Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Air France Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Air France Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Air France Hakkında Genel Bilgiler

KLM grup şirketi bünyesinde aktif olarak uçuşlarına devam eden Air France firması, Fransa ulusal hava yollarına aittir. 1993 yılında faaliyete geçen firma, an itibarıyla filo ve uçuş ağı bazında bir değerlendirme yapıldığında dünyanın en büyük hava yolu şirketleri arasında en üst sıralarda yer alıyor. 150’den fazla noktaya hizmet veren ve bu hizmet ağını her geçen gün biraz daha genişleten firma, uçak içi servis ve konfor konusunda da yine birçok hava yolu firmasının örnek aldığı adreslerden bir tanesidir. Kargo taşımacılığı hizmeti de sunan firma, Charles de Gaulle Havalimanında yer alıyor ve merkez birimi burada karşınıza çıkacaktır.

Check-in

Havalimanında bulunan kontura ve kiosklardan check-in işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz ancak bir alternatif daha var ve Air France firmasına ait kurumsal web sitesi de yine check-in işlemleri için online hizmet sunuyor ve bu daha kısa ve daha kolay bir süreci de beraberinde getiriyor diyebiliriz. Uçuş saatinden 1 saat kadar önce bu işlemleri tamamlamış ve bagajınızı da teslim etmiş olmanız gerekiyor ve firmanda yapılan uyarı da bu şekildedir. Online işlemler konusunda site aracılığı ile gerekli yönlendirmeler yapılıyor ancak bu konuda bilgi sahibi değilseniz havalimanı görevlilerinden yardım alarak check-in işlemlerinizi yapmanız da mümkündür.

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

Air France firması, sınıf ve uçuş yönüne göre bir hak ve fiyatlandırma politikasına sahiptir. Bagaj hakkı ve ilgili fiyatlandırma konusunda detaylı bilgi alabileceğiniz kurumsal web sitesi mevcut ve yine sitede yer alan iletişim numaraları da konu hakkında bilgi almanız adına sizleri yetkili personele ulaştıracaktır. Bagaj hakkı bilet türü ve sınıflara göre değişiklik gösterdiği gibi uçuş yönüne bağlı olarak da değişiklik gösterebiliyor.

Koltuk Seçimi

Farklı sınıflarda koltuk seçimi yapma gibi bir ayrıcalığınız mevcut ve firma bu konuda sizlere çok sayıda seçenek sunmaya da devam ediyor. Classic ve Flex ücretleri doğrultusunda rezervasyon anında pencere ve koridor seçimlerinizi de kolayca yapabiliyorsunuz. Online check-in ve havalimanında koltuk numaranızı da hızlı bir şekilde alabiliyorsunuz ve ücretsiz olduğunu da belirtmek gerekiyor. Uçağın müsaitlik durumuna göre de koltuk numaranızı ücretsiz olarak değiştirmeniz mümkündür. Mini fiyatla seyahat edecek olan yolcular ise online işlem yapamıyor ve koltuk numaralarını havalimanından almak durumundadırlar.

Yiyecek İçecek ve İkramlar

Air France, güçlü ve geniş mutfağı ile dünya mutfağının en önemli ve en ilgi çekici lezzetlerini sizinle buluşturmaya devam ediyor. Ücretsiz yemek ve içecek ikramları ile seyahatleriniz çok daha keyifli ve kusursuz bir hal alıyor. Fransız mutfağı öncelikler arasında yer alıyor ve profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan harika lezzetler yine harika bir sunum ile karşınıza çıkıyor. Sinema, dizi, müzik ve daha fazlasını da yine ekranlarınızdaki uygulamaları kullanarak tercih edebilir ve dergi, gazete gibi seçenekleri de kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde konfora bir tık daha azla önem veren firma, Fransız şarapları ile donatılmış olan içki servisi ile de gökyüzünde gerçek bir şölen hazırlıyor ve bu şölene sizleri de davet ediyor. Seyahat boyunca bu imkanlardan faydalanabilir ve seyahatlerinizi daha özel hale getirebilirsiniz.

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder