil çıkış noktasına yakın olan koltuklar için bazı düzenlemeler ve şartlar karşınıza çıkacaktır. Anne adayları ve çocuklu annelerin bu koltukları rezerve etmesine izin verilmiyor. Herhangi acil bir durumda hareket alanının kısıtlanmaması adına bu tür bir şart karşınıza çıkıyor. Birçok hava yolu firması da güvenlik önlemleri adı altında bu kuralı karşınıza çıkartacaktır.

 

Yiyecek ve İçecek

Kısa mesafe için yiyecek ve içecek servisi ne yazık ki bulunmuyor ancak 1 saat 20 dakika süreyi geçen uçuşlarda aperatif sunumu ve bununla birlikte sıcak soğuk içecek servisi de ücret talep edilmeden yapılıyor. Alkol servisinin ücretli olduğunu da belirtmek gerekiyor ve ödemelerinizi uçak içerisinde de yapabiliyorsunuz. Özel bir menü ya da yemek tercihiniz varsa eğer uçuşlarınızdan 1 gün önce firmayı arayarak yetkili personele bu talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder