Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Aeroflot Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Aeroflot Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Aeroflot Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Aeroflot ile New York'a Avantajlı Uçma Fırsatını Kaçırmayın

Aeroflot ile New York'a Avantajlı Uçma Fırsatını Kaçırmayın

İstanbul ve Antalya çıkışlı New York uçuşlarında geçerli özel indirimi sakın kaçırmayın. Seyahat dönemi 23 Nisan 2018 - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasındadır.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Aeroflot Hakkında Genel Bilgiler

Rusya Federasyonuna ait ve ulusal havayolu şirketi olarak sektördeki yerini alan Aeroflot, 1923 yılında aktif olarak sektöre adım atan ve dünyanın en eski havayolu firmalarından bir tanesi olan Aeroflot, Moskova’da kurulmuştur. Dünya üzerinden 100’den fazla noktaya sefer düzenleyen firma, geniş uçuş ağı sayesinde de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır ve böyle bir sırlama yapıldığında listelerde ikinci sırayı aldığını da görebiliyoruz. Geniş ve güvenilir filosu ile kalabalık bir profil çiziyor ve her geçen gün sahip olduğu filoyu da belli oranda büyütmeyi başarıyor.

 

Check-in

Hareket saatinden 2 saat kadar önce havalimanında olduğunuz takdirde kiosk ve kontuarları kullanarak check-in işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Kiosk ve kontuarların başında bekleyen görevli personel de bu konuda sizlere yardımcı olacak ve işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra her firmada olduğu gibi Aeroflot’ta da online check-in hizmeti mevcuttur ve işlemlerinizi tamamladıktan sonra telefonlarınıza gelecek olan uçuş bilgilerinizi kullanarak sorunsuz bir şekilde seyahat edebiliyorsunuz. 1 gün öncesinden açılan sistem, uçuş saatine 45 dakika kalana dek açık kalıyor ve işlemlerinizi bu süre zarfında yapabiliyorsunuz. Aksi bir durumda ne yazık ki online check-in mümkün olmuyor.

 

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

56x45x25 ölçülerinde bir sınırlama karşınıza çıkıyor ve ücret ödemeyerek sahip olacağınız bagaj hakkı için böyle bir limit söz konusudur. 23 kg kilo sınırlaması da yine ücretsiz bagaj hakkınıza karşılık geliyor. Bagaj hakkı aşımı durumunda ödeyeceğiniz rakam için firma yetkililerinden bilgi alabilir ya da firmaya ait kurumsal web sitesini inceleyerek detayları öğrenebilirsiniz. İç hatlarda 32 kiloya kadar 50 Euro, dış hatlarda ise 100 Euro gibi net bir bilgi de mevcut. Belli bir limiti doldurduğunuz takdirde her parça bavul için ekstra 150 Euro ödemeniz gerekiyor ve konu ile ilgili detaylar yine sitede yerini almış durumdadır.

 

Koltuk Seçimi

Rezervasyon işlemlerinizi yaparken koltuk seçimlerinizi de yine aynı anda yapabilmeniz mümkündür. Acil çıkış kapısına yakın noktalardaki koltuklar için herhangi bir ekstra ücretten bahsedilmiyor ancak yine firmaya ait siteden bilgi almanız çok daha doğru olacaktır. Bilet türü ve sınıfınıza göre daha konforlu koltuklara sahip olmanız da mümkündür. Aeroflot, diğer hava yolu firmalarına göre bu konuda biraz daha hassas ve biraz daha ayrıcalıklı davranıyor. Konforlu bir seyahat için tercih edebileceğiniz özel firmalardan bir tanesidir.

 

Yiyecek ve İçecek

4 ayrı menü, ekonomi sınıfı için sunuma hazırlanıyor… 2 menü sıcak yemekler, 2 menü ise soğuk yemekler olarak karşımıza çıkıyor. Bu menülerin ücretsiz yani bilete dahil olduğunu da belirtmek gerekiyor. Meyve suyu ve su gibi içecekler de yol boyunca servis edilecektir.  Vip ve Premier sınıfları için menüler elbette değişiklik gösteriyor ve her ay menülerin yenilendiğini de belirtmekte fayda var. İnancınız gereği ya da sağlık durumları nedeniyle yiyecekler konusunda daha titiz bir bakış açısına sahipseniz firmayı 36 saat öncesinden aranız ve konu ile ilgili bilgi vermeniz gerekiyor. Size özel bir menü hazırlanacak ve sunumu da en iyi şekilde yapılacaktır. Yine daha rahat bir seyahat için koltuklarınızda yer alan eğlence sistemlerini kullanabilir ya da dilinizi barındıran gazete veya dergileri de ilgili personelden isteyebilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder