Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Air Astana Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Air Astana Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Air Astana Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
air astana kampanyası

Air Astana 4 Yıldızlı Konforu En Uygun Fiyatlarla Sunmaya Devam...

Air Astana, Astana'ya Vergiler Dahil 390 USD Ücret İle Uçuruyor. 4 yıldızlı konforu en uygun fiyatlarla size sunuyor.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Air Astana Hakkında Genel Bilgiler

Kazakistan’ın resmi havayolu firması olarak hali hazırda hizmet vermeye devam eden Air Astana, aynı zamanda ülkenin en büyük havayolu firması olma özelliğini de taşımaya devam ediyor. Air Astana uçak bileti araştırmaları da gösteriyor ki yolcularına daha ekonomik bir seyahat sunmayı hedefleyen gelişmiş bir firma ile karşı karşıyayız… 65 farklı noktaya uçuş hizmeti sunan ve seferlerinde devam eden firma, ortak uçuş anlaşması imzaladığı firmalar ile birlikte daha güçlü adımlar atmaya da devam ediyor. Bu firmalar arasında hepimizin yakından tanıdığı ve ülkemizi de e iyi şekilde temsil etmeye devam eden Türk Hava Yolları da yer alıyor.

Güçlü bir uçak filosuna sahip olan ve her geçen gün bu filoya yeni uçaklar dahil ederek yolcu kapasitesini arttırmayı hedefleyen Air Astana, konforlu ve güvenilir seyahati tercih eden yolcularına kapılarını aralıyor. Air Astana ucuz uçak bileti için ucakbileti.com adresinde yerinizi alabilir ve bu deneyim sahibi firma ile uçmak için adımlarınızı atabilirsiniz.

Check-in

Air Astana uçak bileti fiyatı sorgulaması ile birlikte check-in işlemlerinin nasıl yapılacağını da yine ucakbileti.com adresi üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Firma, check-in işlemleri için birçok firmada olduğu gibi iki farklı yöntem sunuyor. Check-in işlemlerinizi havalimanında yapmayı tercih ediyorsanız uçuştan en az 4 saat kadar önce limanda olmanız tavsiye ediliyor. Online olarak işlem yapmak isterseniz, uçuş saatinizden 24 saat önce aktif ve kullanılabilir hale gelecek olan check-in ekranını kullanabilirsiniz. Air Astana uçak bileti satın alma işlemleri ile birlikte check-in ve koltuk seçimi işlemlerini de yine bu ekran üzerinden online olarak yapabiliyorsunuz.

Koltuk Seçimi

Konforu bir adım öne taşıyan firmalardan bir tanesi olan Air Astana, beklentiler bu bağlamda bir üst seviyeye taşımaya devam ediyor. Konforlu koltukların yanı sıra koltuk arası mesafe de dikkatleri çekiyor. Özellikle uzun sürecek olan seyahatler için özel koltukları tercih edebilirsiniz. Koltuk rezervasyonlarınızı online olarak check-in ekranı üzerinden kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz. Firma tarafından belirlenen özel koltukların rezervasyonu ise ücretlidir. Bilet fiyatınıza ek olarak ödeme yapacağınız koltuklar da uçuş öncesi ekranlarınıza yansıyacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Bagaj Hakkı

Firmaya ait resmi web sitesinde, bagaj hakkı ile ilgili yer alan ibareyi sizinle de paylaşmak istiyoruz… Bagaj hakkı, seyahat edilecek noktaya ve satın alınacak bilet türüne bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Seyahat öncesi resmi web sitesi üzerinden gerekli bilgilendirme de detaylı bir şekilde yapılmaktadır. Business Class yolcular için bagaj hakkı 30 kg olarak belirlenirken, ekonomi sınıfı için bu hak 20 kg ile sınırlandırılmıştır. Bagajlarınızda bulundurmamanız gereken ürünleri de yine resmi site üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Güvenlik gerekçesi ile birçok hava yolu firmasının uygulamaya koyduğu prosedürler Air Astana tarafından da uygulanmaktadır. Air Astana uçak bileti satın alma ekranı sonrası dilerseniz bagaj hakkınızı da görüntüleyebilir ve daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder