Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Air Arabia Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Air Arabia Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Air Arabia Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Ucakbileti.com'a Özel Saudi Arabian Airlines’ın Büyük İndirimi

Ucakbileti.com'a Özel Saudi Arabian Airlines’ın Büyük İndirimi

Saudi airlines ucakbileti.com kullanıcılarına özel fiyatlar sunmaktadır. Kampanya detayları için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Air Arabia Hakkında Genel Bilgiler

En düşük maliyetli hava yolu firmalarından biri olan ve bu unvanı da Ortadoğu ve Afrika’da elde eden Air Arabia, Birleşik Arap Emirlikleri menşeli bir firmadır. Takvimler 2003’ü gösterdiğinde ilk uçuşunu gerçekleştiren firma, 90’dan fazla noktaya sefer düzenliyor. Firmanın, yolcularına sunduğu en önemli artılardan bir tanesi geniş koltuk araları ve konforlu bir uçuş fırsatıdır. Tek tip yolcu sınıfı hizmeti sunan ve uygulayan ender hava yolu firmalarından biri olduğunu da belirtmek gerekiyor. Geniş uçak filosu ile çok sayıda yolcuya hitap etmeyi başaran firma, uçak içi konforu konusunda da ekstra hassasiyet gösteriyor. Air Arabia uçak bileti sorgulaması yapıldığı takdirde ekonomik rakamlar da dikkatinizi çekecek ve firmanın bu bağlamda da hassasiyet gösterdiğini fark edeceksiniz.

Ortak çalışma yaptığı firmalar mevcut ve bu sayede güzergahını da genişletmiş durumdadır. Firma, konforlu bir uçuşun yanı sıra ekonomik bir uçuş için de çalışmalarını sürdürüyor.

Check-in

Havalimanında ve online dünyada olmak üzere check-in işlemlerinizi iki farklı alternatif aracılığı ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri havalimanında yapmayı düşünüyorsanız eğer uçuş saatinden en az 2 saat kadar önce limanda yer almanız tavsiye ediliyor. Online check-in işlemleri için uçuştan 24 saat önce aktif hale gelecek check-in ekranını takip edebilirsiniz. Havalimanında işlem yapacaklar için görevli personeller de bu konuda yardımcı olacaktır. Zaman kaybı yaşamamak için online check-in işlemleri çok daha avantajlı olacaktır ve bununla birlikte koltuk tercihlerinizi de yapabilirsiniz. Air Arabia uygun uçak bileti satın alma işlemi sonrası check-in konusunda da online destek alabiliyor ve işlem yapabiliyorsunuz.

Bagaj Hakkı

Her yolcu en fazla 32 kg ağırlığına kadar tek bagaj hakkına sahiptir. Air Arabia firmasının yolcularına sunduğu en büyük ayrıcalıklardan bir tanesi de ek bagaj taşımacılığıdır. İhtiyacınız olan her bagaj için ödeme yaparak sınırlandırma sorununu da ortadan kaldırabiliyorsunuz. Bagaj satın alma işlemlerini havalimanında yapacak yolcular için ise bir sınırlandırma var ve bu da 20 kg olarak belirlenmiş durumda. 10 kg’a kadar olmak üzere ve 55x40x20 cm ölçülerinde el bagajı hakkınız da mevcuttur. Bu rakamlar ve sınırlandırmalar, seyahat edeceğiniz noktaya bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden uçuş öncesi havalimanı resmi sitesini ziyaret ederek güncel bilgilere ulaşmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Koltuk Seçimi

Check-in işlemlerinizi online olarak yaptığınızda koltuk seçimlerinizi de aynı ekran üzerinden sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Özel koltuklar için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor ve bu koltuklar da hava yolu firması tarafından belirlenmektedir. Havalimanında koltuk seçimi yapmak isterseniz karşınıza kısıtlı bir tablo çıkacaktır. Acil çıkış noktasına yakın olan koltuklar için de belli bir güvenlik önlemi söz konusudur. Hamile kadınlar, çocuklar ve engelli yolcular bu koltuklara oturamıyor. Herhangi acil bir durumda hareketliliği daha hızlı sağlayabilmek adına bu durumun normalliğini de kabul etmek gerekiyor.

 

Yiyecek İçecek

Biletlerinize ek olarak mutfak hizmeti alabiliyorsunuz. Çok uygun fiyatlara sahip olan bu mutfağa ek olarak özel menü taleplerinizi de 1 gün öncesinden firmaya iletebilirsiniz. Seyahat edilecek noktaya göre servis seçenekleri de değişiklik gösterebiliyor. Geniş bir yelpaze söz konusu değil ancak damak tadınıza uygun çok sayıda lezzet olduğunu da belirtmek gerekiyor. Air Arabia ucuz uçak bileti ile birlikte hoş lezzetler ve keyifli bir uçuş da sizleri bekliyor olacaktır.

 

 

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder